Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
dexter 2024. 03. 26. 16:36
#132120
"Ültem Rogán Antal értekezletein" -megszólal Szakács Árpád a NER médiaviszonyairól és távozásról
https://www.youtube.com/watch?v=M6zyiQVuJlo
 
Korábbi felvétel, de elég kemény állítások vannak ebben is. Rogán tavaly év végén azért nyújtotta be a digitális állampolgárság törvényt, mert orbánék ki akarják építeni azt a totális megfigyelési és pontozási rendszert, ami már kínában működik.
Ez a törvény volt ennek az első lépése.
Ahogy haladunk és a múltat elnézve elég valószínű, hogy Rogánék ezt is megcsinálják (ezt én is írtam itt korábban, de le lettem oltva, hogy hülyeség).
Már csak e miatt is millióknak kellene az utcán lenni ez ellen a totális diktatúra ellen, amit most orbánék építenek ki, és amelynek már nincs messze a befejezése.
longforewer 2024. 03. 26. 16:36
Előzmény: #132117  Vackoros
#132119

A bicskei áldozatoknak megy a kártérítés...
Pedig a PEDOFIDESZ azt hitte, hogy két hét alatt lecseng!
Peterbond 2024. 03. 26. 16:15
Előzmény: #132108  realmadrid
#132118
Mindegyik ellenzékiként indult de egyre inkább látszik hogy belenyugodtak abba hogy ez a rendszer és belesimultak a kormány ellenzékébe. Akár Schifferről akár Ungárról akár Ceglédiről van szó. Végignézel egy ATV ÖT műsort és nem véletlen hogy fideszesek idéznek belőle és Sehmet HONT-ot idézget folyamatosan. Hogy Schiffert többet hívják a hírtévébe pár év óta mint elötte valaha összesen. Mert azt mondják ami a fidesznek jó és közbe játszák az ellenzékit.
.
Ha felmegyek a netre van fenn elég ellenzék kritizáló bőven, de mégis látszik hogy nem azt mondják amit a HATALOM-nak tetszene hanem a saját gondolataikat. Schiffer pedig 10 megszólalásából 7-szer az ellenzéket szidja és 3-szor a globalista világrendet. Neki is az egész lehallgatásról jogászként az jött le hogy mekkora aljasság titokban felvételt készíteni. Szót sem említ hogy jogállamban ilyen hogy Rogánék bizonyítékokat tüntetnek elő se fordulhatna.
Vackoros 2024. 03. 26. 16:11
#132117
Peterbond 2024. 03. 26. 16:04
Előzmény: #132106  realmadrid
#132115
"Legalábbis én ezt tapasztalom de ahogy elnézem sok elemző, meg értelmiségi nyilatkozatát, le akarják váltani a kormányt csak nem ezzel az ellenzékkel. "
.
Gondolom így voltak ezzel a 30-as évek Németjei is. De jól elvoltunk mi itt 40 év kommunizmusban is. el leszünk 40 évet a Fideszizmusban is. Sok sikert hozzá. A végét tlán már megélem. Sehmet már kötve hiszem.
Peterbond 2024. 03. 26. 16:02
Előzmény: #132106  realmadrid
#132114
"Ha még nem tünt volna fel, nem kormány váltó hangulat van hanem ellenzék váltó."
.
Na látod és ezek után mondod hogy nem vagy fideszes. De a legnagyobb fidesz hantát nyomod folyamatosan. Tény hogy nincs kormány váltó hangulat mert neked is egész nap másra sincs energiád csak az ellenzékkel foglalkozni egy ügyben amihez SEMMI közük. De azt aki kiteregette a szennyest azt már politikailag ellehetetlenítenéd. A bűnösök esetében egy egyszwerű oké "vizsgálják ki" szövegig jutottál.
.
És ha te vagy a nem fideszes mit várjak a fideszesektől de tényleg.
.
Mondom én Balkán. Ennek a népnek Mohács kell.
Peterbond 2024. 03. 26. 16:00
Előzmény: #132105  realmadrid
#132113
"Te meg azt nem látod hogy Varga Judit azért most jött elő mert most lett nyíltan megtámadva. "
.
Mármint tényleg? szerintem az a kegyelmi ügy volt. Itt most Rogán és Polt lett nyíltan megtámadva. Én értem miért nem teregette i a szennyest Magyar Péter amíg bent volt a kényelmes NER-ben. De Varga miért nem beszélt agy tett a családon belüli erőszak ellen? Nem éppen az elnyomott otthon tartott családi anya volt akinek se munkája se pénze hogy elszabaduljon a férjétől. Az ország igazságügyi minisztere aki azzal utasította vissza az Isztambuli egyezményhez ( családon belüli erőszak áldozatainak védelme ) csatlakozást hogy itthon minden rendben ezen téren. Pedig akkor már elvileg 10-en éve terrorizálta a férje. A lehalgatási szövegből se az jön le amit állít hogy félelmében mondta amit mondott. Amiről kb amúgy tudta mindenki hogy igaz.
Peterbond 2024. 03. 26. 15:56
Előzmény: #132104  realmadrid
#132112
"Miért kellene bizonyítanom hogy DK-s vagy? Pont azt írtam hogy ilyen hülyeséget én is tudok írni. "
.
Azért mert az én állításomat állítottad párhuzamba vele. Én az enyémet bizonyítottam és kértem cáfold de nem tudtad. Erre írtad hogy hülyeséget tudsz te is írni. igen tudsz csak ezzel nem bizonyítod hogy amit én írtam hülyeség. Én nem azt írtam hogy lapos a föld te meg hogy a hold sajtból van. Ezernyi lehetőséged volt cáfolni amit mondtam. Nem tetted. én direkt bemásoltam minden hsz-et és kimásoltam ami igazol engem és bemutattam hogy nincs sehol semmi amit te állítottál.
.
Innentől én elengedtem. Elhiszem neked hogy nem vagy fideszes. Azt nem értem hogy akkor miért másolod és mondod vissza akkor a propagandát. És mit akarsz elérni azzal hogy MINDENRŐL beszélsz önerőből de leginkább azokról amiket a Fidesz most terelésnek és mentegetésnek felhoz, csak a fő problémáról nem. 
longforewer 2024. 03. 26. 15:56
Előzmény: #132109  sityaki
#132111
12 millió még hiányzik, OV 15 millió magyar miniszterelnöke akart lenni - már soha nem jön össze neki!
maxwax
maxwax 2024. 03. 26. 15:54
Előzmény: #132106  realmadrid
#132110
Figyelj, ha a koztevet nezik, a kozradiot hallgatjak, akkor elhiszik, amit irtal azaz hogy ez az ellenzek keptelen levaltani ov-t (csak igy, nemecsekesen). Tevedsz, mert ezek a rohadekok annyit loptak, annyi kart okoztak nekunk, magyaroknak, hogy nem mardhatnak tovabb. Tiszta banankoztarsasag lettunk.
sityaki 2024. 03. 26. 15:47
Előzmény: #132085  Istvan78
#132109
Hárommillió ember a "hazájára gondolt"...Ilyenkir Sehmet elfeledjezik az általa időnként idézett Macchiavelli bizonyos passzusairól. Ilyen az az objektivitás ...:-)
realmadrid 2024. 03. 26. 15:42
Előzmény: #132099  Peterbond
#132108
Ceglédi nyíltan liberális, momentum politikai tanácsadója volt, előtte volt SZDSZ-es. Hont az Átlátszó újságírója, az átlátszó nem arról híres hogy nert támogatná és Hont sem lehetne náluk ha ner-es lenne. Egyébként meg nézz utána Hont és átlátszó nert kritizáló cikkeinek. Ungár érdekes módon jó volt az ellenzéknek 2022ig csak most lett ner-es mert szembe mert szállni az ellenzék hülyeségeivel. Meg persze mintha csak most jöttek volna rá egyesek hogy ki az édesanyja. Schiffer meg 10 nyilatkozatból 7szer ner ellenes, 3szor meg szidja az ellenzéket akkor már ő is ner-es. Mint ügyvéd meg már mi hazánk os védence is volt. Micsoda dolog ez már. 
realmadrid 2024. 03. 26. 15:31
Előzmény: #132102  Peterbond
#132106
Ha még nem tünt volna fel, nem kormány váltó hangulat van hanem ellenzék váltó. Legalábbis én ezt tapasztalom de ahogy elnézem sok elemző, meg értelmiségi nyilatkozatát, le akarják váltani a kormányt csak nem ezzel az ellenzékkel. 
realmadrid 2024. 03. 26. 15:27
Előzmény: #132096  Peterbond
#132105
Te meg azt nem látod hogy Varga Judit azért most jött elő mert most lett nyíltan megtámadva. Azt nem látom hogy végül is kikkel akarod leváltani a kormányt. Az ellenzékkel nem ezek szerint, MPvel nem, akkor kivel. 
realmadrid 2024. 03. 26. 15:21
Előzmény: #132087  Peterbond
#132104
Miért kellene bizonyítanom hogy DK-s vagy? Pont azt írtam hogy ilyen hülyeséget én is tudok írni. 
HIM
HIM 2024. 03. 26. 15:19
Előzmény: #132090  Sehmet
#132103
Hamár eljutottál Majkáig..érdemes elolvasni a posztra reagálásokat is..
Szegénykém eléggé belenyúlt a bagatellizálással..de hát ez nem az origó olvasótábora..
Elég keményen osztják...
Peterbond 2024. 03. 26. 15:03
#132102
És megint mindenről megy a téma de főkép arról hogyan kéne ellenzéket váltani de vletlenül se azokat akik NER-esként kommunikálnak.
.
De arról ne legyen szó hogy gyakorlatilag ami most kitudódott az normál országokban 1-2 nap alatt tenne tacsra politikai kariereket és pártokat. Nálunk meg itt a legtöbben az amúgy semmennyire se érintett ellenzék leváltását és gyengeségét látják benne és ezt elemzgetik.
.
Tévetem nem kell napokat várni rá. Pár óra alatt kiderült hogy mi oroszország vagyunk nem ausztria.
.
Jól mondta a KOZMOSZ.
.
"Nyugat-Európa és a káosz partjánfélig Ázsia, de egészen Balkán"
Peterbond 2024. 03. 26. 14:59
Előzmény: #132077  realmadrid
#132101
Ő nem, de rá nem is mondta senki Magyar péteren kívül és egyöntetűen ált ki mindenki hogy ebben MP-nek nincs igaza. Szóval megint egy újabb öngól.
.
És már bocs de amikor a Fidesz legnagyobb propagandistája ad neked igazat akkor úgy nem tűnik fel hogy mégiscsak úgy nyilatkozol mint egy fidezses? Vagy te komolyan hiszed hogy Szegény Sehmet ártatlanul van vádolva Fideszességgel miköben ő teljesen objektívan látja a dolgokat és csak a tények érdeklik?

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók