Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Tagore
Tagore 2020. 05. 14. 14:40
Előzmény: #10836  Karvalytokes
#10840

Szerintem fussál neki még egyszer.........talán 1914 júniustól.......de lehet, hogy 1848 március 15. jobb lenne...............
libasbukta
libasbukta 2020. 05. 14. 14:40
Előzmény: #10827  Branko
#10839
"kompromisszum nincs mert nem is lehetséges, és ez az öszödi beszéd után mérgesedett el ennyire, az eresztette ki a szellemet a palackból"
valójában a proteszt hátrált ki a baloldal mögül 2006ban, akkor veszítette el a baloldal a baloldalinak gondolt de valójában proteszt tömeget
euler 2020. 05. 14. 14:32
Előzmény: #10828  Tagore
#10838
"Rohadjak meg, ha értem én ezt az egészet. 
Mondjuk a szisztémát értem, a felsőbbrendűséget, a kihaénnem kivagyiságot, az arcoskodást, a kirekesztést, a mindenek felett állást, a nácoid és náci attitűdöket. De a kurva életbe, akkor legalább az én nevemben ne beszéljen, mert én baszottul nem vagyok azon az állásponton, amin ez a torz erkölcsű diktátorkezdemény. Az én nevemben ne fenyegetőzzön, az én nevemben ne nyilatkoztasson ki, ezt én kérem személy szerint. Mert lehet, hogy papíron egy nemzet vagyunk, de semmi más közös nincs bennünk
.
És akkor ott van még Brüsszel is, ellenük is szabadságharcolunk veszettül. Igen, ők is a nemzeti identitásunkat meg a kultúránkat akarják. Ha így van, akkor felőlem nyugodtan vigyék, mert szerintem még egy ilyen szervilis, széthúzó, buta nemzetet nem hordott a hátán a Föld nevű bolygó."
Itt már semminek nincs realitása, abszurditása annál inkább
mezga_geza 2020. 05. 14. 14:31
Törölt hozzászólás
#10837
Karvalytokes
Karvalytokes 2020. 05. 14. 14:27
Előzmény: #10828  Tagore
#10836
Mint hazánk szovjet megszállásáról?Bebuktuk Észak Erdélyt stb..Nyilasok legyőzését?Mire Hitler ideültette helytartóit már rég le voltunk győzve.Azért ehhez hadd ne kelljen tapsikolni.
Törölt felhasználó 2020. 05. 14. 14:27
Előzmény: #10831  gombócból_is_sok
#10835
Neki ott volt a libás ügye. Én naívan azt gondolom,hogy a legtámadhatatlanabb embert kell odatenni, akinek vagy nincs múltja, vagy olyan van, amibe nehéz belekötni. Bajnai esetén ilyen cikkek születnek majd ,ami igen hatásosan tud építeni a Soros, liberálisok elleni  eddig sikeres kampányokra.
https://magyarnemzet.hu/velemeny/bajnai-gordonra-teszem-a-tetjeimet-7689398/
algore 2020. 05. 14. 14:25
Előzmény: törölt hozzászólás
#10834
A világ más részin a tálibokkal nem áll le vitatkozni meg gyözködni senki. 
mezga_geza 2020. 05. 14. 14:22
Törölt hozzászólás
#10833
mezga_geza 2020. 05. 14. 14:16
Törölt hozzászólás
#10832
gombócból_is_sok
gombócból_is_sok 2020. 05. 14. 14:09
Előzmény: #10830  Törölt felhasználó
#10831
Bajnai jó lenne de ő nem játszik, nem?
Törölt felhasználó 2020. 05. 14. 14:09
#10830
Kár lenne Gyurcsánnyal kampányolni az élen, mert ő sokak szemében persona non grata és Orbánék ott fogják kihasználni a korábbi bűneit,meg az akkori szocik bénázásait ,ahol tudják a kampányban. Szóval az Ő, vagy Bajnai  szembeállítása pozitívumként  Orbánnal nem kedvez a mostani ellenzéknek, mert nem is igaz. Új arcok kellenek az élvonalba, mint pld Hadházy, esetleg Karácsony, ha túléli ezt a 2 évet, vagy más, aki még a háttérben van.
lancaster
lancaster 2020. 05. 14. 13:59
#10829
Gyurcsány Ferenc:
„Hát jött a koki meg a saller. Csőstül. Nem mi adtuk, hanem az Orbán-kormány kapta az Európai Parlamentben”
  „Ahol nincs demokrácia, ahol nincs jogállam, ahol nem becsülik az emberi jogokat, ahol a kormány a vírushelyzetet saját hatalmának építésére szolgálja, oda nem mehet európai pénz.
Ezt mondták a képviselők. Márpedig Magyarország ilyen hely lett Orbán kormányzása alatt. És ezt mondták a néppárti képviselők is. Ezt mondta a Bizottság képviselője is. Volt itt hadd el hadd.
Orbán tudta, hogy ez lesz. Ezért nem ment oda.
Így vallott szégyent a kormány, így veszítette el Európa támogatását, mi meg így mondhatunk búcsút egy rakás európai pénznek.
Ő mulat, mi meg fizetjük a számlát.
De már nem sokáig.”
Tagore
Tagore 2020. 05. 14. 13:55
#10828
Megemlékezett valaki május 9.-éről?.....Körülöttünk mindenki győzelemnek gondolja a nácizmus-----nálunk nyilas---- legyőzését.......Nem....nem rendőrállam........attól félek, hogy sokkal rosszabb: az ordas eszméket pártoló, Horthy rendszerét mintázó feudál-kapitalista államot látunk......
Branko
Branko 2020. 05. 14. 13:53
Előzmény: törölt hozzászólás
#10827

no jó itt én veled befejeztem
visszaigazolod minden állításom
minden oldalon megvan az a bizonyos keménymag
amik elbeszélnek egymás mellett
kompromisszum nincs mert nem is lehetséges, és ez az öszödi beszéd után mérgesedett el ennyire, az eresztette ki a szellemet a palackból
akkor valódi népharag keletkezett ami sajnos erőszakba is torkollott
gyurcsányék kitartottak, nem tettek lehetővé egy előrehozott választást (inkább elloptak még mindent, amit csak tudtak)
minden ami azóta történt, abből vezethető és teljsen racinálisan, érthetően
a fidesz belátta, nem bízhat semmit a véletlenre és megtette ahogy jónak látta (új alkotmány, stb.)
hideg polgárháborús helyzet van, csak szerencsére nem tankokkal vagy egyéb lőfegyverekkel lövik egymást a felek , bár az óegygézés egyértelmű gyűlöletkeltés
és kontraproduktív, mert orbán is csak egy ember, nem várható el tőle hogy ezen esetleg ne sértődjön meg
de megynugtatlak, szabad a pálya: símán leváltható ez a rendszer, csak többséget kell hozzá szerezni
a franciáknál is kb. ugyanígy volt egyébként. a 2. v háború után a jobboldal kapott többséget a szabad választásokon. De Gaulle azon többségi akarat szerint megalkotta az 5. köztársaságot. amit a vesztes fél a baloldal végig bírált és elmondták azt is mindeféle antidemokráciának meg a jó ég tudja még minek - miért? mert évtizedeken át!!!, nem voltak képesek maguk mögé állítani egy akkora többséget, amivel választást nyerhetek volna! aztán jött 1981 amikor végre sikerült nekik (francia szoci párt nyerte az elnökválasztást majd a parlamentit is), miközben az alkotmányos rendszer tök ugyanaz volt! így köpték szembe saját magukat ott is, mert az addigi "diktatúra" helyett másnaptól már demokráciának takintették a rendszert, hiszen láss csodát, akkor épp mögéjük állt a többség!   no ebben a fázisban vagytok ti is..
Branko
Branko 2020. 05. 14. 13:38
Előzmény: törölt hozzászólás
#10826
Röhej amit nyomsz. Minden mondatod ordító kettős mérce.
Branko
Branko 2020. 05. 14. 13:37
Előzmény: törölt hozzászólás
#10825
Bajnai hazudott, méghozzá sorozatosan:
https://www.youtube.com/watch?v=u41PfpqeICg
mezga_geza 2020. 05. 14. 13:23
Törölt hozzászólás
#10824
mezga_geza 2020. 05. 14. 13:22
Törölt hozzászólás
#10823
mezga_geza 2020. 05. 14. 13:20
Törölt hozzászólás
#10822
Branko
Branko 2020. 05. 14. 13:18
Előzmény: törölt hozzászólás
#10821

ez teljesen természetes mert az élet napról napra változik, ahogy a vírusterjedés is kiszámíthatatlan volt
ez ugyanolyan mint za, amikor Karácsony ritkította a reggeli tömegközlekedést, mondván hogy kevesen utaznak
aztán 2 nap alatt kiderült, hogy ezzel sok emeber megfertőződéséért lett felelős ezzel a buta intézkedéssel, mert túlzsúfoltak lettek így a reggeli járatok
és akkor szépen visszavonta ezt az intézkedést

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek