Topiknyitó: watson 2010. 11. 10. 12:58

Nyíltan Tolvaj Bűnöző a Fidesz frakció  

Az alkotmányból kiirtani a magántulajdon védelméhez még a saját szabályaikat is meghágja a Fidesz frakció:



"Elsőre nem ment át Lázár János alkotmánymódosítási javaslatának hétfőn elfogadott változata a parlamentben. A gépi szavazás adatai szerint csak a jelen lévő képviselők 66,5 százaléka támogatta"



"A parlamentben gyakran előfordul, hogy képviselők a gép hibája miatt nem tudnak szavazni. Ilyenkor általában automatikusan beszámítják a szóban közölt szavazataikat. A problémát most az jelentette, hogy erre már csak a határozat kihirdetése után került sor, márpedig kihirdetett határozatot a házszabály szerint utólag nem lehet megváltoztatni. A házbizottság ennek ellenére módosította az eredményt." link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
omaha 2014. 11. 09. 12:16
Előzmény: #2325  saru
#2360
Zöld!
csa-csi
csa-csi 2014. 11. 09. 00:27
Előzmény: #2356  upgrayeddAKS
#2359
Pacifista vagyok fiam. Nálam a tömeg leginkább csőcselék. A hősök többsége szerencsétlen balek. 1848 egy nacionalista lázadás volt, 1956-ban ribillió volt. Először a magyarok egymást ölték, majd az oroszok ugyanazt csinálták -csak visszafogottabban- mint amit a NATO a délszláv háborúban, vagy Afganisztánban, vagy az USA Irakban meg még sok helyen a világban.
Mielőtt megkérdeznéd, hogy ma mi van nálunk, válaszolok: bugyborékolunk a szarban, miközben hülyeségeket böfögünk.
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 11. 08. 23:59
Előzmény: #2337  watson
#2358
jajjjj, ezt meg csak most olvasom itt... ez kabaré :)
volt egy kiürítés a NAV-nál, akkor ezek szerint már meg is kezdte a felügyelést :)
a kis idióták meg nem mondjuk bombariadóra hivatkoztak, hanem valami kamu "hazaengedtük a dolgozókat korábban" szöveggel jöttek... bakker, ezek annyira nagyon hülyék... (mert olyan nagyon azért nem hülye az ország, hogy ezt a kamu dumát bevegye, míg egy bombariadót le lehet úgy vezényelni, hogy ne lógjon ki a lóláb, max. gyanakodni lehessen a "véletlen egybeesésre")
komolyan, ezeknek az Occam borotvája vagy akár a jpé. is magas? :)
jó, hogy nem azt találták mondani, hogy a NAV-nál nem kiürítés volt, hanem alakváltó idegenek inváziója, amik az energiacellát akarták megszerezni :)
(két legyet egy csapással ugyebár: meg lehtne magyarázni, hogy mi akasztotta meg az energiacella legyártását, stb.) :)
bár ki tudja, lehet, hogy volt ilyen verzió is, de leszavazták, mert ezt május 1-én akarják bevetni :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 11. 08. 23:47
#2357
Ezt most találtam, de már "régi":

"A magánélet védelmét célzó amerikai törvények megtiltják a követség számára, hogy kiadják az illetők nevét. Azt is írták, hogy a büntetőjogi eljárás lefolytatása kérdésében az illető ország dönt."

link

Tehát a magyar kúrmánynak a jenkik igenis kiadtak egy sereg olyan plusz infót, amit a magyar közvélemény nem ismer(het), legfeljebb találgathat. Minimum a "gyanúsítottak" nevét és az arra utaló bizonyítékokat, már ha mindenben korrekt a fent idézett szöveg. Miért ne lenne az? Okt. 16 óta a kurmány bőven cáfolhatta volna, stb. De nem tette meg. Ergo a jenkik nem alaptalanul vádaskodnak, hanem átadtak ezt-azt a kúrmánynak azzal, hogy majd ők meglépik a törvényes lépéséket. Persze magyar emberenek nem meglepetés az, hogy nem tették. Ezzel ugyan nem sokat érünk, de nyugodtan ki lehet jelenteni: a kúrmány azért sunnyog, mert valós bizonyítékok vannak ellenük, legfeljebb arról lehet még szó az amcsik részéről, hogy néhány adut egyelőre visszatartottak... de hogy semmilyük nincs, az biztosan nem igaz. Ezért is égő a kúrmányt védenie minden fidiótának...
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 11. 08. 23:24
Előzmény: #2354  csa-csi
#2356
1848... 1956... 201x vagy inkább 202x?

amúgy 1848-ról és 1956-ról mi a véleményed? :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 11. 08. 23:19
Előzmény: #2354  csa-csi
#2355
ezt írtam:

"én a helyében úgy álltam volna hozzá, hogy ha már mindenáron végezni akarok önmagammal, akkor legalább minél többet "magammal vigyek" a férgek közül..."

szóval felbújtottam volna saját magamat, ha öngyilkosságot fontolgatnék :)

ha meg másnak szántad remekbe szabott, "intelligens", széles(gáboros) látókört sejtető soraidat, akkor miért nekem címezted? :)

tömören fogalmazva: hülye vagy, kisfiam, egyes! :)
csa-csi
csa-csi 2014. 11. 08. 22:38
Előzmény: #2353  upgrayeddAKS
#2354
A gyávák fegyvere az erőszak! A felbujtás pedig az idióta eszement barmoké! :(
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 11. 08. 21:40
Előzmény: #2351  Csakisazigazat
#2353
az a baj a "művészlelkekkel", hogy ilyenkor bezzeg nem tudnak kreatívak lenni... én a helyében úgy álltam volna hozzá, hogy ha már mindenáron végezni akarok önmagammal, akkor legalább minél többet "magammal vigyek" a férgek közül (sajnálom amúgy az ipsét, de amúgy sztem tényleg öngyilkos lett, mert túl kis pont volt ahhoz, hogy a férgek el akarták volna tenni láb alól)
soha nem fogom megérteni azokat, akik nem halálos betegek vagy egyéb erős okuk van az öngyilkosság választására, és mégis megteszik... persze tudom, hogy nem mérlegelnek, nem racionális döntést hoznak, stb., de akkor is: lenne kiút az ilyen esetek igen nagy részében, csak sokan búval béleltek lesznek - hiába no, beteg ez a társadalom, és nem csak az (amúgy világszinten kiemelkedően magas) öngy. statisztikák miatt gondolom ezt...
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 11. 08. 21:34
Előzmény: #2325  saru
#2352
ez még terelésnek is gyenge lenne, te barmokat terelő juhász :)
apropos, mikor lesz új békamenet, szélesgabika? hát energiacella? :)
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2014. 11. 08. 21:21
Előzmény: #2348  upgrayeddAKS
#2351
"szvsz ezeket a férgeket innen már csak erőszakkal lehet eltávolítani",ebben is totál igazad van,habár nem tudom ,hogy most ez a Rózsa Milán gyerek is mi a f@szomnak lett öngyilkos ,ha egyáltalán az lett,amit egyébként kicsit kétlek,de én esküszöm ,hogy beszálltam volna egy páncélököl megvásárlásába ,amivel enyhíthette volna ebben a topikba írkáló és búslakodó emberek búját -bánatát,meg úgy elmentem volna már egyébként is egy szép állami temetésre... .:o(
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 11. 08. 21:16
Előzmény: #2346  watson
#2350
jó, attól még hetente néhány nyomorult aukciót csak le tud bonyolítani az ÁKK, hogy a vezetőjük a banküzemtanhoz max. elméleti szinten ért... nincs a 2 között különösebb korreláció
az MNB sem azért gázos, mert a pirospöttyös fenekű gyuribácsi ott veri a kis eszközét :) ...pedig az azért komolyabb veszély, mármint gyuri az idióta... inkább nem folytatom :)
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2014. 11. 08. 21:15
Előzmény: #2348  upgrayeddAKS
#2349
Jól beszélsz,csak rossz hallgatni,de komolyra véve a szót totál igazakat írtál és ha átírhatnám a topik címét ,akkor már azt a címet adnám neki,hogy :"Nyíltan Tolvaj Bűnöző a Fidesz család",mert ugye ez már maffia ,nem pedig egy frakció,illetve inkább ez mint az.
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 11. 08. 21:11
Előzmény: #2343  signal2
#2348
jó lehet, de szvsz sajnos túl kevés a lendület és túl későn is jött.
szvsz ezeket a férgeket innen már csak erőszakkal lehet eltávolítani, de a birkáknál annak még nagyon nem jött el az ideje, így arra még jó sokat kell várni.
szvsz ennek az egész kitilási botránynak nem lesz elég ereje ahhoz, hogy bármi érdemi eredménye legyen - majd jól elsunnyognak egy ideig, elmúlik a csoda, ami 3 napig tart, és idővel a férgek ott folytatják, ahol abbahagyták, legfeljebb jobban megválogatják majd a kommunikációs eszközeiket és/vagy majd kreálnak ehhez is egy jó kis csillió forintos új eszközbeszerzést, amit véletlenül egy haveri kéz fog megnyerni havannából :)
remélem, hogy nem lesz igazam :) és bukik az egész férges bagázs a rothadó "agyú" meg "lelkű" talpnyalóival együtt
loliense 2014. 11. 08. 15:53
#2347
Megígérték nekünk fideszeseknek,
hogy folytatják!!!-és be is váltják szép sorban

A Vezénylőtábornokelvtársék tartják szavukat
nincs itt semmi baj,működik a NER rendszere

link

oszt jó nagyot

watson
watson 2014. 11. 08. 10:27
Előzmény: #2345  dexter
#2346
Ezek után biztos jó hogy Töröcskei kezeli az államadósságot? ;)

"Súlyos gondok Töröcskei harmadik "bankjánál" is: itt a csőd?" link
dexter 2014. 11. 07. 08:36
Előzmény: #2344  pancserlama.
#2345
Az volt már, hogy orbánék hogyan nyúlták le a takszövösök megtakarításait?

link
pancserlama.
pancserlama. 2014. 11. 07. 07:13
Előzmény: #2325  saru
#2344

"És miért akarják folyamatosan támadni és megbuktatni a nemzeti elkötelezettségű kormányunkat ?, aki a szakadék széléről húzta vissza az Mo-t és elindult egy önálló és fejlődő úton, bírva az állampolgárok 2/3-ának a támogatottságát !"

Hát ez most finoman szólva is ki @@@@ nálam azt a bizonyos biztosítékot !

Valóban a szakadék széléről De sajnos ép rosz felé !
signal2
signal2 2014. 11. 07. 07:09
#2343
Jó!
link
Törölt felhasználó 2014. 11. 06. 23:49
Előzmény: #2340  watson
#2342
A szabadságharcosdinak azt a szintjét, ami effektív és milliárdokban kifejezhető, tehát jelentős kár okoz az országnak, egészen nyugodtan hívhatjuk hazaárulásnak. Ha már előszeretettel cimkéznek ezzel másokat, akkor használjuk ezt a kifejezést.
Törölt felhasználó 2014. 11. 06. 23:49
Előzmény: #2340  watson
#2341
A szabadságharcosdinak azt a szintjét, ami effektív és milliárdokban kifejezhető, tehát jelentős kár okoz az országnak, egészen nyugodtan hívhatjuk hazaárulásnak. Ha már előszeretettel cimkéznek ezzel másokat, akkor használjuk ezt a kifejezést.

Topik gazda

watson
watson
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek