Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 02. 18. 15:09

Capital Partners baromságai  

Az előbb felhívott valami barom, teljesen bepörögve, hogy most azonnal "olajrészvényt" kell venni, mrt 30%-os emelkedés várható mivel Szaud-Arábia akár teljesen el is zárhatja az olajcsapokat...Kérdeztem mi a franc az az olajrészvény, aszongya olajat nem lehet csak úgy venni a tőzsdén, hanem olajrészvényt...mondom szerintem akkor búzarészvény is kéne legyen...

Úgy hadart, hogy még a nevét sem értettem, és olyan volt, mintha 10 pár akciós zoknit akart volna eladni, hogy most vagysoha, hujjuj, venni kell, el tudom-e képzelni mekkora nyerő, csak 10 misi az alapcsomag stb..mondtam a tagnak, hogy többet foglalkoztam a tőzsdével, mint ő egész életében. Válasz: Ok, viszhall.

Szal húzzon a retekbe az egész cég.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 07. 28. 12:05
Előzmény: #14  gazmber
#20
:)))) A háttér zaj szószerint úgy történik ahogy írod.
Ezen már akkor is röhögtem. Ott ültem abban az irodában, egy csomó nagyon fiatal gyerekkel... majd 11kor jött az egyik iroda vezető, kiadta a parancsot SELL (ez szószerint így volt :)) ekkor sok kis hülyegyerek föl ugrottt majd szaladgálva és üvöltözve el kezdte hívogatni az ügyfeleket a "soha vissza nem térő alkalom miatt" komolyan mintha a tv shopban lettem volna... :) Meg is kérdeztem a "managerem", hogy erre tényleg szükség van, mert szerintem ez nevetséges, és nem is túl korrekt így átverni az ügyfeleket, hangzavart csapni mintha a Wall Streeten volnánk. Vissza gondolva is nevetséges, de egyben szomorú is hogy mennyi embert átvertek...
Törölt felhasználó 2009. 07. 28. 11:16
Előzmény: #18  martin36
#19
szerencsés vagy (egy darabig :) )
martin36
martin36 2009. 07. 28. 11:10
Előzmény: #14  gazmber
#18
Egyszer egy komolyabb elutasításom után sikerült kicsikarnom az egyik szélhámosból egy email címet,ahova írnom kellett,hogy ne zaklassanak többet.
Kaptam is hamarosan egy viszont választ,valamint fel is hívtak nem sokkal utána.
Elnézést kértek a kéreltlen zaklatásért,és szerencsére azóta békén is hagytak.
watson
watson 2009. 07. 28. 11:09
Előzmény: #10  Törölt felhasználó
#17
"A legutóbbitól megkérdeztem, zavarná-e ha a beszélgetésünket rögzíteném...Azóta nem hívogat. " ehehehe :) xyz58 ez jóó, ma is tanultam valamit, köszi :)
...bár hál' istennek nincs vonalasom. Nagyon sok ilyen porszívóügynöktől kímél meg.

Állítom ha valódi rendőrségünk (pl egy alulról szerveződő Gárda...) és ügyészségünk lenne, akkor egy feljelentésre lehallgatnák az ilyen ürgék telefonját esetleg az oktatását és a rácsot rázná az egész szervezet.
Törölt felhasználó 2009. 07. 28. 10:58
Előzmény: #15  Törölt felhasználó
#16
link

nos brókerképzé bejegyzett székhely vámház körút 8 (S.Q.S Zrt)
levelezési cím: Bajcsy-Zsilinszky út 53 (Afin Kft- Capital Partners)

milyen véletlen :P
Törölt felhasználó 2009. 07. 28. 10:47
Előzmény: #14  gazmber
#15
link

olvassátok
gazmber 2009. 07. 27. 20:30
Előzmény: #10  Törölt felhasználó
#14
Engem már több tucatszor hívtak, hiába hajtom el őket.
Ezeket a "bróker" csávókat futószalagon képzik ki ...toborozzák az "otthonról végezhető könnyű stb. munkára" őket, csinálnak belőlük ~100e Ftjukért egy hét alatt "profi" brókert, aztán megkapják az ügyféllistát és ráragadnak a telefonra, szerintem még a háttérzajt (lázas irodai munka hangja) is megkapják kazettán ami a beszélgetés alatt hallható...
pmks 2009. 07. 27. 20:20
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#13
Engem is megkeresett egy csajszi. Kértem küldjön a comission díjakról anyagot, de nem tette meg. Aztán felhívott még párszor és mert kedves hangja volt javasoltam hogy folytassuk személyesen a beszélgetést. Be is ugrottam hozzá, de idősebbnek és testesebbnek bizonyult mint amit szeretek, így aztán nem tudtunk zöld ágra vergődni. Még néhányszor keresett egy tuti bulival amibe 30 misivel fejest is ugorhattam volna, de bizalmatlan voltam mert nem sikerült jobban megismernem a nőt. Mondtam neki, hogy sajnálom de csinálja végig nélkülem és írjon mindenképpen ha már költi a lóvét...
Phylaxa 2009. 07. 27. 19:52
Előzmény: #11  kata311
#12
Bombázni kellene őket hívásokkal és emilekkel, hogy nem akarnak-e nálunk befektetni? Problémák esetén a Budapesti jog az alap és a helyi bíróság dönt.
kata311
kata311 2009. 07. 27. 18:22
Előzmény: #10  Törölt felhasználó
#11
Törölt felhasználó 2009. 02. 19. 21:55
Előzmény: #9  Törölt felhasználó
#10
Még 1 gondolat:

Szerencsés, akit csak 1 ügynök zaklat pesti( Afin Kft) és debreceni telefonokról!!

(A sablont tanítják, cool telemarketing a neve, 100-ból min. 3 bejönSzép jutalék..).

A legutóbbitól megkérdeztem, zavarná-e ha a beszélgetésünket rögzíteném...Azóta nem hívogat.

PSZÁF pedig nagyon örülne neki, bár mint alább írtam, amikor papírra kerül sor, MINDEN az előírások szerint megy, az egyéni kockázat viselési kérdőívtől kezdve a cseh-magyar tükörfordítású szerződésekig...

Törölt felhasználó 2009. 02. 19. 21:45
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#9
Egy decembe19-i idézet tőlem:
"Pénznyelő,
Ne fáradj.Amikor írásbeliségre kerül sor, mindent!!!! betartanak.
- egyéni kockázattűrő képesség dokumentálva
- sikerdíjas konstrukció ( marketing: "figyejjé, nekünk az a jó, ha nyersz" arról nincs szó, mi van, ha buksz, azt következtessed ki, ami a tied az az enyém is, ami az enyém, ahhoz semmi közöd)

A +20% mindent elködösít, józan gondolkodást, mindent, hiszen érdekelt "szakemberek" garantálják(?).
Nagyon jó a duma, utólag semmi nem bizonyítható=> nem PSZÁF-olható!!

Az a ködös utalás sem, hogy a cseh és hazai APEH között nincs együttműködés=>adó elkerülhető(?).Meg az egyébként is a te felelősséged, mit mersz....

Nagyon profik, jól fizetett furmány ügyvédekkel.

Jogilag nem nagyon támadható a technika, a duma ,hiszen semmi olyant nem tesznek ami tilos ill. túlmegy az mlm-ben elfogadott módszereken.
MINDENT elködösít a 20%!Ettől elveszítjük a józanunkat ( már aki).Azt halljuk meg, amit szeretnénk!A kockázatfeltáró nyilatkozatot meg aláírtuk, tehát tudtuk, hogy tözsdéről van szó.

Ne aggódj, nem tudok róla ismeretségi körben, hogy ügyvédeket is környékeznének!!
Nyilvános, vagy megvehető cég adatbázisokból dolgoznak, jól megválasztva azt az ökröt, aki valamikor megadta a cége és a maga adatait!

Nem árt, ha mások is tudnak a buliról, sztem fel kell hívni a figyelmet!
Törölt felhasználó 2009. 02. 19. 20:06
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#8
Kösz az ötletet!

Én megpróbáltam kulturált módon levakarni magamról, remélem 3x-ra sikerült! Ha nem akkor jön a te módszered!

Sztem egy agresszív, nem is biztos hogy korrekt cég!
Gazdag hülyegyerekeket keresnek!
Van valakinek jó tapasztalata velük kapcsolatban?
Törölt felhasználó 2009. 02. 19. 09:37
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#7
Erről a brókerarcok jut eszembe... pont ugyanez a stilus... :-)
kassziopeia 2009. 02. 18. 15:42
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#6
Üdvözlet!
A Capital-os csávót már többször elhajtottam, de nem hagy békén.
A Saxo Bank elég kultúráltan csinálja ugyanezt, nem tolakodóan udvariasan.

Lehet másképpen?
Törölt felhasználó 2009. 02. 18. 15:26
Előzmény: #3  kata311
#5
sajnos előbb lerakta, minthogy megkérdezhettem volna, hogy akkor jó, te hány millióval, mekkora tőkeáttéttel szálltál be ebbe a tuti bizniszbe...
pedig meg akartam kérdezni
de lerakta...erre nem számítottam, hogy rámcsapja, amikor ő hív...
:(
;(
Törölt felhasználó 2009. 02. 18. 15:21
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#4
Engem karácsony előtt hívott egy ügynökük 2x, de pén beszéltettem 2x fél órát, montam neki, ha meg tud győzni, benne vagyok :)))
kata311
kata311 2009. 02. 18. 15:20
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#3
sőt...:))))
lehet hogy életed legnagyobb lehetőségét szalasztottad el...:))
Törölt felhasználó 2009. 02. 18. 15:19
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#2
valamiből nekik is meg kell(ene) élni. :)

Topik gazda

havi041
4 4 4

aktív fórumozók