Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 02. 13. 07:04

Feladta magát Sztojka Iván  

Monjátok hogy gonosz vagyok, de remélem hogy megismeri a gumibot érintését. link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 02. 13. 15:14
Előzmény: #33  Törölt felhasználó
#40
Nem, nincs nagy vagyonom, ill. csak a töredékét költöttem el látható vagyontárgyakra annak, amennyi jövedelem után adóztam.

Ha valamitől egyáltalán nem tartok, akkor az a vagyonosodási vizsgálat. Mint korábban már említettem, attól még, hogy nem alkalmazott vagyok, hanem vállakozásaim vannak, soha egyetlen egy fillér jövedelmem (még szürke sem) nem keletkezett zsebbe, mindig, minden bankszámlán landolt. Így eltitkolni sem lehetett semmit... :)
Törölt felhasználó 2009. 02. 13. 15:05
Előzmény: #38  Törölt felhasználó
#39
Az, vagy azok, akik a VII. kerületi polgármestertől, Tocsikon keresztül, egészen Princ Gabiig, mindenkit véd/védenek, 10-20 milliós tisztelet díjért........
Törölt felhasználó 2009. 02. 13. 15:02
Előzmény: #36  Törölt felhasználó
#38
Az ügyvédjére lennék még kiváncsi, hogy ki az aki védi ezt a ganét.
Törölt felhasználó 2009. 02. 13. 15:00
Előzmény: #36  Törölt felhasználó
#37
ez is más malom, nem egyről beszélünk......
Itt a valamennyi adót azért fizetek-en volna hangsúly,,,,
Törölt felhasználó 2009. 02. 13. 14:58
Előzmény: #27  Törölt felhasználó
#36
Hát kérlek szépen lehet hogy van vaj a fülem mögött, de azért vmennyi adót fizetek, és nem abból épül a házam (nincs is) hogy vasat lopok meg esténként szurkálni járok, hogy másokat megfélemlítsek és ezért fizessenek.
Törölt felhasználó 2009. 02. 13. 14:55
Előzmény: #34  Törölt felhasználó
#35
Minden vagyonos embernek van takargatni valója, azt hiszem ezt tényként leírhatom........
Más kérdés, ha rablásból, vagy illegális tevékenységből szerezte e a vagyonát........
Törölt felhasználó 2009. 02. 13. 14:52
Előzmény: #30  Törölt felhasználó
#34
Az biztos, hogy nem csak a cigányok körében végezném el a vagyonosodási vizsgálatot , ez igaz. Volt is róla szó, hogy megvizsgálják a nagyértékű utazást igenybevevőket , hát abból sem lett semmi.
A köztisztviselők többsége csinovnyik szemléletű beszari alak, nem fognak konfrontálódni.
ÍGY IS MEGKAPJÁK A KIEMELT JUTALMAT A HALLGATÁSÉRT.
Törölt felhasználó 2009. 02. 13. 14:52
Előzmény: #31  Törölt felhasználó
#33
Nem egy malomban őrölünk.
Vagyonosodási vizsgálatról volt szó.
Gondolom érted mit akartam kérdezni,,,,,,,,
TrendMan 2009. 02. 13. 14:51
Előzmény: #29  Törölt felhasználó
#32
Nem kenhetünk mindent a cigányokra, ahhoz túl sok a korrupt fehér börű polgármester, képviselő, politikus.
Ha a mi a pincénkben tisztaság lenne, nem szaladgálnának le-fel az agresszív kisemlősök.

Elnézést kérek, direkt nem használtam más szót, és senkit nem akartam megbántani.
Törölt felhasználó 2009. 02. 13. 14:48
Előzmény: #29  Törölt felhasználó
#31
Hidd el, hogy nincs vaj, persze biztos vagyok vagyok benne, hogy bele lehetne kötni ebbe-abba.... :)

De adótartozásom nincsen, sőt, ha meg is büntetnének valami késedelemért, vagy valami olyanért, amelyet a jogszabály nem szabályoz egyértelműen, az valami olyan marginális tétel lenne, amely bőven beleférne abba, hogy az egyes adófolyószámlák közötti átvezetéssel ki is lenne fizetve. Ugyanis adótartozás helyett kínosan ügyelek arra, hogy elegendő többlet szerepeljen a folyószámlán.... :)

Hidd el, át van az gondolva... :)
Törölt felhasználó 2009. 02. 13. 14:46
Előzmény: #29  Törölt felhasználó
#30
Jonásjózsef te is vasazol meg bodzázol. Hidd el, hogy nem mindenki úgy él mint ti.
Törölt felhasználó 2009. 02. 13. 14:29
Előzmény: #28  Törölt felhasználó
#29
Gondold át mégegyszer szerintem...........
Törölt felhasználó 2009. 02. 13. 14:29
Előzmény: #27  Törölt felhasználó
#28
Kéz a magasban... :)
Törölt felhasználó 2009. 02. 13. 14:21
Előzmény: #26  Törölt felhasználó
#27
Ilyen alapon, talán a budai oldalon is lehetne vizsgálódni, szerintem, de akárhol magyarországon, nem?
Mi köze ennek az egészhez?
Az tegye fel a kezét, akinek nincs vaj a füle mögött, apeh ügyben, és nem alkalmazottként dolgozik.............
Törölt felhasználó 2009. 02. 13. 14:18
Előzmény: #21  Törölt felhasználó
#26
kíváncsi leszek, hogy a vagyonosodási vizsgálat eredménye nyilvánosságra kerül. Meg nézem azt az apeh ellenőrt aki ezekhez bemegy vizsgálódni, bár mondjuk jóravaló dolgos emberek biztos nincs semmi titkolni valójuk. Aztán esetleg következhetnének a cigány vajdák stb. Sárbogárd és Székesfehérvár között van egy Sárkeresztúr nevű falu, ott is lehetne nézelődni, van jó néhány egész jó színű ház kerítésre kirakott kőoroszlánokkal.
Törölt felhasználó 2009. 02. 13. 14:17
Előzmény: #20  Törölt felhasználó
#25
"Szép" világ lesz itt 10-20 év múlva, ha minden így megy tovább ...
Ebből a kicsiből lehet talán még miniszterelnök is, az alapokat már tudja ... :)
zeppelin 2009. 02. 13. 14:12
Előzmény: #21  Törölt felhasználó
#24
nem tudom mi a bajotok ezekkel a rendes emberekkel.Szegény Ivánka még orvoshoz is járt,valami ciklo,vagy ciho vagy mihez.Megmondta az apja,nem láttátok a tv-ben?!(na szegény pszichológus)
Törölt felhasználó 2009. 02. 13. 14:10
Előzmény: #22  kassziopeia
#23
a büntetőtörvénykönyvről meg ne is beszéljünk, olyan mint a mosó masa mosodája, annyit ér, illetve annyit sem
kassziopeia 2009. 02. 13. 14:08
Előzmény: #19  Törölt felhasználó
#22
Üdvözlet!

LÁNCTALPAS DÓZER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Veszprém pedig a nyugati féltekéhez van közel, képzeljétek el mi van keleten.
A kazincbarcikai vonaton egyszerűen kifosszák az arra tévedő utasokat.
Gyerek ill.haverja jött volna Budapestre haza egy koncert után barcikáról, pénzüktől, mobiltelefontól összes kajától megszabadították őket.
Senki sem szólt egy kukkot sem. Miskolcon szóltak a pályaudvari rendőrnek, 1 órán belül elkapták a delikvenseket.
Egy évig járkáltunk kihallgatásra, tárgyalásra Miskolcra. A tárgyalásig előzetseben voltak, utána ítélet nélkül szabadláb.
Egy kicsit hosszú volt, bocsi.

Törölt felhasználó 2009. 02. 13. 13:55
Előzmény: #20  Törölt felhasználó
#21

Topik gazda

krizinger
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek