Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 01. 16. 11:26

RFV 2009  

Nem tudni miért adják és ki adja itt el, de nem hiszem hogy pluszban dobálják kifelé a pakkokat.



Az alját nem látom egyenlőre, de én vettem az elmúlt napokban.



2010 előtt és 10000 alatt nem áll szándékomban megvállni tőle.

Ha csak.....
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 07. 21. 14:37
Előzmény: törölt hozzászólás
#1120
Nakk komám!

Te a cseh2-őt nézed, ez nem vitás:

1.Ugyan hol hibázott a management,amikor a közlemény szerint a jegyzés lezárását megelőző napon már befizette a közzétételi díjat?Ha nem így lenne,azt gondolom a MÁK azonnal tételesen cáfolná.....

2.Aki kisbüfiként jegyzett,az a teljes mennyiséget megkapja. Milyen pénzről beszélsz?

3."Ha meggondolom, akkor nagyon politikafüggő a teljesítményük, mert többnyire az eus pénzekből történő, pályázatokon megvalósuló fejlesztésekre apellálnak"..te tudod mit beszélsz?Láttad mivel foglalkozik a cég? Soha,sehol nincs EU-s pénz a befektetéseik körül. Te összetéveszted a szezont a f...mmal.....Az EBRD a projekteket FINANSZÍROZZA,nem pedig támogatja, s nekik az EU-s pénzekhez sincs túl sok közük

4."de nem biztos, hogy csókosok lesznek a következő rezsim alatt is..., sőőőőt!"..Ajánlanám figyelmedbe az eddig megkötött projektek döntéshozóinak politikai elhelyezkedését.....

Teatyaúristen......
Törölt felhasználó 2009. 07. 21. 14:30
Előzmény: törölt hozzászólás
#1119
Halihó!

Csak egy dolgot jegyeznék meg: ha bejön a Gyergyói projekt, akkor duplázódik kb a szerződések összeértéke igaz? Na már most az kb dupla profittal is kecsegtet igaz? Akkor ez az árfolyamban kb hogy fog megnyilvánulni? Valószínű megint 1200 lesz nem?
És itt lehet károgni meg minden, de emögött a cég mögött azért van valami teljesítmény is....(érthetetlen a Gensis, Phil példálózás....) Szóval csak hajrá!
Ja és javítsatok ki légyszi ha rossz az infóm Gyergyóról.

Üdv!
Törölt felhasználó 2009. 07. 21. 14:03
Törölt hozzászólás
#1118
Magicmaan
Magicmaan 2009. 07. 21. 13:55
Előzmény: törölt hozzászólás
#1117
Nyugi nakk1!

Ez előre tudható volt, ha jegyzel, akkor egy ideig nem tudsz még kereskedni!
(1-2 hónapokról beszéltek más részvényeknél!!!)

Ezért kellett dönteni:
1. Jegyzel tuti 2750ért és nem tudsz kereskedni egy ideig.
2. Veszel az akkori 2850-2900-as árfolyamon.

Korábban már leírtuk mire számíthatunk a cégtől fejlődés terén, olvass vissza, hátha megnyugtat!

Én jegyeztem is, meg vettem is! Sőt leírtam anno mi várható majd, nagyjából be is jött!
Törölt felhasználó 2009. 07. 21. 13:45
Előzmény: #1112  Magicmaan
#1116
Szevasztok!
Próbált már közületek valaki valamit elintézni az arra hivatott közigazgatási szerveknél?
nyilván mindannyian voltunk már ilyen helyzetben és a tapasztalataink alapján semmi meglepő nincs ebben a "technikai malőrben". Számomra teljesen hihető a történet és a tapasztalataim azt mutatják, hogy kis országunk óriásra duzzadt bürokráciájának egyik legfontosabb feladata hogy minden fejlődési folyamatot mondvacsinált okokra hivatkozva folyamatosan, és módszeresen akadályozzon. És sajnos e tekintetben jól végzik a dolgukat.
Kár volna e miatt leírni ezt a céget.
Egyébként az árfolyam alakulásával kapcsolatban számomra a jelenlegi helyzet teljesen értelmezhető.
Semmi értelme nem volna a jegyzést követő 2-3 hétben 200-300%-os árfolyamemelkedésnek, de még 50% sem.
Azok a nagybefektetők akik a jegyzéskor és azt megelőzően nem tudtak megfelelő pakkokat összevadászni, az új részvények parkettre kerülésekor fognak vételeikkel megjelenni.
Természetesen ehhez el kell oszlani a jelenleg még gomolygó ködnek és kellenek hozzá a hírek is. Ha minden kisbüfit kiráztak a 2750 gatyából és nincs több jóárasított papír+hírek is jönnek indulhat a bikuci talán még idén meglesz az 5000.
Magicmaan
Magicmaan 2009. 07. 21. 13:43
Előzmény: #1113  Törölt felhasználó
#1115
Nekem úgy tűnik mintha egyben lenne,
nem nagyon esett szét, így láttam eddig, különböző árakon.
De annyira én sem figyeltem :) (ezért lehet tévedek)
Törölt felhasználó 2009. 07. 21. 13:42
Törölt hozzászólás
#1114
Törölt felhasználó 2009. 07. 21. 13:38
Előzmény: #1112  Magicmaan
#1113
Csatlakoznek, szinten zenesz...

Segitsetek az az 1000 pakk mozog? ha igen egyben? vagy csak reszeiben?
elore is koszi, nem figyeltem oda kicsit, szegyelem is magam... :)
Magicmaan
Magicmaan 2009. 07. 21. 13:31
Előzmény: #1110  Törölt felhasználó
#1112
Ki hibázott?

Mert szerintem nem az RFV.
Nem akarom leírni "századszorra", hogy ez várható volt, meg hogy mi várható még!

Én péntek óta nyertem 200k-t, plusz megvan az alap pakkom, nekem semmi bajom az RFV-vel :)
Törölt felhasználó 2009. 07. 21. 13:29
Előzmény: törölt hozzászólás
#1111
Szia Nakk1!

Nem vedenem a papirt, mert egyik sem erdemli, es szerintem csak egy eszkoz ahhoz, amirol ez az egesz tenyleg szol...

Azt irtad hogy most kezdted, ha jol emlekszem? Nem sertes keppen mondom, de majd idovel rajossz hogy a magyar menedzsmentek masrol sem szolnak..ha talalsz olyan papirt ahol ez maskepp van, vagyis nem pozitiv sullyozak a hireket, mikozben a valosag teljesen mas lesz, neha ellentetes, szolj, kell a nyugdijhoz egy kis fix megtakaritas.

Persze ettol ez a huzas kicsit kilog a tobbi kozul,ez teny.
Törölt felhasználó 2009. 07. 21. 13:28
Előzmény: #1109  Magicmaan
#1110
Tudod, az ilyen hibákon kersztül ítéltetik meg a tőzsde, áttételesen pedig a magyar gazdaság.

Csak ez fájt, a pénzükhöz pedig majd csak hozzájutunk valahogy, maximum a Pioneer alapokkal kezdünk játszani a Brazilpetrolra és a Gazpromra...monmá...:-))
Magicmaan
Magicmaan 2009. 07. 21. 13:22
#1109
Akkor meg felejtsétek el, sziasztok :)

Vagy azért savanyú a szőlő, mert beragadtatok?

Olvasni kellene, meg informálódni, mielőtt valamibe beleugrik az ember, de hát anélkül csak a siránkozás marad, meg a gyors meggazdagodás reménye! :)

Nem bántani akarlak Titeket, de ne siránkozzatok már itt!

Mi sem siránkozunk, ha valami nem úgy sült el ahogy terveztük!
Törölt felhasználó 2009. 07. 21. 13:18
Előzmény: #1106  Törölt felhasználó
#1108
Ha komolyan gondolja a fityisz azt amit mond a számonkérésről a mostani mutyisztános társaságok mind el fognak tűnni a papírjaikkal együtt. Na és akkor mi marad nekünk? Hát a szívás, mint mindig.
Törölt felhasználó 2009. 07. 21. 13:16
Törölt hozzászólás
#1107
Törölt felhasználó 2009. 07. 21. 13:15
Előzmény: #1105  Törölt felhasználó
#1106
Lehet, hogy lesz változás de ez a papíros felejtős.
Törölt felhasználó 2009. 07. 21. 12:49
Előzmény: törölt hozzászólás
#1105
Csak magadat okolhatod, hogy hittél ennek a simlis bagázsnak. Befektetés előtt információ utána osztani 1000-rel a magyar(balkáni) viszonyok miatt és csak utána dönteni.
Sajnos még ez marad még majdnem egy évig!!!!
Utána talán lesz valami változás.
Törölt felhasználó 2009. 07. 21. 12:47
Előzmény: #1100  szalatibi
#1104
Úgy tűnik, Totya rossz irányba indította a rallyt
szalatibi 2009. 07. 21. 12:44
Előzmény: #1102  Törölt felhasználó
#1103
Ne ijedj meg, ez csak vicc volt.
Törölt felhasználó 2009. 07. 21. 12:42
Előzmény: #1100  szalatibi
#1102
Én új vagyok itt és könnyű átverni engem.
Ugye, ez nem olyasmi?
Törölt felhasználó 2009. 07. 21. 12:38
Előzmény: törölt hozzászólás
#1101
Szerintem is inkabb ez tortent, es hogy nem is oldodik meg ez amig az ar fenn van.

Kerdes csak az, ki vagy kik is toltak ba az ajanlatiba azt az RFV kereskedesen belul nagy pakknak szamito, es mar-mar befolyasolni kepes 23** -at eladasra, amit utana egy adagban lepcsosen egyre lejjebb tettek. :(

Mar-mar fogadni mernek abba is hogy ha nem is pontosan ezt a 23** - as pakkot (kevesebb-tobb), de viszont latjuk meg itt mig ott nem lesz az arfolyam ahol ok szeretnek. (tipp: jegyzesi erteket senki se felejtse el..vagy a tenyt hogy nem szeretnek ha tepne felfele valaki(k) mig a jegyzes le nem zajlik)

Nem En vagyok az agy a csapatban, es sajnos nem ugy jott ossze eddig ahogy arra szamitotam, de biztosan allithatom, hogy mig ez a mizzeria meg nem oldodik legalabb kereskedesi szinten, kivaras lesz reszunkrol - kereskedesi szinten hisz a jogi utat mindenki remelem ismeri, igy arrol csak annyit, hogy hosszu -

Topik gazda

kelvin
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek