Topiknyitó: user01 2021. 03. 01. 13:55

OXOTECH - OXO Technologies Nyrt.  

Új cég jön a tőzsdére
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bitKain
bitKain 2022. 07. 20. 14:40
Előzmény: #439  Dodo34
#440
Anno a Cybergben is voltak hasonló esések.
Emlékszem volt 800-ról is papírom, úgy, hogy korábban még 2200 volt. Az sem kezdőknek való, mert kicsinálja az ember idegeit, amikor feleződik/ harmadolódik az árfolyam.
.
Nekem az OXO Tech. stabilabbnak tűnik, nem csak egy "terméke" van, mint anno a Cybergnek. 
Sajnos az XTend elég fura kereskedési platform, ha nagyobb mennyiséget akarsz eladni, akkor nagy valószínűséggel kinyírod az árfolyamát bármelyik papírnak.
.
Ez ilyen pangó piacon, hír nélkül, elbizonytalanodnak a befektetők/spekák.
Dodo34
Dodo34 2022. 07. 20. 13:02
#439
valami f*sz szórakozik az árfolyammal. Oszkó már pofán verhetné.
bitKain
bitKain 2022. 07. 08. 16:01
#438
Új taggal bővült a portfolió:
https://bet.hu/site/newkib/hu/2022.07./Az_OXO_Technologies_Holding_Nyrt._tajekoztatasa_a_portfoliot_erinto_valtozasrol_128754380
.
Olcsobbat.hu került a portfolióba.
Érdekelne, hogy mennyire volt attraktív az árazása, illetve mivel jobb, mint a többi, hogy láttak benne fantáziát.
senkise1 2022. 06. 22. 19:55
Előzmény: #436  senkise1
#437
Gloster befektői klub video: 
https://youtu.be/Un2Kt_8sYpk?t=133
senkise1 2022. 06. 17. 12:09
Előzmény: #435  _Macika_
#436
Befetetői forum a Glosternél, fókuszban a legújabb akvizíció az FF next. Regisztráció: https://www.gloster.hu/gloster-befektetoi-klub
senkise1 2022. 06. 12. 09:05
Előzmény: #433  bitKain
#434
Meglátjuk, hogyan záródnak a megbeszélések. Volt már olynra is példa, hogy kirakták, hogy beszélgetnek és vegül nem lett deal.
bitKain
bitKain 2022. 06. 10. 18:39
#433
bitKain
bitKain 2022. 06. 07. 10:39
Előzmény: #431  zotlan
#432
.. és a Gloster azóta is hasít.
"Rendkívüli tájékoztatás - 700 ezer euró értékű szoftverfejlesztési megbízást nyert el a Gloster a német Auditól. A szerződés keretében az Audi gyártáshoz kapcsolódó riporting rendszerét újítja meg a Gloster leányvállalata, a Minero IT Hungary Kft."
.
https://bet.hu/site/newkib/hu/2022.06./Rendkivuli_tajekoztatas_-_700_ezer_euro_erteku_szoftverfejlesztesi_megbizast_nyert_el_a_Gloster_a_nemet_Auditol_128738988
.
Nem konkrétan OXO Tech hír, de látszik, hogy a Glosterrel (is) jó lóra tettek. 
zotlan 2022. 06. 03. 12:29
#431
HARDCORETERROR
HARDCORETERROR 2022. 06. 01. 13:44
Előzmény: #426  OXO
#429
Pontosan kihez (név, pozíció) van szerencsénk jelen profil alatt történő nyilatkozatok kapcsán a transzparencia és a hitelesség megfontolása okán?
Szíves megerősítését köszönjük.
Rencsi 2022. 05. 31. 17:19
Előzmény: #425  bitKain
#427
Szia Bit ! Válaszoltak ! És hamar.:) Ez jó.
OXO 2022. 05. 31. 17:15
Előzmény: #424  bitKain
#426
Köszönjük, jó szándékú észrevételnek vettük az alábbiakat. A weboldalunk egyébként újratervezés alatt áll és lényegében napokon belül tervezünk elindítani egy blog oldalt is, ahol egyébként a szakmai híreinket és elemzéseinket folyamatosan közzé tudjuk majd tenni.
Az igazgatóság tagjai egyébként a befektetői oldal egy almenüjében (vállalatirányítás) elérhetők, a főoldalon pedig szerepelnek az aktuális portfólió cégek. Ami zavart okozhat, hogy a Gravity Zrt. a nemzetközi piacon használt brand nevén, Yusp-ként szerepel. A befektetői oldalon a társasági dokumentumok alatt található információs dokumentum egyébként egyenként is több információt tartalmaz az egyes portfólió cégekről.
Ezzel együtt egyetértünk azzal, hogy a jelenlegi oldal szerkezetében és átláthatóságában frissítésre érdemes, dolgozunk is rajta, reméljük, hogy hamarosan publikálni is tudjuk majd.
bitKain
bitKain 2022. 05. 31. 15:13
Előzmény: #424  bitKain
#425
Az adatkezelési szabályzat (2020-as) még zártkörű részvénytársaságként hivatkozik a társaságra:
https://oxoholdings.eu/OXO-Adatkezelesi-tajekoztato_2021-04-09.pdf
(OXO Technologies Holding Zártkörűen Működő Részvénytársaság.)
bitKain
bitKain 2022. 05. 31. 11:29
#424
Kedves OXO!
Elkezdtem átböngészni az oldalatokat, hogy kicsit többet megtudjak a Gravity zrt.-ről, de sajnos nem találtam semmit.
Néhány észrevétel az oldallal kapcsolatban:
1.) Technológiai befektetésekkel foglalkozó Holdingnak ez túl egyszerű. Gyakorlatilag van egy főoldal és a befektetői dolgokat tartalmató rész. 
2.) Érdekelt volna, hogy kik alkotják az igazgatótanácsot, rövid, fényképes életrajzzal. Vagy csak egy fénykép, név, beosztás, mi a területe a cégen belül ... . Nem találtam.
3.) Ahogy fent is írtam a Gravityről sem találtam semmit. Gondolom, több olyan cég is van a szárnyaitok alatt, akikről nincs infó az oldalon
4.) Ez inkább kérdés: A Portfolió/Lezért részben a cégek mellett a rajtuk elért nyereségek láthatók? (Gondolom igen a válasz.) Érdekes lehet, hogy ezeket a hozamokat mennyi idő alatt sikerült elérni.
5.) Nekem az oldalon használt szürke túlságosan világos volt. El tudtam olvasni, de nagyobb kontraszt kellemesebbé tette volna az élményt.
6.) Nem találtam keresőmezőt. (Mivel nagyon kevés infó van az oldalon, így valóban nincs rá szükség)
Gondoltam, rákeresek a Gravityre, hátha van egy zug az oldalon, ahol találok róluk valamit.
7.) Nekem hiányzott egy részletes lista a portfoióban levő összes cégeről (egy külön oldalon és nem a főoldal alján), rövid leírással és ha rákattintok akkor vagy ad egy részletesebb leírást róla egy külön oldalon, vagy, ahogy most is működik, átdobb az adott cég honlapjára.
8.) Tetszett, hogy többnyelvű.
9.) Oszkó Péter írt korábban blogot, azt itt is megtehetnétek, hogy megosztjátok, ami éppen érdekes, aktuálisan foglalkoztat titeket a startupuk világából. Ha a befektetők látják a gondolataitokat, véleményeteket, akkor könnyebben döntenek, hogy befektetnek-e az OXO-ban.
10.) Azt gondolom, hogy a Gravity eladás egy fontos esemény a cég életében, miért nem azonnal ezzel fogad az oldal?
Megjegyzés: A befektetők/sajtóközlemények (2021) alatt megtaláltam az Ivánka (betonos) céggel kapcsolatos cáfolatot. De miért nem tudtam erre rákeresni, miért kellett ehez átböngészni az egész szájtot?
11.) Összefogalalva: 
Ez a honlap egy kis, max közpes cégnél rendben van, de egy tőzsdei cégnél, amelyik ráadásul technológiai cégek felkarolásával fogalalkozik nagyon kevés. (Kérdezzetek rá a Glosteresknél.)
.
https://oxoholdings.eu/#about
.
Jobbító szándékkal szedtem össze az oldallal kapcsolatos meglátásaimat.
bitKain
bitKain 2022. 05. 30. 13:39
#422
Úgy tűnik, hogy kezd belelendülni az OXOTH.
Érdemes egy keveset tartani belőle; kispapír nagy lehetőségekkel.
A 7000 reális lehet, ha így kapkodnak a felkarolt cégei után ... 

Topik gazda

user01
user01
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek