Topiknyitó: Portfolio 2018. 09. 26. 07:21

Orbán Viktor: ha nincsenek fiatalok, nincs jövõ sem  

Ugrás a cikkhez
Európa kiváló szakemberek képzésével dolgozhatja le versenyhátrányát - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök kedden az EuroSkills Budapest 2018 - a szakmák Európa-bajnokságának ünnepélyes megnyitóján. A kormányfõ kifejtette:
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Vazsmegyei 2018. 09. 26. 13:46
Előzmény: #96  Törölt felhasználó
#100
:)
Vazsmegyei 2018. 09. 26. 13:45
Előzmény: #93  Törölt felhasználó
#99
Azt mondtam  más irányban is voltak érveid, de nem olyan logikusak, mint amikkel most vitázol.
Nem is a kormányt dicsőíted, hanem a tényeket rakod sorrendbe. Ezt látom. De nem szólok többet, mert ezt is csak azért tettem, mivel alaptalanul kritizált tozsdenyul.
Törölt felhasználó 2018. 09. 26. 13:45
Előzmény: #91  Törölt felhasználó
#98
Én sosem szavaztam gyurcsányra és sosem fogok. Ahogy a ner sem lesz sosem elfogadható nekem. És sosem fordult ez ügyben a véleményük.  Te nagyobb hazafi vagy, félálomban is mint én, légy nyugodt. Nem kell izgulnod.  Mert az én érzelmi alapú politizálásom nekem nem változik sose. 
Törölt felhasználó 2018. 09. 26. 13:44
Előzmény: #95  Törölt felhasználó
#97
Azt fogd fel, hogy teljesen mást neveznek szarnak balról és jobbról. A te nézőpontod szerint aki eltávolodik a Fidesztől, az megvilagosodik, aki közeledik hozzá, az meghasonul, elkezd szart enni. Ők meg fordítva gondolják. Nekik Hadházy az, aki elkezdett szart enni.
Az érvelésre meg egy példa, a 2002-2006 közötti eszetlen költségvetési politikát sosem néztem jó szemmel, az hogy Gyurcsány kiigazítást csinált 2006-ban, az önmagában pozitívum. Annak a megítélse viszont szubjektív, hogy nem tette volna jobban, ha akkor lemond.
Törölt felhasználó 2018. 09. 26. 13:41
Előzmény: #94  Vazsmegyei
#96
Azt nem tette hozzá, hogy az a félmillió szavazó bizinytalan lett, máshova sem szavaz. Nem valószínű, hogy a keménymag.
Törölt felhasználó 2018. 09. 26. 13:40
Előzmény: #91  Törölt felhasználó
#95
Az lehet, hogy ugyanazzal a módszerrel érvelsz, mint eddig, csak most 180 fokkal eltérö konklúziókkal. Ha eddig is így érveltél, akkor megtévesztöen értelmes volt korábban a módszered. Itt fikáztad orbánt, meg a nert, ami most tetszik, mert megvilágosodtál. Milyen érvelés hozza ki mindezt egyszerre gond nélkül? Egy szavam nem lenne, ha eddig kitartóan napi rendszerességgel nem pont az ellentétét papoltad volna annak amit most. Pampa érvelése meggyözöbb mint a tied, könnyebb elfogadnom hogy valaki mindig is szerette a szart, mint azt hogy valaki nem szerette évekig, de aztán "megvilágosodott " hogy milyen finom.
Vazsmegyei 2018. 09. 26. 13:38
Előzmény: #89  Törölt felhasználó
#94
Gondolom a fidesz most "feketeafrikában" veszített  "fémillió hardcore" szavazót! Ahogy mondod mindenre akad példa. Rossz példa is példa!
Most olvastad és máris készpénznek vetted! Nem volt korai? Én elgondolkodnék az ilyen légből kapott számokon. 
Nekem sok az a félmillió! Informálisan is hazudnak ilyeneket. 
Várom a helyreigazítást! Tudom hiába!
Törölt felhasználó 2018. 09. 26. 13:34
Előzmény: #90  Vazsmegyei
#93
Rólad pontosan ugyanaz a véleményem, csak másik irányból, tehát amíg olyat írok, amiben a kormanyt szidom, ellenzéket méltatom, addig fikázol, amikor a kormanyt dicsőítem, akkor meg hirtelen logikusak lettek a következtetéseim.
Törölt felhasználó 2018. 09. 26. 13:32
Előzmény: #89  Törölt felhasználó
#92
Ha 1 milliárd légy szart eszik, egyek én is szart?
Törölt felhasználó 2018. 09. 26. 13:30
Előzmény: #86  Törölt felhasználó
#91
Tessék:https://hu.m.wikipedia.org/wiki/Magyarország_államadóssága#/media/Fájl%3AHungarian_government_debt_to_GDP_ratio_1995-.png
2001 és 2009 között folyamatosan növekedett, 2010-ben stagnált, azóta csökken. Egyébként ha a hiány magasabb a GDP növekedésénél, akkor természetesen nővekszik a GDP arányos államadósság.
"De élvezd a NER-t és támogasd, eddig ódzkodtál a szartól de most kétpofára tolod be, mert jaj a gyurcsány mumus. (Akire nem szavaz a kutya sem)."
Mesélj, kire lehetne szavazni az ellenzékből? Nem Gyurcsány fóbiám van, hanem pont hogy rajta kívül nincs egyetlen tökös ember sem az ellenzékben, ő meg semmivel nem jobb Orbánnál.
"Sajnálom, hogy stroke-ot kaptál, eddig értelmes voltál. "
Ugyanazokkal a módszerekkel érvelek, mint eddig, de ha a te szajízed szerint, akkor értelmes vagyok, ha ellene, akkor hülye. Nem ismerős ez? A politika érzelmi alapon megy, nálad is.
"Az gyakori jelenség, olyan hogy valaki "megvilágosodik" a Ner szeretetre, nem. Gerinceseknél. "
Egyrészt nem szeretem a nert. Masrészt akinek ellenkező előjellel változik a véleménye, azt kebledre öleled. Megvilágosodás = a te véleményed irányába változik a véleménye.
"De egészségedre, élvezd ahogy elbukod a hazádat és támogasd nyugodtan."
Azt fogd fel, hogy épp ugyanezt gondolta egy átlag orbánista, mikor a baloldal volt hatalmon. A nemzethalálozás megvan? Elgondolkodtál már valaha azon, hogs nincsenek abszolút igazságok?
Vazsmegyei 2018. 09. 26. 13:29
Előzmény: #86  Törölt felhasználó
#90
Szvsz  nem azért mert védeni kellene, Enemy logikusan következtette ki a jelen történelmet és nem akar a lózungokkal vitába szállni. Igaz voltak következtetései, amik más irányba vitték, de most sokkal logikusabbak az érvei a mondanivalójának. Felesleges NERezni, meg gyanúsítgatni, mint a "fideszeseket"! Nem kell ahhoz fideszesnek lenni, ha a valóságot látni tudja és abból következtethet.
Törölt felhasználó 2018. 09. 26. 13:28
Előzmény: #82  Törölt felhasználó
#89
Mellékesen tök jó az idözítésed, remélem a tözsdén nem vagy ilyen jó :) 
 
.
 
Most olvasom, hogy a fidesz veszített fél millió hard-core szavazót, hirtelen sokan elégelték meg öket. Neked meg pont most tetszettek meg, eddig még túl visszafogottak lehettek, vagy csak a gazdasági eredmények értek be mára elfogadhatóra, ki tudja? Nem hiszem hogy túl sok új szavazót nyertek, az elvesztettek mellé, de mindenre akad példa. Az indoklások mindig az érdekesek :)
Megmondoemborke 2018. 09. 26. 13:28
Előzmény: #85  _Macika_
#88
Milyen jól is működik lsd hősutca XD
Törölt felhasználó 2018. 09. 26. 13:20
Előzmény: #82  Törölt felhasználó
#87
A gazdasági fellendülések között az is apró különbség, hogy most úgy hoztuk létre (mármint a ner) újra azt a fantasztikus országot, amiben te végre jól érzed magad (és egyre jobban is fogod biztos vagyok), hogy cirka 5 Marshall-segélyt tolt bele a ner (a hülye brüsszelböl). Meg a hülye gyurcsány mnyp-jét és devizatartalékát.
Törölt felhasználó 2018. 09. 26. 13:08
Előzmény: #80  Törölt felhasználó
#86
Nem hiányról beszéltél eddig, hanem adósságról. Nem ugyanaz. Ha megnéznéd pl a 2007 év végi adósságszintet, látnád hogy hülyeséget mondasz. De élvezd a NER-t és támogasd, eddig ódzkodtál a szartól de most kétpofára tolod be, mert jaj a gyurcsány mumus. (Akire nem szavaz a kutya sem). Sajnálom, hogy stroke-ot kaptál, eddig értelmes voltál. Biztos nem fizetnek neked? Az gyakori jelenség, olyan hogy valaki "megvilágosodik" a Ner szeretetre, nem. Gerinceseknél. De egészségedre, élvezd ahogy elbukod a hazádat és támogasd nyugodtan.
_Macika_
_Macika_ 2018. 09. 26. 12:31
#85
nálunk is vannak szociális bérlakások, azokat az önkorik kezelik, nem a fidesz
szerencsére
Vazsmegyei 2018. 09. 26. 12:25
Előzmény: #79  ts3
#84
Miért tértél át a magyarázatoddal a határon? Magyarországról beszél itt a fórum. Magyarország nem Ausztria és nem Németország! 
Otromba hasonlatokkal kíméld meg a vitatkozókat.
zpatriot
zpatriot 2018. 09. 26. 12:14
Előzmény: #67  Sarpac
#83

...vagyis... éppen a devizahitelek megszüntetésekor lett, volt érdemes felvenni őket. Illetve - előtte, amikor csúcson járt a CHF.
:-)
Törölt felhasználó 2018. 09. 26. 11:58
Előzmény: #78  Törölt felhasználó
#82
Megvilágosodtam. Egyébként korábban is jobboldali és nemzeti érzelmű voltam, csak a Fidesztől ódzkodtam. Most sem csípem igazán őket, de beláttam, hogy ők a legkisebb rossz. Ebben nagy szerepe van annak is, hogy múlt héten ismét Gyurcsány volt a maximum, amit az ellenzék fel tudott mutatni.
Törölt felhasználó 2018. 09. 26. 11:56
Előzmény: #79  ts3
#81
Csak épp teljesen más gazdasagi háttérrel lépték meg ezt Bécsben, ezzel együtt ott is romboló hatása van. A nagyvárosi lakhatás mindig szűk keresztmetszet, Bécsben persze vannak olcsó szociális bérlakások, csak éveket varhatsz rájuk, ami egyre csak növekedni fog.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek