Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
euler 2022. 08. 22. 13:04
Előzmény: #80318  euler
#80319
Lovas Zoltán megfejtése:
a/ turnusváltás volt a keszthelyi KGB-s paradicsomban
b/ visszaszállítják a valódi köpcöst az aktuális elemcsere után
c/ putyin a szeretőjével echte magyarosch paprikáskrumplit akart
Cicamisi 2022. 08. 22. 12:58
Előzmény: #80298  sanka
#80317
Ha elpusztul, jöhet az őskáosz-szabad-rablás a sok éhes keselyűnek! Én inkább nem vagyok rá kíváncsi! 
Sehmet
Sehmet 2022. 08. 22. 12:46
Előzmény: #80313  Törölt felhasználó
#80315
Ne hazudozz! Horn Gyula idejéből származó, előbb hivatkozott törvény rendelkezései most is hatályosak, kisebb-nagyobb, de a lényeget nem érintő módosításokkal. Leírtam, hogy mikor van hatásköre a rendőrségnek, amikor a bíróság adhat lehallgatásra engedélyt, és a hivatkozott 1995-ös nemzetbiztonsági törvény szerint mikor van a miniszternek hatásköre a lehallgatás engedélyezésére - és az ügy, valamint a célszemély dönti el most is, hogy a bíróság vagy a miniszter engedélyezi a lehallgatást, ergo nem vették ki a bíróság kezéből "ezt a jogosítványt"! :)
Sehmet
Sehmet 2022. 08. 22. 12:43
Előzmény: #80309  Törölt felhasználó
#80314
Ennyire olyan vagy, vagy csak nem akarod érteni. Szerintem értelmesebb vagy annál, mint amilyennek mutatod magad, csak ebben a vitában az emocionális érvek felülírják nálad a racionális érveket, tényeket. Nem Futó Barnabás ellen kértek és kaptak lehallgatásra engedélyt, nem ő volt a "célszemély", de mivel olyanokat védett, illetve olyanoknak látta el a jogi képviseletét, akik célszemélyek voltak, őt is lehallgatták.
Törölt felhasználó 2022. 08. 22. 12:41
Előzmény: #80306  Törölt felhasználó
#80313
Az már régen volt, most már kivették a bíróság kezéből etzt5 a jogosítványt. Völner et. gyakorolta V. Jutka fiatalkorú iüminiszter jogát ebben a dologban, az ő engedélyevel lehetett hallgatózni.
Valamikor, amikor még a FBP is hitt a jogállamban, a titokzatos szolgálatok esetében volt olyan, ha jól emlékszem, hogy utólag kellett jóvá hagyatniuk a fülelést. Minden más esetben bírói engedélyhez kötött volt.
Sehmet
Sehmet 2022. 08. 22. 12:39
Előzmény: #80306  Törölt felhasználó
#80312
Igen, jól tudod az első részét. Magyarországon a titkosszolgálatok - a hírszerző Információs Hivatal, az elhárításért felelő Alkotmányvédelmi Hivatal, illetve a Katonai Nemzetbiztonsági Szolgálat - és a rendőrség hallgathat le, ehhez vagy igénybe veszik a Nemzetbiztonsági Szakszolgálat segítségét, vagy nem. A vonatkozó 1994. évi XXXIV. Rendőrségi törvény alapján a rendőrség technikai eszközökkel titkos megfigyelést, lehallgatást csak és kizárólag célhoz kötötten, bírói engedéllyel végezhet. Ugyanígy külső engedélyhez kötött az a titkosszolgálati lehallgatás, amelynek célszemélye például ipari kémkedés gyanújába keveredett, emberiesség elleni és/vagy háborús bűncselekményeket követett el, szervezett bűnözés keretében fegyverekkel vagy kábítószerrel kereskedik, illetve ha a titkosszolgálatok vagy a honvédség állományának tagjaként szökést, zendülést szervez, vagy veszélyezteti ezen szervek és testületek készenlétének fokozását.
A nemzetbiztonsági szolgálatok működését szabályozó, Horn Gyula miniszterelnöksége idején az MSZP-SZDSZ több, mint kétharmados többségű országgyűlés által elfogadott 1995. évi CXXV. törvény rugalmas gumikategóriákat is tartalmaz, melyek tökéletesen alkalmassá teszik a gyakorlatilag korlátlan megfigyelés legalizálására. Ilyen például "a Magyarország függetlenségét, politikai, gazdasági vagy más fontos érdeket sértő vagy veszélyeztető külföldi titkosszolgálati törekvések és tevékenység" felderítése, magyarán a kémelhárítás. Ez alapján ugyanis a titkosszolgálatok lényegében bárki lehallgatását kezdeményezhetik, akiről bármilyen okból azt gyanítják, hogy külföldi titkosszolgálatok környékezhették meg. Egy ilyen megfigyelést a szolgálat főigazgatójának előterjesztése alapján nem legalább papíron független bíró, hanem maga az igazságügyi miniszter engedélyezhet, és hosszabbíthat meg saját hatáskörében.
Törölt felhasználó 2022. 08. 22. 12:38
Előzmény: #80308  Törölt felhasználó
#80311
Egyetértek, igazad van, Orbán takarodjon! Lehetőleg a NER-lovagokkal együtt.
janosvitez 2022. 08. 22. 12:36
Előzmény: #80305  Sehmet
#80310
Próbálj utána járni...
Meg a paks bővitéséért felelőst is lehallgatták a neve talán Süli János.
A saját körükbe se bíznak 
Törölt felhasználó 2022. 08. 22. 12:33
#80309
Az őskomcsi ismét hazudik... Persze megszokhattuk.
Mit írt korábban?  "Futó Barnabást is lehallgathatták" 
Mit írt ennek a cáfolatára? "Amint leírtam, nem ügyvédet hallgattak le"
 
Na most akkor melyik? Futót lehallgatták, vagy nem hallgatták le? Ez van, amikor egy őskomcsi elfelejti, hogy korábban mit hazudott.
Törölt felhasználó 2022. 08. 22. 12:33
#80308
Sehmet
Sehmet 2022. 08. 22. 12:32
#80307
Wer schreit, der lügt. Die Wahrheit hat immer eine leise Stimme.
Törölt felhasználó 2022. 08. 22. 12:30
Előzmény: #80304  Sehmet
#80306
Nem köt bele senki! De legjobb tudomásom szerint , ügyészségi , v bírósági végzés kell , h valakit le hallgathatnak -e. De ha nem jól tudom , akkor bocs
Sehmet
Sehmet 2022. 08. 22. 12:27
Előzmény: #80301  janosvitez
#80305
Erről nincs információm, kedves Háry János, vagyis János vitéz! (Garay János elbeszélő költeménye alapján írt daljátékával tette ismertté Kodály Zoltán)
Sehmet
Sehmet 2022. 08. 22. 12:24
Előzmény: #80295  euler
#80304
Hát persze, különben elég nehéz lenne lehallgatni azokat, akiket bűncselekmények elkövetésével "gyanúsítanak" és megfigyelnek. De most nehogy valaki abba kössön bele, hogy csak a nyomozás elrendelése után válik valaki büntetőjogilag gyanúsítottá, ezért is tettem azt a szót idézőjelbe.
Sehmet
Sehmet 2022. 08. 22. 12:21
Előzmény: #80296  Törölt felhasználó
#80303

Ez az "őskomcsi" már akkor is állambiztonsági megfigyelés alatt állt a családjával, amikor lehet, hogy a ti őseitek a kommunizmus minden előnyét élvezték. Talán ezért is van most akkora hangotok.
Ennek az "őskomcsinak" a szülei és nagyszülei a fentiek ellenére egyházközségi vezetők voltak akkor is, amikor egyesek még Marx és Lenin képei előtt térdeltek.
Ez az "őskomcsi" már akkor is bencés diák volt, amikor onnan nem volt egyszerű bejutni az egyetemek társadalom- és közgazdaság-tudományi karaira.
Egyébként pedig nem ártana elolvasni a GDPR-t, stb., ilyen véleménynyilvánítás előtt. Nagyon kellemetlenül érezném magam a többi, itt hozzászóló helyében, ha azt feltételeznék rólam, hogy nem tudok önállóan gondolkodni, dönteni, és a te instrukciód kell ahhoz, hogy valamit "elhiggyenek" vagy ne.
Amint leírtam, nem ügyvédet hallgattak le, szerintem ez nagyon könnyen érthető, hanem olyan gyanúsítottat, aki ügyvéddel beszélt, így a vonal "túlsó végén" ügyvéd volt. Szerintem ezt nem nehéz felfogni!
Törölt felhasználó 2022. 08. 22. 12:14
#80302
Betojok, torczkai volt polgármesterként lett díszpolgára falujának... inkább díszpintye. Nem értem, a magyar nyáladzó választópolgár miért szereti ennyire a személyi kultuszt? Utcát nem neveznek el erről a tulokról?
janosvitez 2022. 08. 22. 12:13
Előzmény: #80287  Sehmet
#80301
Aha... 
És arról mi a véleményed, hogy a TEKből kivált testőrök akik Áder Jánost védték nem voltak hajlandók beszámolni kedves Viktorunknak az államfő megbeszéléseiről telefonjairól,stb.S mi történt?Lehallgatták a testöröket.... Szégyen! 

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek