Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 05. 23. 18:50
Előzmény: #41031  badsector1
#41040
Ha provokátor lennék, akkor ilyen egyszerű cserkésztrükkel járnék túl a hülye rendőrök eszén, hogy a védendő nagygyűlés felé futok. Hiszen úgysem a rendet tartják fenn, hanem én irányítom a rendőrséget, bár formailag a mindenkori kormány alá tartozik.
euler 2021. 05. 23. 18:42
Előzmény: #41036  euler
#41039
Az újraoltást kifelejtettem. Ez szinte biztos, hogy mindegyiknél "szükséges" lesz, akkor is ha nem.
És nyilván tudunk utólag is rendelni pfizert, de nem biztos, hogy ezt a mennyiséget megkapjuk 120 milliárdért. Még akkor sem ha igen, mert példát fognak statuálni velünk.
badsector1
badsector1 2021. 05. 23. 18:38
Előzmény: #41033  MeMyselfandI
#41038
a magyar vakcinagyárban elölt vírusos vakcinát fognak gyártani, magyar vakcinaként azért jobban fog fogyni a kínai :))
Törölt felhasználó 2021. 05. 23. 18:38
Előzmény: #41033  MeMyselfandI
#41037
"És továbbra is adhatunk fel újra rendelést ha mégse lenne elég. Ettől még én se szeretem őket, de őrizzük meg a tárgyilagosságunkat".
.
"Kína dakkai nagykövete viszont a bdnews24 helyi hírportál jelentése szerint azt közölte, hogy Kína Bangladesbe legkorábban decemberben tudna oltóanyagot szállítani, mert már olyan sok más ország áll sorban kínai vakcinákra várva."
.
Most ennyi a várakozási idő a kínaira.
euler 2021. 05. 23. 18:33
Előzmény: #41033  MeMyselfandI
#41036
A számok alapján akár még jogosnak is tűnhet a lépés. (Attól is eltekinthetünk, hogy megint csak mi tudjuk a tutit az egész unióban.)
De.
- tetőzik az oltási hajlandóság, időszerű lenne a szabad vakcinaválasztás
- itt van még 3,7 millió dózis kínai, amit nyilván el akarnak lőni
- az oltottak durván harmada kínait kapott, aminek a hatásossága egyáltalán és a mutánsok ellen is minimum bizonytalan
- 18 év alattiakra egyelőre csak a pfizer engedélyezett
Ennyi jutott hirtelen eszembe, de az egész járványkezelésükben és oltási politikájukban én egy aljas szándékosságot sejtek ... (Ne legyen igazam, de ha a veszélyhelyzet október után is meg lesz hosszabbítva, és nem alaptalanul hanem a ténylegesen rossz járványhelyzet miatt ..., inkább nem folytatom).
badsector1
badsector1 2021. 05. 23. 18:10
Előzmény: #41033  MeMyselfandI
#41035
a kínai vakcinát is annyira tukmálták mintha a g.ci is keresett volna rajta, gondold el ha lesz magyar vakcina, azon mennyit kereshetnének, ha nem lesz ingyenesen elérhető más vakcina.
________
________ 2021. 05. 23. 17:54
Előzmény: #41032  badsector1
#41034
A keleti diktátorokkal lehet seftelnu, milliárdokat lenyúlni.
Nem beszélve arról, hogy a kínai olyan sz.r hogy akár 3 adag is kell majd belőle.
Vesztesek a magyar emberek, nyertesek a vakcina kereskedők.
O1G te kit szolgálsz?
MeMyselfandI
MeMyselfandI 2021. 05. 23. 17:52
Előzmény: #41032  badsector1
#41033
Nyilván a lekötött de még nem lehívott 7,5m vakcina se a klasszik változat lesz, hanem upgrade-elt verziót fognak szállítani. És továbbra is adhatunk fel újra rendelést ha mégse lenne elég. Ettől még én se szeretem őket, de őrizzük meg a tárgyilagosságunkat.
badsector1
badsector1 2021. 05. 23. 17:31
#41032
"És akkor arról az igen fontos dologról is elfelejtett a kormányunk tájékoztatni, hogy nemcsak  a raktárkészlet növeléséről mondott le, hanem a variánsok elleni további gyors védelemről is. Hiszen az ismert tény, hogy a legkorszerűbb mRNS vakcinákat lehet leggyorsabban átalakítani a mutánsok elleni védekezéshez, és az Európai Unió éppen ilyen vakcinát kötött le az elkövetkező évekre. 900 millió adag ebben olyan oltóanyag, amely a jövőben felbukkanó vírusvariánsokkal szemben is védene. Az 500 milliós lakosú Európai Unióban ez a 900 millió adag éppen elég lenne egy következő vírusmutáns gyors kezeléséhez. Nekünk ez nem kell. Ahogy két év múlva is esedékes újraoltás lehetősége sem.Magyarországon haltak meg a legtöbben népesség-arányosan a koronavírus következtében a világon, lassan a halottak száma eléri a 30 ezret, de még ezek után sem készülünk fel a legrosszabb lehetőségekre.Érdekes kis kitekintésként ideteszem, hogy kulturált országban mit is jelent a hazai virtus. A Pfizer/BioNtech amerikai-német fejlesztésű oltóanyag,  amelynek uniós beszerzéséről a miniszterelnökünk a mi nevünkben is lemondott. Míg itthon ezt a vakcinét Pfizernek hívjuk, addig Németországban mindenki Biontechként emlegeti, büszkén, mivel ez a cég – nem mellesleg a tulajdonképpeni feltaláló és szabadalomtulajdonos – német.Mi is lehetnénk büszkék a BioNtech magyar alelnökére, és magyar munkatársaira, akik az mRNS vakcinatechnolóügát át kifejlesztették, de nekünk ez sem kell. Túl európai ez is, nem fér össze a pörköltszafttal."
  
ez a hazaáruló banda most keményen be fog tenni a saját szavazóinak is.
badsector1
badsector1 2021. 05. 23. 17:17
Előzmény: #41015  Dehogynincs
#41031
Ha provokátor vagyok és mindenkit agyba-főbe akarok veretni, akkor nem a nyugati tér felé szaladok a rendőrök elöl , hanem a nagygyűlés felé. 
MeMyselfandI
MeMyselfandI 2021. 05. 23. 16:59
Előzmény: #41029  qpec
#41030
Engem is hívtak be valami faszom politikai tiszthez beszélgetni. Egyrészt valószínűleg totál megbízhatatlanul éretlen voltam, másrészt már 1989 volt és pont ki lettek picsázva, úgyhogy sose lett belőle semmi, még beszervezési kísérlet se. Az viszont figyelemreméltó volt hogy mennyit tudnak a csoporttársaim dolgairól. A levelezéssel az angliai barátnővel. Annak tartalmáról. És így tovább. Büdös féreg banda volt. Kár hogy az ügynökakták nem lettek kiteregetve és ezek túléltek mint a nyilasok kommunistaként.
qpec 2021. 05. 23. 16:48
Előzmény: #41023  MeMyselfandI
#41029
Óvári gazdászképzőben ,mivel igen közel volt Bécshez,rendszeresen jelentek meg civil ruhás jóképű legények,akik a koleszban egyéni meghallgatásokat tartottak,ahová hangosbemondón szólították le a delikvenseket.Mint 40 évvel később kiderült sikerrel szerveztek be néhány évfolyamtársunkat.Közülünk is jelentettek,bár hátrányt nem szenvedett senki.Engem is próbáltak agitálni,de munkás-paraszt ketegóriás felvételi lap alapján mellényúltak,mert apám időben figyelmeztetett,hogy bújjak ki alóla.Hátrányom nekem sem származott belőle.Régen ki kellett volna teríteni az aktákat,30 éve már "nyílt" társadalom vagyunk.Nem lenne mit szemezgetni,csámcsogni rajta,jelentősége egyre halványul.Csak a karaktergyilkosságnak szolgáltat gyúanyagot.Ne legyenek illúziói senkinek.A hírszerzés,elhárítás ma is működik,csak a módszer és az eszközök igazodtak a mai követelményekhez.Az "Előre a Lenini úton" jelszó változott az "Előre az egyedi,személyes úton"-ra.
________
________ 2021. 05. 23. 16:36
Előzmény: #41026  sanka
#41028
O1G hazugság nr.1578
"NEM LESZÜNK GYARMAT"
Ha ez a süket valamit ilyen hangosan állít, ott tutira vehető a hazugsága
sanka 2021. 05. 23. 16:02
Előzmény: #41024  ________
#41027
Azt a kövért érdemes lenne már megtámasztani, hogy tudja mit csinál.
sanka 2021. 05. 23. 16:01
#41026
https://qubit.hu/2021/05/23/ugy-bebetonozzak-a-fudan-hungary-egyetemet-hogy-kormanyvaltas-eseten-se-lehessen-megszabadulni-tole
Érdekes cikk, ezt már minden értelmes ember tudja. Erőből kell a kövi kormánynak elsöpörni orban várát.
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 05. 23. 14:48
Előzmény: #41003  emerald
#41025
Ha egy tudós hagyja, hogy egy politikus az ő tudományos sikereihez dörgölőzzön, akkor máris a politikai térbe merészkedett.
Most az a móka, hogy a beszervezett asszonyság találkozott az ügynökaktákat rejtegető Soros-ösztöndíjas létére sorosozó kormányfővel és hamar megtalálták a közös hangot. Orbán ugyan ismeri a fontosabb és kevésbé fontos ügynökaktákat, de tudjuk, van annyira lovagias, hogy nem él vissza ezzel, sőt előttünk is titkolja.
Karikót sokkal inkább áldozatnak látom és Pokorni apját is. De a tartótisztek vélhetően ugyanúgy magas nyugdíjat kapnak, mint a megboldogult Biszku elvtárs. A nyugdíjfolyósító bizonyára tudja, ki milyen alantas munkahelyen és alantas munkával szerzett nyugdíjjogosultságot.
________
________ 2021. 05. 23. 14:04
Előzmény: #41023  MeMyselfandI
#41024
Ő legalább bevallotta, szégyellte
Nem úgy mint O1G, Kövér, és a többi nagy hazafi
MeMyselfandI
MeMyselfandI 2021. 05. 23. 13:48
Előzmény: #41021  Törölt felhasználó
#41023
Nem feltétlenül a gyengébbeket hanem a zsarolhatóakat. Karikó ha olvastad az apja miatt volt sarokba szorítva. Ez nem gyengeség hanem kiszolgáltatottság amiről pont nem tehetett. Különben meg soha nem szolgálta jelentéssel a rendszert, úgyhogy innen fogva ez már foteltamásgáspárkodás.
MeMyselfandI
MeMyselfandI 2021. 05. 23. 13:44
Előzmény: #41017  Dehogynincs
#41022
Lehet, hogy nem lennél meglepődve, de nem, ott nem.
Törölt felhasználó 2021. 05. 23. 11:30
Előzmény: #40994  euler
#41021
Ezzel én egyetértek. Amíg nincs bizonyíték ellene, nem is folytatok boszorkányüldözést. 
Csak közben az járt a fejemben, amit a középiskolás irodalom tanárom Füzi László mondott. A fickó a JATE-n végzett pontosan abban az évben amikor Karikó. Többször mesélt arról, hogy az egyetemi évei alatt megfigyelték őket és arról hogy a gyengéket beszervezték. Ha jól emlékszem ír is erről a Kötések, szakadások"-ban. 
Az lehet, hogy a biológusok nem részesültek abban a  "kegyben" amiben az irodalmárok és Karikórol nem volt előzetes  jellemrajz, de az biztos, hogy nem csak zsarolással lehet egyéneket beszervezni. 

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek