Topiknyitó: Seismic 2017. 07. 13. 18:55

Opus Global Nyrt Forecast  

Mert kellett :)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Overthetop
Overthetop 2018. 09. 23. 18:31
Előzmény: #12298  pomperj
#12300
És a többi ALT is megvan? Általában több chart szokott születni, gondolom, hogy bármilyen irány esetén lehessen mihez nyúlni! "Naugye, megmondtam!" :D
HoStrucc
HoStrucc 2018. 09. 23. 17:01
Előzmény: #12298  pomperj
#12299
Pomperj ál Amerika zrt: továbbra is a viresol dcf modell példája. 3. Alkalommal tereled másfelé a beszélgetést. Azt vezesd le vagy hallgass mindörökre. ;) 
pomperj
pomperj 2018. 09. 23. 16:54
Előzmény: #12273  HoStrucc
#12298
Kispajtas, ismet puha az orrod. Es most meg egyszer felteszem a tenyeket.
Hadd lassak masok is micsoda kivalo ember vagy. Ezeket a chartokat a nagy OPI rally idejen osszesen kozel 2000-en lattak. Es kepzeld, ezek mind tudjak, hogy hazudozol. A chartok  kzoul sem bear, hanem mind bull..
.
A NAGY OPI rally ugye aug.8--->nov.8 kozott volt? Igen. Ezt jeloli be ez a chart.
http://keptarhely.eu/view.php?file=20180923v00ol2li7.jpeg
.
Akkor nezzuk meg , akkoriban vajon ki tett fel bull chartokat ebben az idoszakban?
.
AUG.8 chart.
http://keptarhely.eu/view.php?file=20170808v00msl3ee.jpeg
.
Aug.18 chart
http://keptarhely.eu/view.php?file=20170818v00mynjf3.jpeg
.
okt.24 chart
http://keptarhely.eu/view.php?file=20171024v00myyh2d.jpeg
nov.8 chart.
http://keptarhely.eu/view.php?file=20171108v00mgco9t.jpeg
.
Ez volt a nagy OPI bull idejen a publikus velemenyem.
Aztan mutasd meg, melyikben van az amit allitasz:  200Ft Opus arfolyamot 80Ft-ra vartam ?
Pajtaska, akkor most melyik vagy? A  hazug ember vagy a santa kutya?
Seismic
Seismic 2018. 09. 23. 14:29
Előzmény: #12295  almafa111
#12297
80%ban bejött az ezer, amit arról a szintről elég jó becslésnek minősítenék..fél even belül.
Nagymami 2018. 09. 23. 13:27
Előzmény: #12295  almafa111
#12296
Az időjárás jelentők meg a tőzsdei összeomlást folyamodtosan karogók elmehetnek  oda, napozunk Siófokon. 
almafa111 2018. 09. 23. 12:40
Előzmény: #12294  Seismic
#12295
Ez a cikk mar tobb mint 1 eves. :) Meg kellene kerdezni Ferit, hogy meg kost is ugy gondolja -e? :) En is ezretnek 10 ezres Konzit es 1 ezre Opust! :)
Seismic
Seismic 2018. 09. 23. 12:20
Előzmény: #12291  Maximova
#12294
Ha Feri elhszi, hogy lehet még a Konzi 10000, akkor nem tudom, hogy a többi tulajdonostársam miért néz rám értetlenül, amikor én meg 5000-re várom :)
Az Opit meg 1051re :)
Törölt felhasználó 2018. 09. 23. 08:57
Előzmény: #12289  croker
#12293
530 környékéről jó lenne péntekig leglább 570-580ig eljutni, hogy aztán a jelentés után esély legyen legalább a 611ft elérésére. Sajnos fejünk felett lebeg még a KPE közkéznövelő akciója, ami romba dönthet egy jó eredményre kialakuló szárnyalást. Vegyes gondolatokkal várom a következő 2 hét eseményeit, egyet tudok, kapkodni nem érdemes, messze van még 2022 április.
Maximova
Maximova 2018. 09. 22. 22:33
Előzmény: #12291  Maximova
#12292
Sajnos minden kövérítve jelent meg. Bocs, nem így formáztam meg.
Maximova
Maximova 2018. 09. 22. 22:31
#12291
Volt itt egy Forbes cikk, még az #54 hozzászólásban tette fel OpiGoldMan, 2017. július 13-án.
A szerző - Virág Ferenc, a Random Capital Zrt. elnök-vezérigazgatója - többször hivatkozik a Mikulásra.
Mivel ismét közeleg a jó öreg szakállas, piros sipkás ajándékszóró időszaka, így érdemes felidézni Virág sorait.
Ennyi idő távolából elég érdekes olvasmány lesz. Türelmes vagy türelmetlen várakozásainkhoz talán további üzemanyagot adhat. :)
A két kiemelés tőlem van.
-  
-
Csütörtökön ugyan zuhanni kezdtek a Mészáros-részvények, de ebből még bármi lehet. Mi folyik a tőzsdén?A kisbefektető arról álmodik, hogy egyszer majd „fog egy nagyot“. Illetve, mások is, de ő aztán biztosan. Nagyot fogni a tőzsdén azt jelenti, hogy kis pénzből elképzelhetetlenül nagy pénzt keres a befektető. Egy nagy rakás pénzt, amitől majd megváltozik az élete. Láttunk már csodákat Magyarországon is, Mészáros Lőrinc például egy év alatt keresett 100 milliárd forintot, tehát „fogott egy nagyot“. Ráadásul már előtte is milliárdos volt, tehát előtte is „fogott már nagyot“. Ha pedig valaki többször „fogott már nagyot“, akkor nyilván azt is tudja, miként kell „nagyot fogni“. Nyilván…Jó is neki, mert működik a „nagy fogás“, ráadásul többször, ez olyan ámulatba ejtő dolog, vagy inkább kábulatba, de az egy másik politikai sztori. Tehát a „nagyot fogó“ Mészáros egyszer csak megjelenik a tőzsdén és azt mondja, szótlan tetteivel, magáért beszélő cselekedeteivel: jöttem közétek kisbefektetők, tudom hogyan kell „fogni egy nagyot“ és most itt fogom majd meg azt a nagy, töménytelen pénzt, előttetek és ha akarjátok, veletek. Mit is jelent ez? „Nagyot lehet fogni“. Most az egyszer bárkinek. Csak utánozni kell Mészáros urat és venni, amit vesz, csinálni, amit csinál. Van neki Konzum részvénye, kell hát nekünk is. Van neki Opimus részvénye, kell hát nekünk is. Felülünk vele erre a végtelen kalandra és indulhat is a pénzünk fialtatása, „foghatunk egy nagyot“.Megjött a Télapó, üres még a puttonya!Ilyen egyszerű? Képzeljék, mégsem. Csak hatalmas tervvel lehet „fogni egy nagyot“, egy olyan sokkal és még többel, vagyis mérhetetlen pénzzel rendelkező Mészárosnak, mint Lőrinc. Akkor tehát kell egy terv. Egy hatalmas, a tőzsdét átszövő, a gazdaságot átjáró terv. A Konzum és az Opimus részvénytársaságok a Télapó bácsi, esetünkben Mészáros Apó puttonyai. Nehéz és sokat érő puttonyra van szükségünk, ami telis-tele lesz hatalmas profitot termelő ajándékokkal. Az államtól és a gazdaság mély bugyraiból kapott ajándékok pedig majd öntik a profitot, a pénzt, a vagyont. Tehát? Fogunk majd egy nagyot. Most még majdnem üres ez a két puttony, de már érkeznek a hírek, hogy hamarosan meg lesznek töltve, telire, roskadásig, szégyentelenül értékes ajándékokkal. Kié lesz az ajándék? Hát a Konzum és Opimus tulajdonosaié. Kik ők? Természetesen Mészáros Apó és baráti köre, meg egy picit mi is lehetünk, ha veszünk az Opimusból és a Konzumból a tőzsdén.Valós lesz a sztori, nem kamu…Lehet, hogy nem is lesz ez a brutálisan száguldó rali kamu? Lehet… Sőt, valószínűleg nem lesz az. Akinek kevés van, az könnyen eladja a tőzsdén, még a lufiban is lehet „fogni egy nagyot“. Akinek viszont rengeteg részvénye van, az csak akkor tud majd „fogni egy nagyot“, ha a kamu rali nem is lesz kamu. Mi akkor a pontos terv? Ezt csak Mészáros és körei tudhatják. Lehet egy paksi megbízás tömérdek pénzért, lehet egy településeket összekötő utacska milliárdokért, lehet egy városokat átívelő kerítésépítősdi, egyszóval: sztori, sztori, sztori. Biztosak lehetünk benne, hogy fogunk találkozni rengeteg olyan dologgal, ami segíti a cégeinket, hogy „foghassunk egy nagyot“.Örülhetünk ennek a féktelen ralinak?Jó a tőzsdének a Mészáros rali, az Opimus és Konzum hihetetlen szárnyalása? Jó! Azért jó, mert sztori. Végre láthatjuk miként lesz a Konzum 20 forintból 3000 forint néhány év alatt, vagy az üldözött, brókerbotrányokban égetett Opimus 3 forintjából 230 forint. Ismét van sztori ezen a kis tőzsdén és nem csak a bonyolult nagy részvénytársaságok útvesztőiben. Elég elhinni, hogy ami Mészárosnak jó, az nekünk is jó lehet.Csak van egy bökkenő! Már annyit emelkedett ez a két kis részvényecske, hogy már Mészároséknak is nagyon jó lehet. Hogy lehet-e még sokkal jobb nekik és ha most beszállunk nekünk, na az az igazi rulett. Hej, ha gondoltuk volna ezt 20 és 3 forintnál, de gazdagok lehetnénk most. Így marad a spekuláció, ami maga a tőzsde és ha félősek vagyunk, akkori is jól szórakozhatunk, talán sosem lehetett még ilyet látni, ehhez még a Bitcoin is csak egy alternatív játék pénzecske.Ha valaki azt mondja nekem, hogy lesz még a Konzum 10 ezer forint, elhiszem. És azt is, hogy lehet akár lényegesen lejjebb is. De azt képtelen vagyok elhinni, hogy Mészároséknak nem lesz nagyon, de nagyon jó. Marad tehát ezzel kapcsolatban a további hit. 
-
A vendégszerzők nem a Forbes szerkesztőségének munkatársai, véleményük nem feltétlenül tükrözi a szerkesztőség álláspontját.  
Aldo 2018. 09. 22. 21:28
Törölt hozzászólás
#12290
croker
croker 2018. 09. 22. 20:33
Előzmény: #12288  Seismic
#12289
Kosár változás majd a jelentés, vajon mennyire lesz mozgalmas hétfőtől a papìrunk?
Seismic
Seismic 2018. 09. 22. 20:08
#12288
Nem szeretnék több ekézést/nyalizást olvasni a köv. hétben, aki nem a céggel/hírekkel foglalkozik az kap egy nap pihenőt..köszönöm a megétést :)
Seismic
Seismic 2018. 09. 22. 20:04
#12287
pénteken jelentés
szakértö 2018. 09. 22. 19:53
Törölt hozzászólás
#12286
Maximova
Maximova 2018. 09. 22. 19:41
#12285
Almafa111, te kije vagy Pomperjnek, hogy így küzdesz érte?
Ráadásul ekkora ellenszélben!
-
Kezdi elérni a tragikomikus szintet a csatarászásod.
-
Egyébként egy komoly Befektető(sic!) semmiféle nyilvános topicba nem írna egy sort sem.
Egy közepes szintű Befektető sem.
Egy sikeres, ám nem százmilliós nagyságrendű Befektető talán írna néhány meglátást, de nem ilyen meglátásokat! Kb. 20-30 pontos trédelést egészen biztosan nem tenne ki és nem is csinálna. Itt már több a személyeskedés és a trollvadászat, mint a komolyan vett tőzsdei párbeszéd és vélemény megosztás.
-
Sajnálom, hogy ez a topic így szét lett trollkodva. 
Ugyanis voltak benne jó írások, gondolatok is.
Remélem sikerül helyre rázódnia. :)
-
Én továbbra is kitartó longban vagyok. Bár nem lesz egyszerű, de a tőzsde márcsak ilyen. 
Szép hétvégét!
Törölt felhasználó 2018. 09. 22. 17:02
Előzmény: #12271  almafa111
#12284
"Ertem en, hogy tozsde, de Pompi beirasaival meg senki nem bukott."
.
Hú hallod,szerintem ezzel sikerült a hónap hozzászólását produkálnod.Ne hagyd abba,fantasztikus vagy! :))
Re:udvari bolond
HoStrucc
HoStrucc 2018. 09. 22. 16:59
Előzmény: #12280  Seismic
#12283
Igaz. Bocsi, csak itt álltak le velem. 
HoStrucc
HoStrucc 2018. 09. 22. 16:58
Előzmény: #12275  almafa111
#12282
 Nem ismered a háttér sztorit. Ne fake newsozz és ne megkopasztozz addig. 
almafa111 2018. 09. 22. 16:52
Előzmény: #12280  Seismic
#12281
Bocs az Est-es offert. Reszemrol lezarva. Koszi! :)

Topik gazda

Seismic
Seismic
3 5 5

aktív fórumozók