Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
szivacs
szivacs 2011. 03. 04. 00:00
Előzmény: #29376  Törölt felhasználó
#29380
Amit 2006-ról írsz, az pedig összemosás és kimeríti a relativizálás tényállását.

A felelősség ugyanis a hatalommal arányos!
Akinek hatalma van, jogi hatalma, pláne fegyveres hatalma, és erőszakszervezetként legálisan léphet fel, annak a felelőssége is ezzel arányos - vagyis óriási!

"felkészületlen volt mind a két fél" - ez egyszerűen nem igaz!
A hatalom jóelőre felkészült a brutális fellépésre és felkészítette arra az erőszakszervezeteit is.
A saját szememmel láttam a 2006 szeptember és október folyamán szinte minden nap a kerepesi úti rebisz telepről a nagytarcsai gyakorló táborba kivonuló rendőrségi menetoszlopokat, a felkészített rendőrök százait, a vonuló vízágyúkat.
Nem mesélték, láttam.
Ottlakók is elmondják neked ugyanezt.
Ismertem egy kutyás rendőrt is. Személyesen.
2006 tavaszán szabad akaratából a fideszre szavazott.
Őszre olyan agymosáson vitték át őket, hogy szeptemberben a rendőrkutya kiképzésen már "szemét fideszes" parancsszóval csibészeltették a farkaskutyáikat!
Elmondta, hogy sok olyan kollégája van, aki megsebezte saját magát vagy a kollégájával eltörette a saját ujját, hogy a sérült rendőröknek járó 100.000 forintot megkaphassa!
Nem vicc! Ő is megkapta!
Beszélj emberekkel, nyisd fel a szemed, ha érdekel a nem virtuális valóság.
Ha nem, akkor dugd a fejed a homokba! A lökéshullám téged is elér - de ne várd ezt el senki mástól!!!
szivacs
szivacs 2011. 03. 03. 23:37
Előzmény: #29376  Törölt felhasználó
#29379
Én személyesen ismerem azt a vak egyetemista fiút,akit KÖZVETLEN KÖZELRŐL HÁTBA ÉS NYAKON LŐTT KÉT AZONOSÍTATLAN FEGYVERES TÁMADÓ MIUTÁN KIRÁNGATTÁK EGY VENDÉGLŐBŐL AZ UTCÁRA. LÁTTAM A SEBEIT. AZ EGYIK 1 CENTIVEL A NYAKI ÜTŐÉR MELLETT TALÁLTA EL, AMIBE BELEHALHATOTT VOLNA!!!!
Így csak a doktorija és az egyetemi állása meg a jövője ment rá!
ÉS AKKOR JÖN EZ A VALÓSÁGTAGADÓ, TRAGÉDIAJELENTÉKTELENÍTŐ "FILOZÓFUS" ÉS BELEHAZUDJA A KÉPÜNKBE, HOGY EZ NEM TÖRTÉNT MEG!!! ÉSZVESZEJTŐEN FELHÁBORÍTÓ GYALÁZAT!!!!!!!

szoda ezt érted:
"Én személyesen ismerem azt a vak egyetemista fiút,..."
Személyesen. ÉRTED???
Nem "cikk", nem "mesélték", nem "hiszem"!
Ismerem az apját is.
Személyesen.
Elmondta a teljes történetet.
Azt is ami a cikkben még benne sincs.
A kezemben voltak a fényképek, amik a sebeiről készültek.
Ezt így érted?

Akkor ha ezt tőlem így megkövetelted, leszel szives ezentúl kizárólag olyan eseményekre hivatkozni az itteni fórumokon, ahol te magad személyesen jelen voltál vagy egy személyesen jelen lévőtől elsőkézből tájékozódtál róla!
Ha meg erre te magad nem lennél hajlandó, akkor pedig másoktól se várd el! Döntsd el melyik legyen! Elhiszed magadnak és másoknak a hivatkozásait vagy nem és te sem hivatkozol?
Törölt felhasználó 2011. 03. 03. 23:19
Törölt hozzászólás
#29378
aliben 2011. 03. 03. 18:17
#29377
Pénznyelő, nem jo a hasonlatod, mert a Bokros-csomag a megalkotojának nevét viseli, és nem egy multszázadban élt pénzügyi zseniét pl. Ha neked szimpatikusabb, legyen matolcsi-csomag
Törölt felhasználó 2011. 03. 03. 17:23
Előzmény: #29375  szivacs
#29376
nem ..sosem védtem ..
mutass tőlem egy ilyen bejegyzést ..

( de elég az is, ha emlékeztetsz rá)

én csak azt mondtam és mondom most is ... hogy ezek a brutál attack-ok mindkét részről szokatlanok voltak /felkészületlen volt mind a két fél , ezért aztán mind a rendőri vezetés mind a közrendőröknél előfordultak szép számban brutalitások és kilengések is ..hiszen a rendőröknél volt a fegyver

az ez után történtek és előadottak és reakciók szintén szélsőségek voltak , abszolut nem vették tekintetbe hogy ilyen tüntetésfajta nem fordult elő ebben az országban és pontosan ezért történhettek meg amik megtörténtek

attól függetlenül ki kell/kellett volna vizsgálni minden ügyet és az erre való tekintettel is el kell/kellett volna járni a vétőkkel szemben ...

de ...

mindkét oldalon

most a pintér feladata ennek az utólagos kibogozása rendőri részről ..

( hol tart ?)

a cikkhez :

a nem egészen pártatlan papp lajos szívsebész és a bemutatottak hitele kérdéses nekem mindaddig , míg valamifajta bizonyosságot nem tudhatok az ügy valóságos megtörtént eseményéről ..

ha tényleg így történt, akkor borzalmas ..

szivacs ! muszáj nekem mindent elhinnem amit ide bemásolsz vagy kiollózol ?

amit olvasol azt el is hiszed minden alkalommal és esetben is ? (vagy mazsolázol közöttük ?)

hogy van ez nálad ?

szivacs
szivacs 2011. 03. 03. 16:54
Előzmény: #29374  szivacs
#29375
és mit mondasz TE szoda eme valóságtagadó filozófusok szégyenéről???
link
Véded még továbbra is a vak emberre lövőket tagadót???
szivacs
szivacs 2011. 03. 03. 16:47
Előzmény: #29373  szivacs
#29374
mit mond, ha pokoli ágnest megalapozatlan elfogás, bántalmazás, pszichés trauma éri?!!!

mit mond, ha pokoli ágnest arcon talál egy könnygázgránát, és emiatt arccsonttörést szenved, elferdül az orrnyerge és romlik a szaglása?!!!

mit mond, ha pokoli ágnesnek "kilőtték a szemét"?!!!

mit mond, ha pokoli ágnesnek "egy gumilövedék maradandó szemsérülést okoz, emiatt az egyik szemének látása fokozatosan romlik, öt műtétet kell elvégezni rajta és emiatt elveszti az állását"?!!!

mit mond, ha pokoli ágnesnek eltörik az ujját?!!!

mit mond, ha pokoli ágnesnek a falhoz állítva, meztelenül terpeszben állva átvizsgálják a testüregeit és órákig nem engedik vécére?!!!

MIT MOND AKKOR E NAGY FILOZÓFUS???

"Ez csak az Ön változata, az Ön képzeletének szüleménye. Nem akarok 2006-ról beszélni, mert ez túl messzire vinne minket, de megismétlem, ez egy fikció, senkit nem lőttek meg, senkit sem kínoztak meg." - ezt mondja ?????????????
szivacs
szivacs 2011. 03. 03. 16:31
Előzmény: #29372  szivacs
#29373
"Csorba Attila (NEM SENKI!)
(a végleges orvosi szakvélemény szerint látását teljesen elvesztette)"
link

A senkivé változott pokoli ágnes a kifolyt magyar szemek vérét mossa mossa, de a magára kent gyalázatot többé le nem moshatja!!!
szivacs
szivacs 2011. 03. 03. 16:22
Előzmény: #29371  szivacs
#29372
"Vidéki otthonában pedig megtalálták azt a mesterlövészt, T. Mihály nyugalmazott rendőr főtörzsőrmestert, aki többször lőtt fejmagasságban, és ott volt, amikor kilőtték Nagy László és Csorba Attila szemét."
2 embernek kilőtték a szemét, a rendőrök fejmagasságban lőttek, a kettő között szálltak a nem rendszeresített gumilövedékek!
De pokoli szerint "senkit nem lőttek meg".

link
link

Számára ezek a honfitársaink "senkik"!
Számunkra ezekután ő egy senki!
szivacs
szivacs 2011. 03. 03. 16:00
Előzmény: törölt hozzászólás
#29371
Pokoli!
"megismétlen, ez egy fikció, senkit nem lőttek meg, senkit sem kínoztak meg." - pofátlan valóságtagadás - a filozófia meggyalázása!
link
Törölt felhasználó 2011. 03. 03. 14:58
Törölt hozzászólás
#29370
Törölt felhasználó 2011. 03. 03. 14:56
Előzmény: törölt hozzászólás
#29369
Hej !

heller ágnes : A MAGYAROK szolgalelkűek !!
1:Ez a szerencséje !!!!
2:A történelemből ismerszik ,1 kőfaragó ,rabszolga lelkű nép . Igen nagyra tartják magukat .Ezért, saját példájukból kiindulva ,csak lassan a habteszttel!!!
szivacs
szivacs 2011. 03. 03. 14:43
Előzmény: #29359  Törölt felhasználó
#29368
link
Heller saját szavait sem hiszed el???
Én személyesen ismerem azt a vak egyetemista fiút, akit KÖZVETLEN KÖZELRŐL HÁTBA ÉS NYAKON LŐTT KÉT AZONOSÍTATLAN FEGYVERES TÁMADÓ MIUTÁN KIRÁNGATTÁK EGY VENDÉGLŐBŐL AZ UTCÁRA. LÁTTAM A SEBEIT. AZ EGYIK 1 CENTIVEL A NYAKI ÜTŐÉR MELLETT TALÁLTA EL, AMIBE BELEHALHATOTT VOLNA!!!!
Így csak a doktorija és az egyetemi állása meg a jövője ment rá!
ÉS AKKOR JÖN EZ A VALÓSÁGTAGADÓ, TRAGÉDIAJELENTÉKTELENÍTŐ "FILOZÓFUS" ÉS BELEHAZUDJA A KÉPÜNKBE, HOGY EZ NEM TÖRTÉNT MEG!!! ÉSZVESZEJTŐEN FELHÁBORÍTÓ GYALÁZAT!!!!!!!
Törölt felhasználó 2011. 03. 03. 14:22
Törölt hozzászólás
#29367
Törölt felhasználó 2011. 03. 03. 13:07
Előzmény: törölt hozzászólás
#29366
NEMIGEN

bár fingom nincs miről van szó ..

(nem olvasok szőkéket )
Törölt felhasználó 2011. 03. 03. 13:04
Törölt hozzászólás
#29365
exley 2011. 03. 03. 12:52
Előzmény: #29360  Törölt felhasználó
#29364
szélkakasok a magyar szemét dombon.
Törölt felhasználó 2011. 03. 03. 12:34
Előzmény: törölt hozzászólás
#29363
Hányinger ez a "nő".
Törölt felhasználó 2011. 03. 03. 12:30
Törölt hozzászólás
#29362
Törölt felhasználó 2011. 03. 03. 12:25
#29361
Obszcén szavakkal teletűzdelt, helyesírási hibáktól hemzsegő fenyegető levelet kapott a Jobbik elnöke. A párt központjába címzett levelet Izraelben, Haifában adta fel egy Salamon nevű férfi, aki állítja: Vona Gábor állandó megfigyelés alatt áll, és a párt elnöke hamarosan találkozni fog vele és barátaival.

Idézet a néhol szinte olvashatatlan levélből:
„Nekünk kitűzöt céltáblák vagytok, és biztos tudod hirekből, hogy mi mindig eltalájuk a célunkat! [...] Mink eskűt megálithatatlan bosszuálok vagyunk […] Azt is ved számitásba hogy mi szadisták vagyunk, es hogy kinozás nélkűl mink nem műkődűnk! A saját rohadt magyar beleiddel leszel megfojtva…”
„Megfogsz rövidesen dögleni, és senki nem fog tudni megmenteni a sorsodtól. Ez egy szilárd ígéret! Már megvan jelőlve a napod a kalendáron!”

A Salamon néven bemutatkozó férfi nem árulta el, mi indította trágár, fenyegetőző levele megírására, ám nem volt rest Izraelből Magyarországra küldeni gyűlölködő sorait.
Az ügyben a barikad.hu megkereste Vona Gábort.

„Nem ez az első eset, hogy fenyegető levelet kaptam. Sem korábban, sem most nem rettentenek meg az átkozódók sorai. Úgy tűnik érzékeny területeket érint a Jobbik nemzeti érdekek mentén folytatott politizálása. Üzenem ezúton is, hogy folytatjuk utunkat, továbbra is kiállva a magyar emberek jogaiért!” – nyilatkozta a Jobbik pártelnöke a barikad.hu-nak.

Információink szerint a megfelelő jogi lépéseket már elindította az ügyben Vona Gábor.

B.J.
barikad.hu

Topik gazda

saru
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek