Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2010. 12. 30. 18:59
Előzmény: #28098  Törölt felhasználó
#28100
Igen bildenberg Soros alapítványos Viktor és csapta meglehet a világállamba való betagozódás szellemi hátterét fejezi be.
Törölt felhasználó 2010. 12. 30. 18:57
Előzmény: #28096  loliense
#28099
Sok iszogattál már megint bácsi.
Törölt felhasználó 2010. 12. 30. 18:57
Előzmény: #28095  Törölt felhasználó
#28098
Nyilván az értelmes többség nem a győzike színvonal miatt aggódik. Tudod te is, h itt másról van szó.
Aki nem akarta eddig sem nézte az ilyen mocskot.
watson
watson 2010. 12. 30. 18:53
Előzmény: #28095  Törölt felhasználó
#28097
Becsukják az Echo Tv-t, meg a HírTv-t? nem lehet hogy csak álmodozol? ;)
loliense 2010. 12. 30. 18:47
Előzmény: #28094  Törölt felhasználó
#28096
Te olyan aranyos, értelmes fiúnak tűnsz így látatlanul, miért nem mész ki a kertbe hóembert építeni, vagy szánkózni a többi gyerekkel?
Nem kell válaszon törni az okos buksid, ezek költői kérdések csupán
Törölt felhasználó 2010. 12. 30. 18:46
Előzmény: #28093  loliense
#28095
Amúgy sajnálod, hogy a szellemi mocskot terjesztő újságokat, tv-ket, rádiókat és internetes honlapokat, most akár le is lehet majd tiltani, de legalább alaposan megbírságolni.
Törölt felhasználó 2010. 12. 30. 18:38
Előzmény: #28093  loliense
#28094
Hát ha te 20 évesen ezzel foglalkoztál már (MSZMP tagság, munkásőrség) sajnállak:)
loliense 2010. 12. 30. 18:15
Előzmény: #28092  Törölt felhasználó
#28093
Nem akarok gonoszkodni én sem, de a matek sem a fő erősséged
Törölt felhasználó 2010. 12. 30. 18:11
Előzmény: #28088  loliense
#28092
Nem akarok gonoszkodni, de ha a hatvanas évek végén születtél, hogyan lehettél volna pártag vagy munkásőr, mikor a rendszer a 80-as évek végén (88 -89) végetért és ez a folyamt már 1986-ban megkezdődött.
Törölt felhasználó 2010. 12. 30. 18:07
Előzmény: #28088  loliense
#28091
Viszlát!
Törölt felhasználó 2010. 12. 30. 18:06
Előzmény: #28088  loliense
#28090
Posta Imre honlapja

link

ott ez már régóta téma: gondolatrendőrség, világállam, tudatbefolyásolás, HAARP stb.
Törölt felhasználó 2010. 12. 30. 18:03
Előzmény: #28088  loliense
#28089
Tudom hogy sovány vigasz számodra, de talán némi remény: a törvényt nem köztársasági elnök írta alá, hanem ov kesztyűbábja...
loliense 2010. 12. 30. 17:57
#28088
A mai nappal világossá vált számomra, hogy Magyarország Európa szégyene!
Elfogadhatatlan számomra, hogy bármilyen oldali politikus, vagy bárki is, megszabja nekem: mi a jó és rossz, mit mondhatok, írhatok, vagy mit nem!
A XXI. században sem parancsolhat nekem senki, csak az én magam erkölcse, illetve a saját Istenem!
Én már éltem az előző rendszerben és lettem felnőtt, de ott sem álltam be semmilyen sorba.
Nem voltam sem kisz-tag, sem párttag sem, sem munkásőr, pedig az a sok akkori tag, az a mostani hazug féreg banda, arra hivatkozik, hogy muszáj volt,- EZ KÉREM ALJAS HAZUGSÁG!
Sosem volt kötelező kiszolgálni a hatalmat, persze aki minden áron érvényesülni akart, vagy csak beszari, az belépett minden hova, sőt jelentgetett a hatalomnak, ugyan is én a 60-as évek végén születtem és akkor már ez nem létezett, tehát aki erre hivatkozik az egy hazug kutya.

Az egy dolog, hogy az emberek szó nélkül tűrik, kivétel az a néhány ezer mnyp tag, hogy elvegyék megtakarításaikat, de ez legyen a többi gyáva jutalma a kussolásukért.
De az, hogy az úgynevezett közt.elnök aláírja a médiatörvényt, úgy gondolom nekem betette az ajtót.
„Ez” az úgy nevezett köztársaságielnök, beleegyezett, hogy olyan törvény lépjen életbe magyarországon, hogy, egy politikai társulás döntsön a „szólásszabadság” kérdéseiben, kedvük szerint határozzanak abban, hogy mit szabad és mit nem,-de, és ne a törvények, hanem személyek határozzanak, kényük-kedvük és politikai nézeteik szerint azt, és ha úgy gondolják, megbüntethetnek bárkit! Mi ez, ha nem, MAGA A GONDOLATRENDŐRSÉG?!

Ma elérkeztem ahhoz a pillanathoz, hogy úgy érzem „palesztin lettem Palesztinában!- azaz nem vagyok szabad és független saját hazámban és azt kell tennem, mondanom, amit megszabnak számomra és folyamatosan ellenőriznek.
Kijelentem, hogy: NEM FOGOM AZT TENNI, SŐT!

2011.jauárjától, azon fogok dolgozni, hogy legálisan kivigyem ebből az országból a megtakarításaimat és ne kelljen, ebben az országban adózzak. Érdekeltségeim, amik még vannak itt, felszámolom, egy ilyen hatalomnak nem kívánok, semmilyen szinten mecénása lenni adóforintjaimmal!
Biztosan sokan fel lesznek háborodva beírásomon, főleg azok, akik a régi rendszerben aktivisták, párttagok, munkásőrök voltak, de most vérmes népnemzeti keresztények, mindig is jobboldali ősmagyarok, minimum fideszesek lettek hirtelen és persze az a fiatal generáció is akiknek jópofának tűnik, hogy az országunk csak belpolitikából és gyűlölködésből áll, akiket csicska alkalmazottá neveltek, iskoláztak.
Sajnos továbbra is magyarul írok és beszélek,-de addig, amíg ez a médiatörvény életben van:

NEM VAGYOK MAGYAR, CSAK TURISTA, AKI ITT LAKIK!

ui: szarok rá, hogy kinek, hogy tetszik beírásom, vagy mely gyáva tiltat ki a portfólióról!
Törölt felhasználó 2010. 12. 30. 15:37
Előzmény: #28083  Törölt felhasználó
#28087
"Ha a szülő ÁVH-s volt az ma már nem számít a gyermek bűnének. Akkor az adósság miért számít annak?"

Te ezt komolyan kérdezed?
"

Az ÁVH-s szülők gyerekei lettek a rendszerváltás liberális elitjének szine java. Emberek módszeres kínzóinak és gyilkosoknak a gyerekeiből - megöltek, megkínzottak vagyonából tanítatott nevelt - liberális demokraták. Ők vallják és alkalmazzák a mai napig is a "szemet szemért, fogat fogért" ószövetségi tézist.
Phylaxa 2010. 12. 30. 15:24
Előzmény: #28084  Törölt felhasználó
#28086
"A jog, az önmagában nem létezik, azt emberek alkotják."

Teljesen korrekt. Méghozzá relatíve kevesen és ez nagyon nagy üzlet sokaknak.

A másik pedig az, hogy a valósággal és az igazsággal nem szabad keverni.
Törölt felhasználó 2010. 12. 30. 15:03
Előzmény: #28081  Törölt felhasználó
#28085
Nem minden szülő fordítja a felvett hitelt a gyereke javára.

Szerintem a hitelezők hatalma miatt van ez a jogba építve, éppen azért, mert a hitelezőknek akkora hatalmuk van, hogy ezt simán beépíthették a jogrendszerbe, a saját védelmük érdekében.
Törölt felhasználó 2010. 12. 30. 14:59
Előzmény: #28083  Törölt felhasználó
#28084
Igen, értem. De az én értékrendem szerint a hitelfelvétel az bűn, főleg akkor, ha alakulhat úgy, hogy másoknak kell azt visszafizetniük helyettem, mint hitelfelvevő helyett.

A jog, az önmagában nem létezik, azt emberek alkotják.
Törölt felhasználó 2010. 12. 30. 14:40
Előzmény: #28077  Törölt felhasználó
#28083
"Ha a gyermek örökli a szülő adósságát, akkor miért nem örökli a szülő bűneit? Ha a szülő ÁVH-s volt az ma már nem számít a gyermek bűnének. Akkor az adósság miért számít annak?"

Te ezt komolyan kérdezed?

1. Kötelezettség és bűn között kurva nagy a különbség.
2. Ezen kívül rossz is, amit írsz. Az öröklés egy jog, lemondhatsz róla, csak akkor az öröklött vagyonról is lemondasz. Olyan nincs, hogy csak a jogokat öröklöd, a kötelezettségeket nem.
watson
watson 2010. 12. 30. 14:33
Előzmény: #28077  Törölt felhasználó
#28082
"Ha a gyermek örökli a szülő adósságát,"

Polgári jogban az örökséget teljes egészében elfogadhatod, de egészében vissza is lehet utasítani.
Törölt felhasználó 2010. 12. 30. 14:21
Előzmény: #28080  Törölt felhasználó
#28081
Nem örömteli, de így van.Ha hitelt vettek fel , abból én is részesedtem vmilyen formában lakást vettünk, taníttattak stb..
Amíg éltek ők fizették, most én . Nem mondom h ez teljesen igazságos, de védhető álláspont.

Topik gazda

saru
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek