Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2010. 12. 30. 19:56
Előzmény: #28115  Törölt felhasználó
#28120
húsz éve egy ország várja a lottó ötöst ...

amit úgy hiszi hogy jár neki

de nem jön
loliense 2010. 12. 30. 19:56
Előzmény: #28113  mondoka
#28119
Nem gondolom, hogy senkire nincs szükségük, de azt gondolom, hogy ránk nincs.
Egyébként egyetértek azzal amit írtál, kivéve ezt az Attila magyar cuccot, maradnék a mai időknél.
Törölt felhasználó 2010. 12. 30. 19:56
Előzmény: #28114  Törölt felhasználó
#28118
te követeltél példákat délután a sajtószabadság korlátozására?
Törölt felhasználó 2010. 12. 30. 19:54
Előzmény: #28108  Törölt felhasználó
#28117
a magyar nem forradalmi alkat. különben nem lett volna ilyen vidám a barakk. szóval: az utcára csak a végső esetben megyünk, inkább a távirányítóval szavazunk (majd nézzétek az MR2 hallgatottságának visszaesését és a Tilos emelkedését). ez nem feltélenül birkaság. majd csak figyeljétek, mekkora pofáraesés lesz a vége viktorék mutatványának. lesz dolga poltnak bőven
loliense 2010. 12. 30. 19:50
Előzmény: #28111  Törölt felhasználó
#28116
Persze, úgy értettem, hogy nem csak álljanak ki a közös elvekért,de-tartsák is be azokat.
Törölt felhasználó 2010. 12. 30. 19:50
Előzmény: #28108  Törölt felhasználó
#28115
pl. franciaországban egy ilyen média meg zabra cuccra nemcsak az egyetemisták és az egyszerű polgárok , de még a gall parasztok is kaszával vasvillával sorakoznának milliónyian az elísée előtt ..

lehet hogy szar kormány volt (de ennyi !) lehet hogy loptak (mint az elődeik egytől-egyig ! ) , de ezt nem komcsik meg a "jó magyarok" -nak az egyenlege , hanem az hogy mi eddig jutottunk ebben a kultúrában , ezt tudjuk és nem többet egyelőre..

ehelyett gyártunk magunknak mindenféle ellenséget és szart , illetve megint begyűrűzött az imperializmus - most speciel az eu és a tescok személyében ( a lá bogár: akik szivattyúznak ugyabár) .

az eszünkben sem jut , hogy semmiféle reformot (fejlődést) nem fogadunk/fogadtunk el már 20 éve ( mint pl. most az észtek, azelött az szlovákok, írek , csehek ) viszont az adóemeléseket sem éppen akarjuk (leváltjuk azokat akik..)

szóval ..mi a faszt akarunk végül is ?
Törölt felhasználó 2010. 12. 30. 19:49
Előzmény: #28113  mondoka
#28114
"A Föld a keringő Naprendszerünkkel együtt 26.500 év alatt tesz meg egy fordulatot a Tejútból (Hadak Útja), onnan ki és ismét oda visszatérve, ez a Kozmikus Év...
Ezen belül minden 3650. évben találkozik a Nibiru-konstellációval, amely átrendezi a Föld arculatát, különösen a mostani esetben, amikor még az a bizonyos 26.500 éves időszak is lejár és a változás hatását felerősíti ( pl. felfokozott Naptevékenység).
Ekkor lakhelyünk, a Kárpát-medence ismét víz alá kerül, neve Pannon-tenger lesz és így is marad hozzávetőlegesen 300-500 évig.
Eközben a vízszint lecsökken és termékeny, tápanyagban gazdag talajt hoz létre.
Nemzetünk tagjai ekkor ismét lejönnek a hegyekből és indul egy új élet: hajósnemzetből lovasnemzetté válunk, ebből a természetes alapállásból kiindulva...
Mi mindig is itt éltünk és innen népesítettük be a Földet (kozmoszt...), hirdetve alkotóképességünket, hitünket!
"
mondoka 2010. 12. 30. 19:46
Előzmény: #28107  loliense
#28113
Súlyos az ítéleted. ...hogy a világnak nincs szüksége a magyarokra. Van benne igazság! De kiegészíteném! A világnak nics szüksége senkire!
Nem túl romantikus állapot. Mennyivel szebb volna ha a világnak szüksége volna ránk. De hát ráadásul Atilla óta a magyarok inkább isten ostora(i). Csapkodunk is vele, az istenverése mi vagyunk a magunk számára is. Arra csak igazán.
Nem látom a jövőt és a perspektívát én sem.
Orbán egy nagy terorista. Nem a szó mai értelmében. Hanem amolyan önkényes hajcsár. Hajszolja ezt az országot a fanazmagóriájával anakronizmusával. Ez az ország beteg úgy ahogy van. Fizikailag és lelkileg is. Ezt szerintem másképp kellene gyógyítani mint ahogy ő teszi.
loliense 2010. 12. 30. 19:46
Előzmény: #28108  Törölt felhasználó
#28112
Abszolút így van én is így látom, de azt is gondolom, hogy ezek után, mármint a félévi kormányzói tevékenységük után nem fognak itt leállni.
Amit lehet elvesznek majd,-és hogy mit lehet?-jelen állás szerint bármit!!!
Törölt felhasználó 2010. 12. 30. 19:45
Előzmény: #28110  loliense
#28111
sajnos igazad lehet. hugo alaposan meglepte ezeket a szerencsétlen kultúrnépeket. nesze neked eu elnökség
loliense 2010. 12. 30. 19:41
Előzmény: #28109  Törölt felhasználó
#28110
Úgy hiszem ez már csak ilyen,látszattörődés. Megpróbálnak európai módon kiállni helyettünk, néhány kérdésben.
De vajon meddig teszik még, mikor fogják azt mondani a kulturáltabb országok, hogy álljatok ki magatokért,közös elvekért, vagy lépjetek ki?
Törölt felhasználó 2010. 12. 30. 19:37
Előzmény: #28107  loliense
#28109
ehhez képest megható, hogy még mindig törődnek velünk
Törölt felhasználó 2010. 12. 30. 19:37
Előzmény: #28105  loliense
#28108
hát én a taxis blokkot már el is felejtettem , de nem is hiába , mert ahogy mondani szokták "egy fecske nem csinál nyarat" - és mint láthatod: ez a cucc amit itt ránk aggatott most ez a gyászhuszár , meg sem mozdította taxisblokk-szerűen ennek a népnek a józanabbik felét , holott most nem éppen a bezin ár hazugságán kapták rajta a kormányt , hanem ennél mérföldekkel nagyobb cucc teremtődött ..

nem hinném hogy a taxis blokkádot egy tendenciának fogható fel - ezzel csak ezt akarom mondani.

csak az mnyp zabrálás és azoknak hazugságainak az összértéke fel sem mérhetőek (nemhogy összehasonlía hajdani pár forint emelés hazugságával , az akkor spontán szerveződött reakcióval.

ma már visszabirkásodott megint ez az ország ..
loliense 2010. 12. 30. 19:28
Előzmény: #28104  Törölt felhasználó
#28107
Erre azt tudom válaszolni, hogy megmosolyogtam haverjaimat a választások előtt, mert elképzelhetetlennek tartottam, hogy ez a "szólásszabadság" téma eljöhet a 21.században Európában.
A magyar jobboldalról nem tudok értelmesen nyilatkozni, mert felfoghatatlan számomra, ahogy természetesen a másik oldal is.
Szent meggyőződésem, hogy a "világnak" és ezt most nem részletezem, nincs szüksége a magyarokra, csupán max egy kis létszámú munkásra (10-15%) és területre.
Törölt felhasználó 2010. 12. 30. 19:24
Előzmény: #28104  Törölt felhasználó
#28106
kis kiegészítés: viktort csányi fogja hátbaszúrni. Sanyi bácsi ugyanis együttműködésre számított, de a hugo-simicska-nyerges tengely kizárólagosságra törekszik és mindenkit (hazai oligarchákat is) lerugdal a pályáról. viktorék leadták a figyelmeztető lövést (benedek fülöpöt sanyi bácsi hóna alól lőtték ki). A háború eszkalálódásának ismérve pintér lemondása vagy menesztése lesz. mert ugye pintér csányihoz lojális.

nagy csata lesz a mol-ért (csányi-hernádi és simicska-nyerges között).

:)))
loliense 2010. 12. 30. 19:21
Előzmény: #28102  Törölt felhasználó
#28105
Sokszor egyetértek beírásaiddal csendben, de most nem osztom teljesen.
Be kell lássam, hogy 56 után ebben az országban egyetlen egy alkalommal volt valamilyen "forradalmi" tett, ez pedig a taxis blokád, mert maguktól és érdekeiktől vezérelve tették.(utáltam akkor)
Az nálam nem forradalom, vagy felkelés, hogy valamilyen pártcsíra azt mondja, hogy tüntessünk!
Én úgy látom, hogy 90 óta szép lassan leépült az öntudat, csak az alkalmazotti mentalitás és bólogatás erősödött meg.
Nem sokára azt sem veszik itt észre, vagy hagyják csendben,sőt nevetnek huncutul rajta, hogy hátulról "tologatják már be nekik tövig"!
Törölt felhasználó 2010. 12. 30. 19:19
Előzmény: #28088  loliense
#28104
emlékszem, nyáron nem tudtam nagyobb megaláztatást elképzelni Magyarország számára, minthogy a senkiházi schmittpalit nevezte ki hugo - a kutyája helyett - köztársasági elnöknek. az előző 6 hónap függvényében be kell látnom, hogy az csak egy vidám ujjgyakorlat volt. Ma azon csodálkozom, hogy a szólásszabadság korlátozása a valóságágban is megtörténhet. Egy laza extrapolációval most már bármit el tudok képzelni jövő nyárra (és majd értetlenkedik a buta semjén, miért fogy a magyar az abortusz tiltása ellenére.)

a jobboldali elit (értsd kötcsei seggnyalók) pedig sólyomhoz hortyhoz hasonlóan akkor tiltakozik majd, amikor már késő. nehezen tudok dünteni, hogy a butaságuk vagy a szervilizmusuk erősebb.

ezek az észlények egekbe nyomják a klubrádió hallgatottságát, a zemberek ugyebár távirányítóval szavaznak. az eddig kiváló MR2 elüldözi a közönségét a bonanzás és eddás majmokkal, a klubrádió pedig Kis Tibiéktől játszik. ugye nem kérdés a minőségi különbség.
Törölt felhasználó 2010. 12. 30. 19:09
Előzmény: #28102  Törölt felhasználó
#28103
"ezt jól tudja minden berlusconi és annak az ivadékai .."

Inkább Pierleone család és leszármazottai.
Törölt felhasználó 2010. 12. 30. 19:04
Előzmény: #28088  loliense
#28102
hát nem csodálkozom , mivel az én zsém sincs már elég régóta ebben az országban ..
szarom le ezt az alamizsna nyugdíjat ..

(vajon hánynak nincs még , és ezután nem lesz ?)

ez az ország (ellentétben a többivel) kétféle dolog miatt tombol ,és max. ordít és kukát borogat :

az egyik az a többnyire hamisan megkomponált "nemzeti" érzéseinek felkeltésekor , (imád ellenséget kreálni magának , oszt az ellen küzdeni)

a másik akkor , amikor már annyira a nyakán van a hatalom hogy szinte már tizedelik ..

ezt jól tudja minden berlusconi és annak az ivadékai ..

Törölt felhasználó 2010. 12. 30. 18:59
Előzmény: #28099  Törölt felhasználó
#28101
Sokat:)

Topik gazda

saru
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek