Topiknyitó: Vazsmegyei 2018. 06. 24. 22:31

MI HAZÁNK MOZGALOM -zászlóbontás- Minden magyar felelős minden magyarért!  

A következő hónapokban elkészítik a Mi Hazánk Mozgalom programját. Társadalmi vitára bocsátják a szervezet alapító nyilatkozatát, melyet a tervek szerint az államalapítás ünnepére, augusztus 20-ra véglegesítenek.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
elemes
elemes 2018. 06. 28. 17:06
Előzmény: #496  Vazsmegyei
#500
"Semmi közöm a magyar kormány propagandájához!"
.
látod, még ebben is hazudsz...........
elemes
elemes 2018. 06. 28. 17:05
#499
orbán viktor a felelős kormányfő figyelmébe ajánlom ezt a cikket.
.
https://index.hu/tudomany/til/2018/06/28/john_c_woods_a_kansasi_hoher_aki_megolte_a_nurnbergben_halalra_itelt_nacikat/
.
"A tíz kivégzett náci bűnös összesen 106 percen át haldoklott."
Törölt felhasználó 2018. 06. 28. 16:53
Előzmény: #496  Vazsmegyei
#498
Milyen az az ellenzéki kormánymédia?
-pny
-pny 2018. 06. 28. 16:51
Előzmény: #490  Vazsmegyei
#497
“A Hivatal a Magyarországon élő elismert menekültek számára a sikeres beilleszkedésük érdekében különböző ellátásokat és támogatásokat nyújt.”
.
Nocsak, támogatja a beilleszkedést?
Vazsmegyei 2018. 06. 28. 16:49
Előzmény: #494  Törölt felhasználó
#496
Valamit nem látsz objektíven! Semmi közöm a magyar kormány propagandájához! Nekem is van saját véleményem, mint ahogy neked is! Csak te mindenáron a magyar kormány propagandájának tulajdonítod! 
-
A legnagyobb Fidesz-hülyeségeket az ellenzéki kormánymédia gyártja! Nem is értek velük egyet
-
Nem is kezelem tényként, ellenben a mindennapi ismétlésekkel, amiket itt a Fidesznek tulajdonítanakn az un. ellenzékbe! Lehet, hogy ebben te kivétel vagy, de azt nehéz lesz bizonyítani! 
Vazsmegyei 2018. 06. 28. 16:42
Előzmény: #491  Dehogynincs
#495
2015 fordulat volt migránsügyben Európában! 
-
Azóta egyetlen Merkel-üzenet sem hat a magyar kormányra! Azt az egyet is szeretnétek a magyar kormány politikájának tulajdonítani!  Azóta nem gázolnak át Magyarországon! Németország megtelt! Jön a dominó hatás! Olasz, spanyol és amire senki nem figyel még Bosznia-Hercegovina! Ott a kormány fejpénzt kap a menekültek táboroztatásáért! 
-
Most még van az a pénz! Pénz nélkül nem lesz migrációs probléma sem, megoldódik az magától is! Nem szeretnék találgatni mit tesz a pénz, ha nincs!
Törölt felhasználó 2018. 06. 28. 16:35
Előzmény: #493  Vazsmegyei
#494
Akkor te miért veszed át az állami propagandát kritika nélkül? Érdekes, nekem meg van a véleményem az ellenzékről is, és sosem veszem készpénznek azt, amit mondanak, ellenben a Fidesz hívők a legnagyobb hülyeséget is tényként kezelik, csak mert kedvenceiktől hallották.
Vazsmegyei 2018. 06. 28. 16:31
Előzmény: #492  Törölt felhasználó
#493
Szerintem a Soros-tervnek éppen nincs hívő csapata! Félreértettél! Nem kell ismételgetni azt, amit másoktól veszel át! A jó következtetéseidre nem kapsz negatív választ! Az ami a csak a tied!
Törölt felhasználó 2018. 06. 28. 16:24
Előzmény: #488  Vazsmegyei
#492
Nem kell hülyeségeket gyártanom, azok már adottak. Semmi olyat nem írtam, aminek ne lenne ugyanolyan hívő csapata, mint a Soros tervnek.
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 06. 28. 15:59
Előzmény: #482  -pny
#491
Nekem is gyanús. Meg a nemzetbiztonsági bizottság is. 2015-ben csak úgy átgázolt négyszázezer illegális migráns hazánkon. Pedig a bizottságban némethszilárdi képességű balfékek is ültek. Ha a migráció komoly ügy lenne, akkor nem Németh Szilárdra bíznák.
Vazsmegyei 2018. 06. 28. 15:47
Előzmény: #482  -pny
#490
A magyar Bevándorlásügyi és Menekültügyi Hivatal sic. nem támogathatja  a migrációt, mert nem az a szervezet feladata! Tuti, hogy nem vagy tisztában a migráció európai és magyar vonatkozásával!
Vazsmegyei 2018. 06. 28. 15:43
Előzmény: #479  -pny
#489
Mivel te ilyeneket nem kérdezhetsz!!!! nem is tudhatod, hogy voltaképpen mennyi volt a szír keresztény és mennyi a kopt menekült! Nem lehetsz okosabb, ha nem tudod meg a kormány nem hivatalos adatait! 
-
Természetesen azért, hogy ne gyárthassál újabb konteókat az adatok birtokában! Éppen elég amit eddig is végeztél az információ hiányoddal a 4000 "muszlim" menekültről!
Vazsmegyei 2018. 06. 28. 15:34
Előzmény: #483  Törölt felhasználó
#488
Remélem az ilyen szinten folytatott elmélkedéseidet különös tekintettel végzed! Nem kell gyártanod a hülyeségeket, amire aztán örömteli módon vissza-vissza térhetnél! Nem ez a célod remélem!
salve 2018. 06. 28. 15:30
Előzmény: #458  _Bekre_Pal_
#487
:-)
önmagában azért mert vki (bárki) gondolkodik, azt nem szokta utálno senki, főleg a demokratikus társadalmakban
sokkal inkább arról van szó a liberálisok esetében hogy ha utálják őket vmiért akkor az nem azért van mert gondolkodnak, hanem azért, AHOGYAN gondolkodnak (amely gondolatok alapján aztán programokat hirdetnek, ha választáson is indulnak)
jó példa erre a Magyar Liberális Párt, amely kapott ugye nálunk ápr. 8-án... hááát, a választás.hu szerint : nem is kapott szsvazatokat
szerintem küldj nekik egy üdvözlő táviratot, mennyire nagyra becsülöd, hogy ők gondolkodó emebrek :-)
Vazsmegyei 2018. 06. 28. 15:30
Előzmény: #484  bigyula
#486
Hol olvastad? Tudsz te olyant, hogy az állam tud szervezni olyant amit a civilek is? Túl sokra tartod a "civileket"! A nem kormányzati szintű civilekre gondoltál, amikor a civilekre hivatkoztál! A kormány is megbízhat civil szervezeteket! ha ez neked is megfelel! 
-
Az NGOk nem biztos hogy megfelelnek a civil kritériumnak! Tulajdonképpen egy másik állam civil szervezetének felelhetnek meg! Ebben csak a "civil" az ami re hivatkozni lehet!
Vazsmegyei 2018. 06. 28. 15:16
Előzmény: #470  _Bekre_Pal_
#485
Pal! Hozzászoktam már, hogy a liberálisok másokat nem érthetnek meg! Én viszont értem, hogy miért nem akarod megérteni például, amit véleményként olvasol egy állítólag nem liberálistól! Megértettem, hogy nem érted amit közölni akartam! Rajtam nem múlt!
bigyula 2018. 06. 28. 14:20
Előzmény: #482  -pny
#484
Olvastam valahol, hogy van egy kiskapu: az állam szervezheti a migrációt, csak "civilek" nem...
Törölt felhasználó 2018. 06. 28. 14:17
Előzmény: #476  Vazsmegyei
#483
Hát kb. annyira, hogy egyetértek velük, hogy nem lapos a Föld, és nem létezik hétfejű sárkány.
-pny
-pny 2018. 06. 28. 13:55
#482
Nekem gyanús a kormány alá tartozó Bevándorlási és Menekültügyi Hivatal. Szerintem támogatja a migrációt. Tuti különadó köteles.
pampa 2018. 06. 28. 13:53
Előzmény: #478  signal2
#481
Hogy elkerüljük a humanitárius katasztrófát. "
azzal, ha évi 1 milliót utaztatsz el miért kerülnéd el?
Annyit kell elszállítani amennyi szükséges!
Látod már itt "üti" a magyarázat azt, hogy a HUMÁNUM ami motiválta .....
Simán elhelyezhetők a határ közelében pusztán pénz kérdés!
Azt sem olvastam tőle, hogy ad akár 1 dollárt is arra a célra, hogy hazájuk közelében várhassák ki a visszatérésüket.....
ellenben jó sok pénzel segíti a vízi mentést......
.
Sajnos  az események nagyon arra mutatnak, hogy mégis van egy betelepítési terv amit a Soros sem ellenez.....

Topik gazda

Vazsmegyei
3 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek