zotyó
4
4
1
2011. október 26. | 13:05

HUNMINING -- a magyar bányászatért  

"Masszív felvásárlásokra számít idén a világ egyik legnagyobb alapkezelője, a BlackRock World Mining Fund portfólió menedzsere, a bányászati vállalatok körében. Az árazás ugyanis a szektorban most igen kedvező, a magas készpénzállománnyal rendelkező vállalatok ezért fokozhatják felvásárlási tevékenységüket." (Portfolio)

Lesz-e valaki,aki rátalál Rudabányára?

Üdv:
Rendezés
Hozzászólások oldalanként
csütörtök, 07:37
előzmény: #5943  miningos
Miért a múltban kutakodsz...?? Azt itt mindenki ismeri. 
A jövőről keress valamit! 
csütörtök, 07:20
előzmény: #5942  miningos

ejjj rényi ekkorát hazudni, így a vége felé vajon semmi lelki furka????
http://hunmining.hu/uploads/genesis_tajekoztato_20080213_hu.pdf
csütörtök, 07:09
előzmény: #5941  Qwertzuio
tudja a fene mit mond, szerintem már átadhatná olyannak aki kezd is vele valamit, vmi nagy embernek, aki visszaállítaná ezt a csorbát!
Mert szerintem lenne rá jelentkező
szerda, 14:56
előzmény: #5940  miningos
Vezér mit mond....paksi beton?
szerda, 14:41
előzmény: #5938  rock_n_troll
a win win az jó lenne, legyen igazad s a visszatérés is megvan tervezve, mondjuk a vezér nem egyszer írta le már mindenhol. Bízzunk benne hogy így is lesz.
szerda, 11:52
Törölt hozzászólás!
szerda, 11:48
előzmény: #5937  miningos
Az a 2 régi motoros már régen megegyezett, és ezt le is kommunikálták a 2017 februári közgyűlésen. Náluk is ketyeg az idő, bármikor kicsengethetnek, mint bármelyikünknél..mi értelme a marakodásnak? A csúszás oka lehet az atomerőművek építésének a csúszása..valószínűleg ezt ők is tudták, és inkább "önmegsemmisítették" a céget, vagyis csak a tőzsdeit, a vagyonelemeket meg átrakták 1 kft-be, lehet, h így olcsóbb volt, mint évekig zombiként működni a tőzsdén (és folyamatosan gyűjtögetni a bírságokat) mégha ez nem volt egészen etikus és vszínű törvényes sem...az is elképzelhető, hogy a kötelező vételi ajánlatot se igen akarta a befektető megtenni, amíg a fasorban se volt semmiféle üzlet (már amennyiben volt befektető, és valóban volt/lesz biznisz) Mondjuk az ő szintjükön imho bármit ki tudnak játszani..plusz ennek a tetejébe ott volt még egy politikai átrendeződés is 2010-ben, nekem úgy tűnik, h már akkor elkezdték újraosztani a lapokat.. ..talán 1x hivatalosan is ki fog derülni, h hova is tűnt a napelemes üzletág, meg mi is ez a solar power ltd. :)) ). ..mindenesetre így legalább 2 Ft-ért nem tudtuk eldobálni a részvényeket. Remélem a visszatérésre is ugyanolyan konkrét, és működő terveik vannak, mint a szétbarmolásra, és a vége 1 win-win szituáció lesz.
szerda, 08:58
előzmény: #5935  jokezdes_reload
a nehéz beton az egy speckó cucc, azt nem engedik meg csak úgy akárkinek.
Én ugy tudom hogy  a hunmining vmi akkreditált céggel bevizsgálta, s több mint kiváló az anyag!! Azt hiszem ezt még a hunasványon olvastam.
szóval oda nem akármilyen beton kell, no meg a kavics ára is drágább mint ahogy a baritot készleten tartják.
Anno ezért vettem én ebből, s ha nagy ember ebben lát vmit s a régi garnitura hagyja garázdálkodni még sokra viheti hamvából feltámadva, ha meg tovább marakodik a két régi motoros akkor nem sok jóra számítok.
szerda, 07:56
előzmény: #5935  jokezdes_reload
A jánossomorjai kavicsnak mennyi a barit tartalma?
szerda, 07:41
előzmény: #5934  MARYENN

Bocs fiúk, de Jánossomorjáról az Asdag bányából szállítják az összes kavicsot és homokoz a Paks2-es beruházásra....
Elsô kézbôl tudom!
szerda, 07:09
előzmény: #5933  sobadi
Én akkor a Karib tengerre megyek hajózni!! 😍😀😉
szerda, 06:38
előzmény: #5932  MARYENN
Megyünk vele mi is😂😂😂
szerda, 06:34
Ha ez a cég valóban visszakerül a tőzsdére, és mi beragadt tulajok tényleg értékesítési tudjuk a papírjainkat, akkor a jósnőmnek egy Görög utat ajándékozok! 😍😉
kedd, 21:42
előzmény: #5929  Luklaca
Na Vezér.. megmenekült a Hunmining?
kedd, 19:54
előzmény: #5928  denon
Jövőre már megkezdődhet Paks 2 építése a Roszatom szerint. Hajrá hungenya, mindent a részvényesekért 
december 04. | 19:39
előzmény: #5927  baritos
Sajnos csak amiket itt olvasok semmi több..
december 04. | 17:50
előzmény: #5923  denon
denon te nagyon belelattal a hunmining ügyeibe mi az elképzelésed a céggel kapcsolatosan mi ez az időhuzas miert tologatjak az időpontokat ? egyszer megunja a felszamolo es lezarja a felszamolast ugye? vagy szerited a felszamolo is benne van?
december 04. | 10:26
Ennek esélye a nullával egyelö!
december 04. | 10:26
Ennek esélye a nullával egyelö!
december 04. | 09:33
előzmény: #5922  miningos
Neki nem ! Nem mindegy hogy kaszinózol vagy kaszinót üzemeltetsz !:)))))))))
december 03. | 21:45
előzmény: #5921  sobadi
van benne arany is amit kilehetne nyerni de az körülményes, ehhez kellene egy tökös befektető.
nem értem vajna andyt miert nem ebbe nyúlt bele, ez is olyan mint a kaszinó vagy bejön vagy nem.
december 03. | 12:34
előzmény: #5920  Nolement
Szerintem biztos !!! Az ami a kezükbe  (raktáron )van az most kelendőbb mint az arany !!

Topik gazda

zotyó
4 4 1

aktív fórumozók

friss hírek

AZ OLDAL TETEJÉRE