Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 06. 04. 13:20

GRATULÁLOK A FIDESZ SZAVAZÓKNAK!  

EZ A DILETTÁNS BANDA TÖNKRETESZI AZ ORSZÁGOT!



SZERINTETEK MI LESZ ITT HA ÖSSZEOMLIK A FORINT?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 11:30
Előzmény: #578  Törölt felhasználó
#580
eljön az idő amikor itt mindenki komcsi meg hazaáruló lesz aki nem csúszik-mászik a nagy orbánvezérführeristencsászár úr előtt.
volt már erre példa a történelemben.

én úgy látom nemsokára tömegek fognak politikai menedékjogot kérni nyugaton.
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 11:30
Előzmény: #578  Törölt felhasználó
#579
Látom, akkor mi most itt viccelődünk, bohóckodunk. Ám legyen, álljon itt az én poénom:

Az előző topicban ezt kaptam tőled: "Egy szoc.demnek hazudott liberális. Most éppen. Volt a fordítottja is. " Per pillanat a jobb és a szélső jobb közé "vizionálsz". Ha ez így megy tovább és elfogynak az oldalak, a végén muszáj lesz meggyanúsítanod, hogy én tulajdonképpen komcsi vagyok...
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 11:25
Előzmény: #577  Törölt felhasználó
#578
1. Nem mondtam, hogy megdönthetetlen.
2. Még utalás szintjén sem kezeltem úgy az állításomat, hogy az tény (én tudok különbséget tenni vélemény és tény között).
3. Felhívnám a figyelmedet a "lehet" szó alkalmazásának és használatának felfrissítésére.
4. Szövegeidből, mint "vörös riadó", "komcsi" az MSZP, SZDSZ, és az MDF is teljesen kizárható, sőt a gazdasági nézeteik miatt az LMP is. Így nem maradt más, esetleg nem szavaztál, vagy 1% alatti törpepártra szavaztál (amit szintén nem gondolok). Ez az én véleményem.
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 11:15
Előzmény: #575  Törölt felhasználó
#577
Nem válaszoltam meg a kérdésed. Erre TE eldöntöd, hogy "fidesz/jobbik" és ez a (atomstabil, megdönthetetlen) TÉNY, megerősít téged abban, hogy én valami DLPH vagyok, hiszen ő is ugyanígy kezelte ezt a kérdést (???). Te most szórakozol velem vagy tényleg csak ennyire futja?
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 11:13
Előzmény: #561  Törölt felhasználó
#576
Nézzük az érdemi részt. Bár nem én kérdeztem, de ezek aztán válaszok...

7-ből 4-re ovis szinten - vélt pártkötődést szélsőségesen kisarkítva és tényként kezelve - visszakérdezel. 1-re azért nem válaszolsz, mert szerinted hiteltelen az a médiafelület, ami ezt a kérdést feszegette. Az már mindegy, hogy ettől még a kérdés kérdés marad... Az első kettőre értetlenkedsz. Ebben részben persze igazad van, el kell ismerni, mert a kérdéseket stock valóban sarkosan, állítást is belefogalmazva tette fel. Az elsővel kapcsolatban számomra se teljesen világos, hogy mire akart rákérdezni. A 2. teljes érthető és arra vonatkozik, hogy 20 éves bevett gyakorlatot változtat most meg alkotmánymodosítással a Fidesz, hogy az alkotmánybírákat eddig ellenzéki többségű bizottság jelölt. Ezentúl kormánypárti többségű lesz a jelölőbizottság is.
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 11:07
Előzmény: #573  Törölt felhasználó
#575
Tőlem titkolhatod. Ha nem Fidesz, akkor csak a Jobbik lehet. És máris megerősödött a Dlph gyanúm, aki pont ugyanígy kezelte ezt a kérdést... Erre egyébként - egy egyébként is névtelen netes fórumon - szokás válaszolni.
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 11:06
Előzmény: #571  Törölt felhasználó
#574
a felcsúti zsebführer legyen a szlovák király is.
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 11:04
Előzmény: #570  Törölt felhasználó
#573
Rendben, zárjuk is le. A kérdéseidre a válaszaim in order:
--- Semmi közöd hozzá. Ezen nem fogsz tudni rúgózni...
--- Ez az első nickem, idén áprilisban regeltem. Az itteni fórumokat kicsit több, mint másfél éve olvasgatom (de ezt már leírtam egyszer).
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 11:01
Előzmény: #567  Törölt felhasználó
#572
Ez lemaradt az előbbiről: a demagóg szó jelentésének azért nézz utána, mielőtt máshol és máskor használod, nehogy beégj vele.
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 11:01
Előzmény: #563  Törölt felhasználó
#571
Csáki Pált közt. elnöknek!
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 10:58
Előzmény: #567  Törölt felhasználó
#570
Ezt a részét zárjuk is le. Pont. Két kérdés, amire szeretnék választ kapni.
- Kire szavaztá?
- Mi volt a korábbi nicked?
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 10:53
Előzmény: #566  Törölt felhasználó
#569
ott kezdjük hogy elkezdett ő is meg még néhányan komcsizni, maszopososzni meg vörösözni:-)
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 10:51
Előzmény: #562  Törölt felhasználó
#568
természetesen így van, bár azért van egy amikor barátilag állnak szóba a másik meg amikor csak amennyire muszáj.
de amúgy itt nem is kifejezetten a hídat írtam hanem az új szlovák kormányt összességében.
a diplomácia és jószomszédiság érdekében álljanak szóba, de puszipajtáskodniuk az uszító háborúpárti revizionista zsebführerrel azért nem kötelező.
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 10:44
Előzmény: #566  Törölt felhasználó
#567
Keresni sem kell. Mondom neked: ma először te bértopikolóztál, aztán kikérted magadnak, hogy lefideszfanoztak.

--- Értem. Ez igaz, amire gondoltam az az előző topic (amire te is visszautaltál), ahol először "beszélgettem" a két delikvenssel. Akkor még te is jóval visszafogottabban adtad elő magad. Azért csak kibújik a szög a zsákból... Ha olyan van, hogy "ma először", akkor olyan is van, hogy "ebben az órában először", sőt biztos olyan is van, hogy "az elmúlt öt percben először"... Ez már tényleg demagógia és mint olyan, szánalmas. Pont.
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 10:39
Előzmény: #564  Törölt felhasználó
#566
Nyúlpapa:
"--- Azt hiszem ebben az esetben elég könnyen visszakereshető, hogy a tyúk vagy a tojás volt előbb. Tudod: amilyen az adjon isten, olyan a fogadj isten..."

Keresni sem kell. Mondom neked: ma először te bértopikolóztál, aztán kikérted magadnak, hogy lefideszfanoztak.
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 10:38
Előzmény: #561  Törölt felhasználó
#565
"Leszögezem, hogy nem vagyok fideszes"

Kire szavaztál?
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 10:38
Előzmény: #560  Törölt felhasználó
#564
Pl. csöndben maradni.

--- Értem, azt hiszem. Szóval ha valami szélsőbalos fórumozók hülyeségekkel hányják teli a fórumot (és ez engem zavar), akkor a legjobb dolog amit tehetek, hogy csöndben maradok. Ez aztán a demokrácia, meg a szólásszabadság...

Vagy lehet részt venni értelmetlen "vitában" is, de akkor ne kérd ki magadnak azt a személyeskedést, hogy le Fideszfanoztak, miközben te vörösözöl, meg bértopikolózol.

--- Azt hiszem ebben az esetben elég könnyen visszakereshető, hogy a tyúk vagy a tojás volt előbb. Tudod: amilyen az adjon isten, olyan a fogadj isten... (Bár a továbbiakban ígérem, hogy nem kérem ki magamnak, bár az általad leírt formában eddig sem tettem, csak megjegyeztem, hogy szánalmas dolognak tartom).

Kezdesz egyre többet ferdíteni...

Arra persze nem reagáltál, amit rólad írtam. Ki voltál korábban?
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 10:37
Előzmény: #558  Törölt felhasználó
#563
Fretek:

"Az MKP kiesésével Orbán Viktor látványos vereséget szenvedett..."

Ez ráadásul dupla pofon, mert a határon túliak fejezték ki véleményüket, azok, akiknek a nevében folytatták a külpolitikát.

A szlovák választási eredmény világos és egyértelmű üzenete: mind a szlovák mind a magyar oldalról elutasítják az emberek a szélsőséges, ellenségkeresős, egymás ellen hangolós politikát. Szerintem ez nagyon pozitív.
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 10:34
Előzmény: #559  Törölt felhasználó
#562
pedig a HÍD éppen a szóbaállásról szól.
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 10:33
Előzmény: #555  user24
#561
Leszögezem, hogy nem vagyok fideszes (ezt konzekvensen bukjátok). TEHÁT nekem SEMMIT SEM KELL INDOKOLNOM, amit ŐK tesznek. De ha már megpróbáltál tényszerűnek tűnő állításokkal előhozakodni, megtisztellek az ÉN válaszaimmal. Nézzük is őket:

jó.
akkor indokold már meg nekem, miért lesz az jó az ország és a DEMOKRÁCIA szempontjából, hogy :
1. befogják a média száját.
--- Befogják? Vagy ők már nem hajlandóak a ballibes média veszteséges működését adófizetők pénzén finanszírozni? Vagy mire gondolsz pontosan?

2. pártalapra helyezik az alkotmánybíróságot
--- Arra helyezik? Ez nekem nincs meg...

3. extrán megsápolják a bankokat
--- Hát ez talán valami olyasmi, ami igen egybevág a komcsi eszméitekkel, ennek nem örülnötök kellene?

4. már eleve a minisztériumi rendszert megindokolhatnád, hogy miért lesz jó? (az már biztos, hogy az eddiginél drágább lesz, kiszámoltam, de uez elolvashattad az indexen is)
--- Ők így látják jónak (és valószínűleg jobban tudják, mint te vagy én a miérteket), az indexes számításokat meg talán hagyjuk is, ennyi erővel a blikk meg a bors is megírhatta volna...

4. 3 gyes visszaállítása
--- Hát ez talán valami olyasmi, ami igen egybevág a komcsi eszméitekkel, ennek nem örülnötök kellene?

5. magántulajdon(nyugdíjpénztár) elleni támadás
--- Ami, mint kiderült nem valósul meg. Csak egy lehetőség volt, amit elvetettek. Nyilván a média még riogat vele, de érdemben csak akkor foglalkoznék vele, ha tényleg megvalósítják.

6. a jelzálogbejegyzések korlátozása
--- Hát ez talán valami olyasmi, ami igen egybevág a komcsi eszméitekkel, ennek nem örülnötök kellene? Vagy továbbra is a felelőtlenül költekező kispénzűeket kellene devizahitelekre ösztönözni?

7. kilakoltatási moratúrium
--- Hát ez talán valami olyasmi, ami igen egybevág a komcsi eszméitekkel, ennek nem örülnötök kellene?

Topik gazda

Mr_Data
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek