Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 06. 04. 13:20

GRATULÁLOK A FIDESZ SZAVAZÓKNAK!  

EZ A DILETTÁNS BANDA TÖNKRETESZI AZ ORSZÁGOT!



SZERINTETEK MI LESZ ITT HA ÖSSZEOMLIK A FORINT?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
user24 2010. 06. 14. 13:12
Előzmény: #561  Törölt felhasználó
#600
bocsika, nem volt időm válaszolni a válaszaidra.
meg most nincs is időm összeválogatni egy rakás linket igazolandó a szavaimat. de sztem neked fölösleges is mert már annyira sötét kormánypárti vagy, hogy csak a saját hülyeségeidet hajtogatod, észérvekre meg csak komcsizni tudsz. (kb.úgy mint a ma reggeli riportban a kossuthon. cask beszél, csak beszél, csak beszél és semmit meg nem hall...)
amit azonban nem értek az az, hogyha ennyire jelzőnek használod a komcsit, akkor miért véded a fideszt az elkövetett hülyeségeitől?
uis ezekkel a törvényekkel éppen, hogy komcsi épül, mégpedig a 89-es rendszerváltás előttinél jóval nagyobb.
szóval ne használd jelzőnek, mert magadat köpködöd.
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 13:08
Előzmény: #597  Törölt felhasználó
#599
Nem haragszom. Úgy tűnik nem értünk egyet...
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 13:03
Törölt hozzászólás
#598
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 12:56
Előzmény: #596  Törölt felhasználó
#597
Ne haragudj, de érthetetlen, amit művelsz. Állítottál valamit, ami nem volt igaz. Ezt a kikeresett szövegekkel igazolni lehetett. Pont. Az összes többire nem vagyok kíváncsi.
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 12:52
Előzmény: #593  Törölt felhasználó
#596
Te meg el sem olvasol:

--- Kormányokról szó sem volt az egész "thread" alatt, amikor beszóltam ezért neked, csak annyit válaszoltál hogy TE NEM, TE NEM vizionálsz belőlem viktorista hívőt, egy szót sem szóltál arról, hogy nem nekem (RÁM) írtad. Akkor még rám vonatkozott, most már nem. Hmmm... Ügyesen próbálsz kimászni ebből...
outsider42 2010. 06. 14. 12:44
Előzmény: #586  Törölt felhasználó
#595
Hibbant vagy teljesen...
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 12:40
Előzmény: #593  Törölt felhasználó
#594
Rajtad kívül ezt mindenki értette akkor is. Most is.
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 12:38
Előzmény: #592  Törölt felhasználó
#593
Te tényleg még mindig nem érted?

Íme a megfejtés. A kér szöveget egymás mellé teszem, és az elsőről leválasztottam a neked szóló félmondatot.

Gazember szövege:
"akkor döntse már el valaki, hogy most egy keresztény+konzervatív és nemzetileg nagyon összefogó pártunk és kormányunk lett-e?, vagy egy tőről metszett ultraliberális..."

Majd erre a válaszom:
"Egy szoc.demnek hazudott liberális. Most éppen. Volt a fordítottja is."

Tényleg gyakorolni kéne azt a szövegértést.
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 12:34
Előzmény: #590  Törölt felhasználó
#592
Úgyhogy a "hazudozunk" szövegedet máris visszavonhatod egy elnézéskérés mellett. A szövegértést pedig javaslom, hogy gyakorold. Nem túl nagy elvárás, hogy legalább ilyen egyszerű mondatok esetében menjen.

--- Kormányokról szó sem volt az egész "thread" alatt, amikor beszóltam ezért neked, csak annyit válaszoltál hogy TE NEM, TE NEM vizionálsz belőlem viktorista hívőt, egy szót sem szóltál arról, hogy nem nekem (RÁM) írtad. Akkor még rám vonatkozott, most már nem. Hmmm... Ügyesen próbálsz kimászni ebből...
datoja 2010. 06. 14. 12:28
Előzmény: #587  Törölt felhasználó
#591
Hát... ezt részegen se értem,de legalább tőti az ódalt.
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 12:24
Előzmény: #588  Törölt felhasználó
#590
Úgyhogy a "hazudozunk" szövegedet máris visszavonhatod egy elnézéskérés mellett. A szövegértést pedig javaslom, hogy gyakorold. Nem túl nagy elvárás, hogy legalább ilyen egyszerű mondatok esetében menjen.
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 12:24
Előzmény: #588  Törölt felhasználó
#589
Lebuktam...
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 12:21
Előzmény: #587  Törölt felhasználó
#588
Így van. Másolásból legalább nem buktál meg. A két szövegből (gazember + én válaszom) minden magyarul tudó ember számára világos, hogy ezt a Fideszre írtam.

Ha te vagy egy személyben a Fidesz, úgy ebben az esetben valóban rád is írtam. Ha nem, akkor nem rád írtam.
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 12:14
Előzmény: #581  Törölt felhasználó
#587
Szövegértelmezés 1-es.

"Egy szoc.demnek hazudott liberális. Most éppen. Volt a fordítottja is. "

Ezt ugyanis nem rád írtam.

Meg hát honnan is tudhatnám, hogy mi voltál korábban, ha ugye ez az első nicked? Ugye..

--- Hazudozunk? Pont ilyen könnyen visszakereshető témában?

Akkor nézzük is a menetet:

Gazember pénznyelőnek:

akkor döntse már el valaki, hogy most egy keresztény+konzervatív és nemzetileg nagyon összefogó pártunk és kormányunk lett-e?, vagy egy tőről metszett ultraliberális...legalábbis amit leírsz az már az....szvsz.

Gazember magának:

az előzőt "Nyulpapa"-nak címeztem...bocsi

Pénznyelő gazembernek:

Gazmber:

Egy szoc.demnek hazudott liberális. Most éppen. Volt a fordítottja is.

Húhhh....
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 12:14
Előzmény: #584  datoja
#586
az őrült orbántól az is kitelik hogy fél európát és ázsiai területeket is követel a hun területfoglalások, és hunmagor őshaza jogán.
datoja 2010. 06. 14. 12:08
Előzmény: #584  datoja
#585
Bocsi! Trianoni!
Ígérem,máskor 2 helyett csak 1 deci pálinkával kezdem a napot,és a kísérő lityi bort is felezem!
datoja 2010. 06. 14. 12:01
#584
Ugye szlovákia alatt azt a felvidéki magyar területet értitek,ami a versaillesi diktátum alapján Csehország része?
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 11:39
Előzmény: #582  Törölt felhasználó
#583
nyuszi, ti beszéltek akinek a nem fideszes az automatikusan mszp-s komcsi?
ne már.

van 3. út is,a normális nem szélsőséges embereké, akik csak európai (én speciel skandináv) módon akarnak élni.

és ebbe a képbe nem fért bele az mszp vadkapitalista tolvajlása sem, de a fidesz személyi kultusza és antiszociáis bel, uszító külpolitikája sem!!!!!

ÉTRTED MÁR??????????
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 11:34
Előzmény: #578  Törölt felhasználó
#582
BTW

Felhívnám a figyelmedet a "lehet" szó alkalmazásának és használatának felfrissítésére.

"...Ha nem Fidesz, akkor csak a Jobbik lehet..."

Nálunk úgy tanítják és használják a nyelvet, hogy ez PONTOSAN azt jelenti, hogyha nem az egyik, akkor a másik (és nem opció, hogy egyik sem). Ha nálatok másképpen, akkor elnézést....
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 11:32
Előzmény: #579  Törölt felhasználó
#581
Szövegértelmezés 1-es.

"Egy szoc.demnek hazudott liberális. Most éppen. Volt a fordítottja is. "

Ezt ugyanis nem rád írtam.

Meg hát honnan is tudhatnám, hogy mi voltál korábban, ha ugye ez az első nicked? Ugye...

Topik gazda

Mr_Data
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek