Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 06. 04. 13:20

GRATULÁLOK A FIDESZ SZAVAZÓKNAK!  

EZ A DILETTÁNS BANDA TÖNKRETESZI AZ ORSZÁGOT!



SZERINTETEK MI LESZ ITT HA ÖSSZEOMLIK A FORINT?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 09:34
Előzmény: #530  Törölt felhasználó
#540
Nyulpapa, még hogy új vagy itt... Csak a neved az. Újként nem bértopikolózik valaki egyből. A múlt héten még jöttél a tényszerű, érvelő vitázás dumájával. Hamar kiestél a szerepből... Azt még nem tudom, kinek a klónja vagy, de rá fogok jönni.

(ezt attól függetlenül írom, hogy mr adattal egyetértek vagy sem - mert egyébként meglehetősen egyoldalú és szélsőséges a szövege amellett, hogy tartalmaz helyes megállapításokat)
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 09:30
Előzmény: #538  Törölt felhasználó
#539
Látom itt "vörös riadó" van... Azért köszönöm nektek, bármennyire is nem szép dolog azért én igen jókat nevetek egyik-másik hsz-en, tiszta "dedó".
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 09:24
Előzmény: #537  user24
#538
sajnos kihalt a magyra népből a harc szelleme, 56-ban még a szovjet tankok ellen is fegyvert fogtak a hőseink, ma már csak bégetnek mint a birkák.
igaz most el lehet menni...
mindenesetre enyhén szólva sem véletlen hogy a fidesz először a választási törvényt módosítja (elvileg pozitívnak tűnik, de kevesebb létszám, kevesebb kispárt, és nagyobb % a nagy pártoknak ugye)..
másrészt az is gyanús hogy egyből a rendőrséget erősítik.
persze persze állítólag a közbiztonságh miatt, de van egy gyanúm hogy más oka is van,
nameg hogy szigorítják a büntetéseket meg hamarabb börtönbe csukhatnak.
itt van pl. az hogy már szabálysértésért!!!!!!!!!!! is börtön jár!!!!!
(PINTÉR MEGMAGYARÁZTA ..de enyhén szólva is zavaros a magyarázat, mármint aki megáélhetésből lop az úgysem tudja a bírságot kifizetni, ezért inkább menjen az átnevelőbe) namost uyge ez nemcsak a cigók tyúklopásainál börötn hanem pl. gárdaegyenruha viselésnél, tüntetésnél, vagy bárhol bármikor.

ALAKUL A LEGSÖTÉTEBB DIKTATÚRA, LÉPÉSRŐL LÉPÉSRE!!!
user24 2010. 06. 14. 09:11
Előzmény: #535  Törölt felhasználó
#537
én sem. de 4 év alatt a néppel el is lehet felejttetni, hogy mi az :(
van erre bőven példa a világban. (chavez, putyin, fico, stb...)
ez csak törvények és médianyomás kérdése.
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 09:10
Előzmény: #531  user24
#536
má bocs, de a kritikát még egy fideszfunnak is el kell viselni. (bár most jön a fidesz médiatörvénye...)

--- Ha megengednéd, hogy '"adat" válaszoljon - érdemben - a kérdésemre, akkor nagyon hálás lennék. Az ilyen értelmetlen, személyeskedő benyögésektől bátran megkímélhetsz, nincs mit válaszolni rá.
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 09:08
Előzmény: #534  user24
#535
iga, bár végülis az egész ország jó nagy többsége 200 alattiból él:-)
de leaglább aki nem szavazott rájuk az jogosan szidja őket, a fideszesek meg megérdemlik a sorsukat.

én nem vagyok benne biztos hogy 4 év múlva itt szabad választások lesznek.
user24 2010. 06. 14. 09:04
Előzmény: #533  Törölt felhasználó
#534
azért jó, mert a fideszfunok többsége sztem 200 alattiból él. most gondolom megy az örömmámor ;)
legalább az alsó harmad rájön, hogy ez nem az ő pártja (a fidesz mindig is a kis és középvállalkozókat támogatta... ez nem is lenne baj, de a társaadlom más rétegeiről se kéne megfeledkeznie) és 4 év múlva nem lesz 2/3. bár addigra lehet, hogy nem is kell...
á, tiszta putyisztán!
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 08:46
Előzmény: #531  user24
#533
hát igen sajnos.
valahogy nem stimmel a fidesz igazsága , ellenzékben már azt is kritizálták ha gyurcsány csúnyán nézett, most meg akár be is dölthetik a forintot, tőzsdét, le is szerepelhetnek szlovákiában ettől még hősök maradnak.

Mi lesz itt ha jönnek a VALÓDI elqrások???
börtönbe zárják az ujságírókat?
agyonlövik a lázadókat?

TEGYETEK A TOTÁLIS DIKTATÚRA ELLEN AMÍG NEM KÉSŐ!
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 08:44
Előzmény: #530  Törölt felhasználó
#532
mindösszesen 2 vagy 3 topikot nyitottam, azóta sem többet.
user24 2010. 06. 14. 08:40
Előzmény: #530  Törölt felhasználó
#531
má bocs, de a kritikát még egy fideszfunnak is el kell viselni. (bár most jön a fidesz médiatörvénye...)
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 08:32
Előzmény: #526  Törölt felhasználó
#530
Mennyit lehet keresni a bértollnokoskodással kedves "adat"? Az első három hasonszőrű topickban, ahol semmit mást nem csináltál, mint a fideszt (és a vezéreit) okádtad még úgy voltam vele, hogy valami megrögzött szélsőbalos aktivista lehetsz, de az hogy minden másnap nyitsz egy ilyen topicot, nos az elgondolkodtató...
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 08:29
Előzmény: #528  pampa
#529
egyszerűek, csak nemtom mi közük a témához?
pampa 2010. 06. 14. 08:21
Előzmény: #527  Törölt felhasználó
#528
Szerinted,ha a politika megint hozna egy döntést miszerint Pozsonyt visszacsatolják Magyarországhoz akkor az ott élő szlovák politikusok magyarok lennének? Elvárhatnánk tőlük,hogy a nevüket magyaros hangzásúra módosítsák? Esetleg azt,hogy hivatalos ügyben csak magyarul beszéljenek?

Egyszerű kérdések.
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 08:11
Előzmény: #526  Törölt felhasználó
#527
jav:
életveszélyes, uszító...
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 08:10
Előzmény: #525  balage2
#526
A fidesz külpolitikája kifejezetten életveszélyen, uszíró revizionista, nem veszik észre hogy a 2. világháborúnak régen vége!

de nem csoda hsizen a NAGY VEZÉR nemcsak a szegény egyszerű embereket gyúlöli de a szomszéd népeket is.
Betegesen!

Nem tudom hogy lehet egy ilyen embert egy ország élére választani.
Persze jól mutatja pártja betegségét a fidesz talán legbetegebb alakja, kövér lászló, aki már ott tart hogy NYÍLTAN POLITIKAI TISZTOGATÁST szeretne!!!

tegyük ehhez hozzá hogy a kormány eddigi összes intézkedése gazdagbarát, és a szegény egyszerű, kispénzű emberek ellen irányul, akkor jól látható a fidesz 1. vh utáni revizionista naccsos-kegyelmes úri politikája.Nem jósolok magunknak szép jövőt sajnos.
balage2 2010. 06. 14. 08:03
Előzmény: #524  Törölt felhasználó
#525
Maximálisan egyetértek:az a tény hogy az MKP be sem jutott a Szlovák parlamentbe mindent elárul. És egyben véleménnyílvánitás az anyaország kományáról...
Törölt felhasználó 2010. 06. 14. 07:54
#524
Egyrészt az hogy csak egy olyan mélybuta, szerencsétlen nép van széles e viilágon aki önként visszaszavazza magát egy egypártrendszeri diktatúrába, és ez a magyar.

Másrészt a fasisztoid fidesz revizionista politikáőja nem jött be, a határon túli magyarok megint bölcsebbek mint a vérben forgó szemű trinaon revíziót kiáltó hazai többség és a nagy újnyilas vezére.

Mközben a határon túliak a békés egymás mellett élésre, európára szavaztak, az anyaországi magyarok többsége a háborúra, a békétlenségre, a szomszédos népek gyűlöletére, nagy magyarországra, a múltra.
Hajrá magyarország, hajrá ujnyilasok.
pancserlama.
pancserlama. 2010. 06. 11. 09:44
Előzmény: #522  Törölt felhasználó
#523
igazad van
Törölt felhasználó 2010. 06. 11. 08:07
Előzmény: #521  Törölt felhasználó
#522
A múltbeli kormányok hibái nem adnak felmentést a jelenre.
A hiba az párt szinektől függetlenül is bírálandó.
Nincs értelme vitának, ha vlaki elfogult, s a rövid egy-két hét alatt elkövetett durva hibákat kritika nékül elfogadja.
Érdemes eolvasni a viszonylag elfogulatlan külföldi sajtót.
Még jó, hogy a sokat szidott EU felügyel bennünket.
Törölt felhasználó 2010. 06. 10. 22:44
Előzmény: #520  Törölt felhasználó
#521
Igen, többek között rád is gondoltam, amikor normálisan vitázni képtelen, tucadszor kitiltott emberekről írtam. A szöveged megint minősít, de részemről szóra sem érdemes.

Topik gazda

Mr_Data
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek