Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 07. 18. 08:40

Forex és sokminden más is  

na megszüntettem a kirekesztő topicot itt a másik ..



ez csak egy biztonsági topic , ami arra szolgál hogy ne érje szó a ház elejét ha a kerekedők a kereskedés közben mellet más is eszükbe jut - nyugodtan megírhatják.



mindent az éppen kialakultért a spontenaitásért , és nem a merev szabályok szerintiekért .. /abból úgy is van annyi de annyi az életünkben és a kereskedésben is



az ember nemcsak gyúr, hanem levegőt is vesz lazít is ..



"akkor jutsz el a csúcsra , ha azt könnyedén is teszed "



szóval senki ellen nem létesült ez a cucc .. ezt leszögezem, és elnézést kérek mike-tól az előbbi megszüntetett topicnak a címéért .



átjárható nyugodtan az egyikből a másikba


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 10. 12. 13:43
Előzmény: #5993  Törölt felhasználó
#6000
esetleg egy-két..v. több barátnőt is hozhatsz, csak az egyensúly miatt...én hárommal elbírok, Dumberről is feltételezem :)
Törölt felhasználó 2011. 10. 12. 13:41
Előzmény: #5995  szarvasvadasz
#5999
ha impulzív lenne a cucc felfelé , akkor biztonság okáért nem a 2. vagy a b izé után lenne jó belépni ?

mivel a 3. szokott a legnagyobb /exp./ lenni ..nemde?

én nem játszom euval ..csak kérdezem
Törölt felhasználó 2011. 10. 12. 13:41
Előzmény: #5992  Törölt felhasználó
#5998
értettem felháborodást, többet ilyen nem történhet meg
fiuknak-lányoknak: link
Törölt felhasználó 2011. 10. 12. 13:40
Előzmény: #5995  szarvasvadasz
#5997
Tehát akkor 1,382x környékéről lefordulás, több hullámban 1,34xx-ig, majd onnan keményen pattanás fel 1,4xxx irányba?
Eztet akarod mondani, vagy mi?
Bocs, sajnos én nehezen tudlak követni... de ez csak egyéni sajátosság :)
Törölt felhasználó 2011. 10. 12. 13:36
Előzmény: #5992  Törölt felhasználó
#5996
ja..

- és kalandorok kíméljenek
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2011. 10. 12. 13:36
Előzmény: #5965  Törölt felhasználó
#5995
Előfordulhat, de előbb legyen meg az 1.382-1.384 környéke. Nincs nagy jelentősége, hogy hol ér pontosan véget, majd csak kialakul arrafelé egyszer csak egy short set-up, ami jelzi a végét.
forest_30 2011. 10. 12. 13:36
Előzmény: #5993  Törölt felhasználó
#5994
:)
Törölt felhasználó 2011. 10. 12. 13:34
Előzmény: #5990  Törölt felhasználó
#5993
Két kezem, van, Dumber foghatja az egyiket, Te meg a másikat. :)
Akkor leszek bajban, ha még valaki jelentkezik... azt hova teszem... :)))
Törölt felhasználó 2011. 10. 12. 13:33
Előzmény: #5990  Törölt felhasználó
#5992
mint topicgazda felszólítom a kedves résztvevőket , hogy tartozkodjanak a mai nyitvatartási időben a szak kommentároktól ..

kérem a minél több 2értelmű és felettébb izgalmas önnyilatkozatokat /is/ a hsz-aikban megejteni szíveskedjenek , mert ma már 2/3 -l túlsúlyba került a "forex" míg a "minden más " elhanyagolódott.
Törölt felhasználó 2011. 10. 12. 13:32
Előzmény: #5989  Törölt felhasználó
#5991
Olyan ez, mint mikor bementem Spanyolországban a Casa de los Caramelos ba. Édességek háza.
És mint nagy rajongója mindenféle édességnek, előbújt a gyermeki énem. Ámulatba estem. A falakon rengeteg rekesz tele tele mindenféle finomsággal. A kandírozott csümölcstöl a csokikon át, cukorkák, habcukorból készült torták... jesszus micsoda csoda (még azt is elképzeltem, hogy mennyire tudnék örülni egy ilyen tortának és mint a gyerekek, egyből leharapnám a mesefigura fejét:)) )
Szóval mikor először bementem, ámulatba estem, de csak keveset vásároltam. Hát mégse már... mégis csak felnőtt vagyok.. nem nem nem. Majd talán másnap, megint bementem és akkor már kicsit elengedve magam vásároltam, de még mindig csak úgy felnőtt módjára. És győzködtem magam, hogy elég volt. Aztán mielőtt haza jöttem éreztem, hogy ezt nem hagyhatom ki... ellenállhatatlan vágyat éreztem, hogy bemenjek és mindent megvegyek amit szeretnék. Azt éreztem, hogy ezt most mindenképpen meg kell tennem, hagynom kell a bennem lévő gyereket kiszabadulni. Nagyon kellett volna sietnem, úgyhogy győzködtem magam, de mégis bementem
És megvettem mindent, amire vágytam. Egy akkora nagyon nagy nyalókát, mint az alkarom, egy kandírozott mandarint, 1kg ot a mazsolás étcsokis drazséból, és 3 zacskóval a kimérős cukorkákból. Amint ez megvolt, végig néztem a bolton és jól éreztem magam. Az igazi gyermeki öröm lett rajtam urrá... sosem volt 1kg mazsolás étcsokis drazsém... Haza jöttem és egy zacskó cukorka kivételével mindent megettem. Iszonyatosan elégedett voltam :)))))
Ma pedig, ha ránézek a tálra, amiben a maradék cukorka van, vagy eszem belőle egyet egyet, elmosolyodom. És ugyanaz a jó érzés van bennem, mint aznap volt, amikor engedtem a csábításnak és mertem kicsit gyerek lenni. :)
Ugyanez van most is. Valami hajtana, de még győzködöm magam, hogy nem nem nem....
Törölt felhasználó 2011. 10. 12. 13:26
Előzmény: #5989  Törölt felhasználó
#5990
igazság szerint szarvas nekem is felkeltette az érdeklődésemet a pontos találataival, eldöntöttem én is beletanulok

de én Neked a kezemet nem adom, nem elég langyos a szél :)

én is zártam a shortot, de nem igazán akar feljebb menni, hogy ismét adhassak a testének
Törölt felhasználó 2011. 10. 12. 13:18
Előzmény: #5984  Törölt felhasználó
#5989
A "cool" arra vonatkozott, hogy fel tudtam kelteni az érdeklődésedet, úgy hogy én is épp hogy elindultam az úton.
(Talán én már látom, hogy hová akarok eljutni)

Akkor bevárjalak, és megyünk kéz a kézben?
:))

(Basszus.. már megint kapunk)

forest_30 2011. 10. 12. 13:13
Előzmény: #5987  szarvasvadasz
#5988
0,7930 -on rányitottam egy kicsi shortot, amolyan sklap jelleggel
:)
köszi
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2011. 10. 12. 13:09
Előzmény: #5957  forest_30
#5987
Hetesen néztem, aszerint 0.7315 környékén fordulva bullish lesz egy időre (tehát esnie kéne lassacskán).
Törölt felhasználó 2011. 10. 12. 13:08
Előzmény: #5971  Törölt felhasználó
#5986
Mééééééér???? Mit írtam már megint ami fel sem tűnt????
Védj meg :))))
Törölt felhasználó 2011. 10. 12. 13:06
Előzmény: #5978  Törölt felhasználó
#5985
:))))))))))))
Köszi :)
Törölt felhasználó 2011. 10. 12. 13:04
Előzmény: #5975  Törölt felhasználó
#5984
Igen, benne van a kezed, hogy komolyan elkezdett érdekelni. :)
Csak semmi cooool, ad hoc nem, vagy rendesen, vagy sehogy.
Törölt felhasználó 2011. 10. 12. 13:01
Előzmény: #5974  szarvasvadasz
#5983
Pontosan ez az.
Egyszer azt írtad, hogy vannak akik elkezdik megtanulni, majd megrekednek egy állapotban, félúton feladják és sokkal többet árt nekik az amit megtanultak, mint amit használ.
És pontosan ez az, amit nem szeretnék. Vagy elkezdi az ember és addig megy amíg meg nem tanulja kerüljön bármennyi időbe és tévedésbe is, vagy bele se kezdjen.
Érlelem a dolgot és bele bele kóstolgatok a tiltott gyümölcsbe, megvizsgálom, apró darabokra szedem, amennyire csak tudom, hogy biztosan tudjam, akarok e én is egy ilyen almafát növeszteni és akarok e megtenni mindent azért, hogy az igazi legyen, vagy nem. Ha nem, akkor elfogadom, hogy szép az a fa és édes is az a gyümölcs, de nem akarok érte tenni, hogy nekem is legyen.
Ha meg igen... basszus, már most tudom, hogy idő kérdése és győzni fog a tudásszomjam... :)
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2011. 10. 12. 12:59
Előzmény: #5974  szarvasvadasz
#5982
Fölvetődhet a kérdés a jámbor olvasóban, hogy na de mi van, ha tévedek és ez már az esés eleje?

Jogos, nem vethető el. Akkor azon túl, hogy kár volt zárnom, az alábbiak szerint érdemes eljárni: az első impulzív esésnek előbb utóbb vége (inkább előbb, mint utóbb). Ha ezt hármas szerkezetű "ABC" emelkedés követi (50-62%), majd ismét lefelé indul az árfolyam és elhagyja a már kész ABC-ből a "B" alját, akkor gyanús, hogy szarvas tévedett és csak egy nagyobb korrekció eleje volt az első impulzív lefelé hullám, és éppen elindult a harmadik, legalább az elsővel megegyező hosszúságú újabb lefelé hullám. Ekkor még mindig csak korrekcióra gyanakszunk, amelyből igazi esés akkor lesz, ha a harmadik hullám után ismét korrektív négyes, majd impulzív ötös következik.

Remélem világos.
Törölt felhasználó 2011. 10. 12. 12:55
Előzmény: #5980  Törölt felhasználó
#5981
:) meg a mázlista vietkongok.. mi?! :))))

Topik gazda

szoda
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek