Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 11:18

ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI  

"A közös listát állító pártok vállalják, hogy csak olyan embereket indítanak képviselőjelöltként, akik nem vettek részt korrupciós bűncselekményben, és nem játszottak össze a Fidesszel.
Mind a 106 körzetben közös jelöltekkel, közös miniszterelnök-jelölttel, közös programmal és már közös listával indulnak, és azt ígérik, az Orbán-rendszert lebontva megadják „a nemzetnek mindazt, amit a rendszerváltáskor megígértek neki: szabadságot és jólétet”.
. .Figyelembe véve ,hogy az ellenzéki összefogás legerősebb pártja a DK,amelyet Gyurcsány Ferenc alapított,hogy általa,újra hatalomra kerüljön vagy közvetlenül vagy közvetetten,így egyértelmű,hogy a következő választás arról fog szólni,hogy vissza kerül-e újra a hatalomba Gyurcsány Ferenc.Ami a korrupció mentességet illeti az elég nevetségesen hangzik így,hiszen Gyurcsány sem a kétkezi munkájának vagy a szellemi tudásának köszönheti,hogy milliárdos lett ...........
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Karvalytokes
Karvalytokes 2021. 09. 21. 13:17
Előzmény: #3579  Törölt felhasználó
#3580
:))))
Törölt felhasználó 2021. 09. 21. 12:36
Előzmény: #3578  badsector1
#3579
Igen,én váltig hiszem,hogy amit Lőrinc vesz azt nekünk veszi :))
badsector1
badsector1 2021. 09. 21. 12:25
Előzmény: #3577  Karvalytokes
#3578
Te tényleg azt gondolod, hogy amit viktor strómanja vásárol azt nekünk vásárolja?
Karvalytokes
Karvalytokes 2021. 09. 21. 11:56
Előzmény: #3551  Törölt felhasználó
#3577
Ugyan ,Mészáros befektet Ausztriában, és Horvátországban is.A legfontosabb az volt hogy vissza tudjuk vásárolni azt ami a mienk volt amit a Meggyesi -gyurcsány -bajnai kormányok elkótyavetyéltek.Következő a külföldiek turizmusból való kiszóritása,illetve a Balkánon való terjeszkedés.
Törölt felhasználó 2021. 09. 21. 09:04
Előzmény: #3575  Törölt felhasználó
#3576
Nem kell azért kitiltanom,hogy ne írj ide,egyszerűen nem írsz ide és ennyi,és persze ha nem akarsz velem beszélgetni azt is egyszerűen megtudod oldani,nem írsz a továbbiakban semmit sem nekem,el is kezdheted mindjárt azzal,hogy erre a reagálásomra sem válaszolsz.
Törölt felhasználó 2021. 09. 21. 08:40
Előzmény: #3574  Törölt felhasználó
#3575
Én sem akarlak megbántani, szerintem meg te járatod le magad az ilyen "lájáratod magad " szöveggel. Is. Honnan veszed a felkentséget, a jogot, a bármit, hogy így beszélj? Tipikus kormányzati stilus.Örülnék, ha kitiltanál innen, mert olyan fanatikussal, aki részesül a pénzosztásban, vagy fél az elszámoltatástól, vagy félti az állami /egyházi jövedelmét, ezért szolgamód védi a tolvaj, hazug gazembereket, olyannal nem kívánok beszélgetni. Köszi:)
Törölt felhasználó 2021. 09. 21. 08:33
Előzmény: #3571  Törölt felhasználó
#3574
Igazán nem akarlak megbántani,de teljesen lejáratod magad,nem csak a stílusod miatt hanem a tartalom miatt is amit beírsz,mindenesetre a témával kapcsolatban mindent elmondtam aminek szerintem volt értelme,részemről ennyi volt.
sztanil 2021. 09. 21. 08:10
Előzmény: #3571  Törölt felhasználó
#3573

A tálibok ebből a szempontból korrektebbek. Ők nyíltan kimondják, hogy a vallás nevében fosztják meg az embereket a jogaiktól és a vallás nevében szabad gyilkolni is az idegeneket.
A fidesztálibok viszont sunyik: egyfolytában demokráciát hazudnak, de közben komplett embercsoportok ellen uszítanak.
Törölt felhasználó 2021. 09. 21. 07:42
Előzmény: #3570  Törölt felhasználó
#3572
meg van a magam világnézete, de az egyházi mesékben nem tudok hinni. Az értelem nem tudja elfogadni már a teremtést sztorit sem.
Törölt felhasználó 2021. 09. 21. 07:40
Előzmény: #3570  Törölt felhasználó
#3571
én is erről beszélek. Nálunk a kormány és a keresztényegyház a saját istene szerint kéri, hogy az ellenségeit pusztítsa el! A pápa nem tartja ezt helyesnek.
Bakker ! szerinted öreg másnak sosem lehet igaza csak neked? Mekkora nagy egoista az, aki ezt képzeli magáról. Szerintem meg te értelmezed ferdén a pápa beszédét. 
Törölt felhasználó 2021. 09. 21. 07:36
Előzmény: #3569  Törölt felhasználó
#3570
Meghallgattam a Pápa beszédét amire hivatkozol,és valóban nem arról szól ez a beszéd amit TE belelátsz.Ha majd hívő ember leszel akkor megérted,hogy a vallásosság a hívőség kárára van és erről beszélt a Pápa.Arról beszélt,hogy van az igaz Isten és van a vallásos ember személyes istene,aki nem egyenlő az igaz Istennel.
Törölt felhasználó 2021. 09. 21. 06:54
Előzmény: #3530  Törölt felhasználó
#3569
"ilyet 100 % ,hogy nem mondott a Pápa"
Mielőtt a levegőbe beszélsz, megnézhetted volna ezt öreg, 7perc 56 tól indul a mondanivalója ez ügyben: 
 látom, mekkora különbség van a pápa felfogása, és a mi keresztényeskedő egyházunk és kormányunk tettei között. Nemzetnyomorító, országrabló , vagy azoknak bűntársai mind.
https://www.youtube.com/watch?v=z_ubbmgI61M
Törölt felhasználó 2021. 09. 21. 06:49
Előzmény: #3565  Törölt felhasználó
#3568
Jézus szíve!!!!Uram bátyám!!!!Hát miért kellene vasfegyelem ahhoz, hogy valaki ésszel rájöjjön, hogy ha hanyatlik a gazdaság, akkor az oktatásba és a fejlesztésbe kell fektetni. Szerinted európai embernek ez nem juthat eszébe, csak japánnak? Margit ! Maga Normális? 
zhagar 2021. 09. 20. 16:13
Előzmény: #3547  Shareholder
#3567

nem érted ami körülötted zajlik, segítek
eügy: annál többet nem lehet egyelőre tenni amit tettk, azt, hogy soha nem látott mértékben orvosi fizetéseket emeltek meg ápolóit is. többre nem futja, fizetőssé teljesen nem tehetnék soha, a portfolio meg épp ma írta meg, hogy a mygar emebr buta és zabál, túlsúlyos, önmagát kergeti a ahlálba amire a covid csak köszönte széen h. ráerősíthetett, így könnyen arathatott. a teljes reform azért lehetetlen mert ha a sok vidéki kisebb kórházat bezárnák akkor százezrek kerülnének utcára és te sem tudnál nekik egy alföldi kisvárosban vagy Szabolcsban munkát adni, ugye? ha viszont nincs járvány akkor ezek persze picit pazarló is lehet a fenntartásuk, viszont mégis jó h. vannak mert így a mentő nem 40, hanem 20 perc alatt odaáér, érted? tehát erre nincs ennél jobb megoldás, érted?
elszámoltatás: előttem már megírták, h. azért nagyon nehéz mert vagy bizonyítékok lettk ügyesen eltüntetve, vagy részrehaljóak nem az ügyészek, hanem még a kádárrendszerből megmaradt komcsi őskövületek (lásd igazságügyi refomr, épp azért kaszálta el a bírák korábbi nyugdíjazási lehetőségét korábban Brüsszel, hogy ezeket a gyurcsánybarát bírákat hatalomban tarthassa), érted?
a kör itt bezárul, azt pedig nem vitathatod - senki nem tudta cáfolni amit jóval alább írtam pár napja - hogy orbán ellenzéke puccsra készül, azaz épp a jobgállam felfüggesztésével szeretne szőnyegbombázást csinálni ha nem nyerne 2/3 dal, márpedig ha azt nem kapná meg és mégis felfüggesztené a jelenlegi alkotmányt (ami teljesen demokratikusan és valós 2/3 dal született), akkor ez lényegében puccs lenne, ami polgárháborús helyzethez vezetne, mert azt ne hidd hogy akkor az a bő 1,8 milliónyi fidesszavazó nem menne ki az utcára, megvédeni az alkotmányt!..
Shareholder 2021. 09. 20. 16:01
Előzmény: #3554  Törölt felhasználó
#3566
Kifejtem: ha a székesfehérvári kórházba bekerülsz, jelentősen csökkennek a túlélési esélyeid. Két hozzátartozóm is ott halt meg, és még sokan. Én a saját sztorimat lejjebb leírtam, nem kamu, bárki eljöhet, megnézheti a papírjaimat. Amikor én voltam műtétre előjegyezve, a műtét után 2 hónappal kaptam altatóorvoshoz, EKG-ra időpontot, amit ugye a műtét előtt kell megcsinálni, de hátszéllel elintéztem, a műtét 3x lett szar.  De volt olyan, hogy egy család sírt a kartonozónál mert nekik életmentő műtét lett volna két héten belül, időpontot nekik sem tudtak adni a vizsgálatokra csak 2-3 hónap múlva. Exemnek  Siófokon volt nőgyógyászati műtéte, nem részlezném, orvosi műhiba miatt magánba kellett mennie. A tatabányait ismerem még, az is egy rakás szar. A kórházban halnak meg zömében az emberek? Aha, Magyarországon lehet, Hamburgban, ahol voltam műtéten nem így állnak hozzá. De aki azt mondja, hogy a magyar eü fasza, az ne legyen szégyenlős, beszéljünk meg egy időpontot és elviszem néhány családhoz, akiknek belehalt a családtagjuk a kezelésbe, ott is mondja el a véleményét, Orbán Viktor, Kásler papa is welcome testőrök nélkül, azt már nem tudom garantálni, hogy élve távoznak is a helyszínről. Nem a fotelből kell osztani az észt emberek, aki szerint nagyon jó minden, szóljon, elviszem olyan környékre, ahol értékelni fogják a véleményét, és a "jelentem, rend van" Pintér Sanya kijelentésének igazságtartalmáról is megbizonyosodhatnak.
Törölt felhasználó 2021. 09. 20. 15:52
Előzmény: #3560  Törölt felhasználó
#3565
Azért a japán fegyelem ami még a német fegyelmet is jócskán felülmúlja nem összehasonlítható a magyar emberek fegyelmezett munka végzésével,szóval nagyon rossza a példád.
SeldonKuper 2021. 09. 20. 15:44
Előzmény: #3563  Törölt felhasználó
#3564
Ennyi ostoba kérdésre nem csak én nem válaszolhatok, ami tőled eddig is tellett!
Mesélj már mit lopattatok el az utóbbi 12 évben!
Én meg csak azt mondom mind megvan! olyan hosszú történetek vannak, amik elkerülték az óvatlan figyelmedet, hogy kár lenne szerény képességeidet olvasásra ösztönözni, mert képtelen lennél elfogadni!
Egy világ omlana össze benned, ha el kellene ismerned, azt ami történt a (tudtod nélkül) 12 év alatt!
Olyan ócska kifogással, hogy nem válaszoltam a kérdéseidre! 
Semmilyen gazdaságpolitika nem kell ahhoz amit nem ismersz el! 
Az én gerincemet pedig ezer hozzád hasonló sem tudja megérinteni!
Kis propagandista, akinek nem is magyar cég a kenyéradója! Meddig mész el az utálatodban, az országban történtek miatt?
Sajnálom, hogy ilyen hosszúlére eresztettem a kérdéseidre adott válaszom!
Törölt felhasználó 2021. 09. 20. 14:40
Előzmény: #3562  SeldonKuper
#3563
itt is leírom neked:
Nem válaszolsz a kérdésemre ! Nem tudsz vagy nem akarsz?
Mibe fektettek az oligarhák itthon, amitől az ország gyarapodott. Te biztosan tudod, te kis huncut, mert annyira véded a gazdaságpolitikájukat,csak nem akarod elárulni:)
Vagy érdekelt vagy a pénzosztásban te is? jó zsiros állami vagy egyházi jövedelem a családban? Nem szégyen az, ha van hozzá gerinced és gyomrod.
Az én cégem, meg maradjon az én titkom, megengeded?
SeldonKuper 2021. 09. 20. 14:27
Előzmény: #3559  Törölt felhasználó
#3562
Na mondjad miben nem tudtalak eddig megcáfolni?
Nem tudtál mondani semmit az utóbbi 12 évből, amit nem cáfoltam volna meg, kivéve az országban megtörtént fejlesztéseket, amiket rendszeresen ellopattatok valakikkel!
Törölt felhasználó 2021. 09. 20. 14:25
Előzmény: #3556  SeldonKuper
#3561
A 2.világháború után a legatyásodott japán csak az innovációra, és a tanulásra fektette a hangsúlyt. Ez lett a vége. Mi nem. Mi lesz a vége?

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek