Topiknyitó: BKKT 2024. 02. 11. 18:25

BKKT-Bitcoint Mindenkinek!  

Üdv!
Ebbe a topikba bárki írhat akit érdekel a téma kortól, nemtől, pártállástól függetlenül.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
BKKT 2024. 02. 16. 06:14
#40
Binance számla nyitásához segítség.
https://www.youtube.com/watch?v=QyeEZSn5vTs
BKKT 2024. 02. 16. 05:52
#39

Egy hónap alatt, közel 80-nal nőtt azoknak a bitcoin számláknak a száma, ahol több mint 1000 BTC-t tartanak...
Az eddigi feleződések után (halving) mindig nagyot ment a BTC árfolyama...
Most ezt egy olyan magas szintről teheti meg, ahol a halving előtt még soha nem volt a BTC árfolyama..
BKKT 2024. 02. 15. 11:21
Előzmény: #37  Josti
#38

Ripple bírósági ügyét csak nagy vonalakban ismerem, altokban nem követem a híreket, kizárólag csak technikailag és forgalom alapján kereskedem ezeket..
Nem csak a LINK ment nagyot OM, DYM sokszorozták magukat, ezeket kereskedem is.
Altokban rendszeres nálam, hogy akkor veszek amikor a BTC-ben is emelkedést látok, ilyenkor a BTC is húzza őket és többszörözhetik magukat.
De a chartra és a forgalmukra nagyon figyelni kell.
Josti 2024. 02. 15. 06:43
#37

Az elmúlt 1-2 évben hanyagoltam a cryptopiaci híreket. Amiben érdekelt vagyok ahhoz lenne néhány kérdésem:
XRP téma: most akkor mi van a SEC-el kapcsolatban? Csesztetik még őket vagy van már valami konkrét eredmény az ügyben? Egyéb elképzelés a közeljövőt tekintve?
LINK téma: mi ez a 3x az elmúlt fél évben?
Köszi előre is ha válaszolsz!
BKKT 2024. 02. 15. 05:37
#36
Nem csak a Bitcoin miatt éri meg számlát nyitni a Binance-nél...
USDT-kamatok, ami lényegében olyan mintha dollárban kamatozna a pénzed, most 20% fölött van... igaz, ez flexibilis, ami változik...Tehát azok akik kevesebb kockázatot akarnak vállalni, azoknak a kamatok is megfelelőek lehetnek, ezek mindig vastagon verik a hagyományos pénzek kamatait.....
BKKT 2024. 02. 14. 18:44
#35
Bitcoin ETF-ek a mai nap is réssel nyitottak és mennek fel, nagyon veszik, egyre nagyobb a tőke beáramlása...
szieszta 2024. 02. 14. 18:01
Előzmény: #30  BKKT
#34

Még egy gondolat.
Én sikeresnek érzem magam, eddig semmibe sem buktam bele, amit elkezdtem. Ezt nem (csak) a vagyonban mérem. Azt mindenki tudja aki ismer, hogy nekem a szavam többet ér, mint egy száz oldalas szerződés. Ha valaki segítségre szorul, szívesen segítek....itt ne a koldusokra gondoljunk.
Az üzletkötői múltam miatt nagyon sok embert ismerek, láttam fel és leívelő életutakat. Nem tagadom, főleg az agro szektorban.
Jótékonykodni is szoktam. Érdekes volt, mikor egy üzletféllel egy hétig birkóztunk az árral, aztán amit pluszban kialkudtam, ment az iskolának. Mikor ezt megtudta, felhívott, hogy miért nem mondtam, négy álmatlan éjszakát megspóroltunk volna, aztán még egyszer annyit ő is ajándékozott. Megfogtak a rend őrei becsatolatlan biztonsági övvel, mondtam, ha nem büntetnek meg, a dupláját adom  a zeneiskolának. Ez mondjuk nem jött be. :-)
szieszta 2024. 02. 14. 17:35
Előzmény: #30  BKKT
#33

Ali barátom azt gondolja, hogy egy szenilis nyugdíjas vagyok, pedig csak az történt, hogy leállítottam magam. No nem teljesen, de jócskán visszafogtam  a terveket. "Csak" 52 éves vagyok. Valamikor azt gondoltam, a vagyonból soha nem elég, de lassacskán rájöttem, hogy ez nem fontos. Valamiért nem boldogít, ezt bizonyítja az utolsó ingatlan megvétele. Nagy izgalommal töltött el, hogy jó áron megszerezzem, aztán, mikor az enyém lett, már nem is érdekel.
Sokkal szerényebben élek, mint amit megengedhetnék magamnak, de ilyennek születtem, a pénzszórás nem az én hobbim. Mivel a kezdetek kezdetén nagyon sokat vállaltam, meg tudom becsülni a filléreket is, pedig soha nem nélkülöztünk.Gyerkőceimnek élek, igaz a nagyobbak lassan kirepülnek és egy kicsit sajnálom, hogy mikor kisebbek voltak én a vagyont hajszoltam. Semmivel sem élek jobban, mint mikor tizede ennyink volt.
BKKT 2024. 02. 14. 17:32
Előzmény: #31  szieszta
#32

Nekem fontos, hogy ne tudják meg ki vagyok.....
A címeket látják, azokon lévő mennyiséget is, ezért is jobb ha több címen van és a mögöttük álló személy ismeretlen.
szieszta 2024. 02. 14. 17:00
Előzmény: #29  BKKT
#31

Azt nem értem, miért annyira fontos, hogy ne tudjanak beazonosítani?
Ha nem lopsz, csalsz, hazudsz, akkor nem gondolom, hogy ez annyira fontos lenne.
Én úgy tudom, hogy a bitcoinok mozgását is be tudják azonosítani, szerintem az IP címek és ezernyi trezor sem segít ezen. Főleg ha a cointőzsdéről utalgatsz, ahol még a mosolyodat is megörökítik, de el tudom képzelni, hogy még a retinádat is leszkennelik.
Tőlem vannak sokkal vagyonosabb emberkék, így nem gondolom, hogy emiatt lennék fokozottan megfigyelve. Arról nem beszélve, hogy a hűségkártyák nyújtotta engedményeket is kihasználom, így annak ellenére, hogy nincs facebook oldalam, nyitott könyv az életem a "kíváncsiskodók" előtt.
BKKT 2024. 02. 14. 16:50
Előzmény: #28  szieszta
#30

Gondoltam, hogy sok minden megragad az agyadban... Én is ilyen vagyok pl. bármilyen hihetetlen az összes kód, a fejemben is megvan... pedig sok belépő kódom van és bonyolultak is...
Az agyam a számok tekintetében egy számítógép, mindent fejben számolok...
Világszemléletünk, ahogy olvaslak szinte teljesen megegyezik az enyémmel... Sikerre születtél...
De!
Elrontottad azzal a sikereidet, hogy egy-egy dolgot sokáig boncolgatsz/biztosra akarsz menni...
E-miatt a beidegződött rossz tulajdonságod miatt került el téged a szerencse....
Pedig minden tulajdonságod meg lenne ahhoz, hogy a szerencse is melléd álljon....
Energiád is lenne a sikerhez... Az energia nem vész el csak átalakul...
Rengeteg energiát elpazaroltál a kriptok és a BTC szapulására...
Ennek az energiának harmadát kellet volna csak a másik irányba állítanod és rengeteg BTC-d lenne neked is....
BKKT 2024. 02. 14. 16:33
Előzmény: #27  szieszta
#29

Trezorok fillérekbe kerülnek, egy-két BTC vel akár egy is elég lehet....
Amikor eladsz, veszel bármi azt vissza lehet követni évek elmúltával is...
Az az a BTC.-vel történő fizetés sem anonim, mindent vissza lehet követni évekre visszamenőlegesen is....
Tulajdonosok adatai is ott vannak a bróker-cégeknél...
Amikor állandóan egy címre (trezor) utalsz ki és arról esetleg vásárolsz is, akkor könnyedén beazonosítható, hogy kinek a tulajdonában van a trezor... főleg ha még az IP. cím is azonos...
Amikor egy trezorba utalod és utána átküldöd más trezorokba, olyanokba amiket különböző országokban és külön IP-címekről élesítettek, azok tulajdonosait gyakorlatilag lehetetlen beazonosítani...
Nekem fontos, hogy a címeim beazonosíthatatlanok legyenek....
Az egész hagyományos pénzügyi rendszerrel vagyok bizalmatlan....
szieszta 2024. 02. 14. 16:21
Előzmény: #26  BKKT
#28

Nem a zsebedben akartam turkálni, csak emlékeztem a beírásodra, és ami ott van, az erre utalt.
Fura módon elég sok minden megragad az agyamban, ezért sokszor csodálkozom egyes fórumtársaink dicsekvésein, mikor a hozzászólásukban valami más szerepel.
-ezt nem rád értettem
szieszta 2024. 02. 14. 16:10
Előzmény: #22  BKKT
#27
Azt megkérdezhetném, hogy mire jó ez a trezorozás? Talán bizalmatlan vagy? :-)
BKKT 2024. 02. 14. 16:06
Előzmény: #24  szieszta
#26

A BTC-t válaszd külön...
Az ingatlan vagyonom meg ennél most is jóval több..... De még a gépparkom is....
BKKT 2024. 02. 14. 16:01
Előzmény: #23  szieszta
#25

A Binance-n 05-1.5 BTC vel kereskedem..... Nem csak Btc-t, mindent.... (arra értettem a 15-öt és úgy is írtam be, hogy a Binace portfólióm ennyi...)
A többiről meg soha nem mondtam, hogy mennyi... 236-dolláron kezdtem.....
szieszta 2024. 02. 14. 16:01
Előzmény: #23  szieszta
#24
Mégis megkerestem, FF topik.......A kérdés 190 millióról szólt, vagyis 500 k euró.
#101230
"BTC-ben is a felső réteg között vagyok..... + csak az ingatlanok együttes értéke is bőven több....
Ma már 300 millió körüli vagyon az nem kiemelkedő semennyire..... sokan elérték ezt már...."
szieszta 2024. 02. 14. 15:35
Előzmény: #22  BKKT
#23

Mikor a vagyonos szavazás volt, arra úgy emlékszem, hogy 15 millió forintról volt szó és akkor azt írtad, hogy csak a coin portfóliód ennyi. De nem biztos, hogy így volt, keresgélni meg nem fogom.
Ingatlant is említettél, azt tudom.
BKKT 2024. 02. 14. 15:12
Előzmény: #20  szieszta
#22
Szieszta!
A lehetséges irányokat keressük..
Ha már 51%-ban van igazam, akkor azzal már tudunk nyereséget csinálni....
Soha nem állítottam, hogy mindig igazam lenne... (általában mindig igazam van....)
Többször írtam, hogy a Bitcoin nálunk családi kincs... Ezért csak veszek és soha nem adok...
Amit össze trader-kedem azok is trezorba mennek, de folyamatosak a vételeim is már közel egy évtizede....
Több trezorral rendelkezem, amik kivétel nélkül más országokban lettek beélesítve...
Ahány trezor, annyi ország és az IP. cím is mindig más....
Valahogy így történik Binance-trezor + másik trezor+ másik és a negyedik trezorban áll meg a történet....
Trezorok sem ugyanaz a cég....
+ Három trezor beélesítve, de üresen állnak a végszükség esetére....
Innentől kezdve a fantáziádra bízom, hogy mennyi Bitcoin lehet a trezorokban..... (ami amúgy semmin nem változtat...)
BKKT 2024. 02. 14. 14:42
Előzmény: #19  N0MAD
#21
A lejjebb írtam, hogy 52-53000 vagy 55-56000 között indulhat el a nagyobb korrekció....
48969-ről esett le 38555-re, ez kellett legyen az emelkedés negyedik hulláma..
Tehát most már az ötödiket csináljuk és amiben még én is vacillálok, hogy ez már az ötödik hullám teteje vagy még csak az ötödik hullám harmadik hullámában vagyunk, ez esetben egy kisebb korrekció lesz ami után 55000 fölé megy és onnan fogja adni a nagy korrekciót.
Persze ezek mindig csak a lehetséges mozgások, amiket próbálunk lekövetni...
A fő irány ettől függetlenül továbbra sem változott, ami további föl irányt jelent, még akkor is ha egy mélyebb korrekciót fog vissza adni...

Topik gazda

BKKT
4 4 5

aktív fórumozók