Ez az egyik legszarabb részvény a BÉT-en! Sajnos elcsábultam és azóta bukó!
Remélem Balin soha többe nem tolja vissza a hiteltelen képét, addig maradok, amíg az ilyen gerinctelen emberek ki nem lesznek tiltva!!!
Ahogy esik elkullog, ti pedig még etetitek! Ez egy beteg ember pszichológusnál a helye!
És azért a legszarabb részvény, mert az ember hajlandó nagy tőkével beszállni és aztán nézi ahogy ég!!!
Balin nehogy válaszolni merj!!!!
Remélem Balin soha többe nem tolja vissza a hiteltelen képét, addig maradok, amíg az ilyen gerinctelen emberek ki nem lesznek tiltva!!!
Ahogy esik elkullog, ti pedig még etetitek! Ez egy beteg ember pszichológusnál a helye!
És azért a legszarabb részvény, mert az ember hajlandó nagy tőkével beszállni és aztán nézi ahogy ég!!!
Balin nehogy válaszolni merj!!!!