Topikgazda: 2007. 08. 17. 09:53

MOLly tulajok topikja  

Hi!



Ha az Otisoknak is van gyűjtőtopikja, ne aprózódjanak el apró témákba a Mollysok se.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
csendben 2026. 06. 16. 17:58
#402159
 „A Részvényesi Megállapodás mai aláírása meghatározza az állam és a magyar MOL közötti jövőbeli kapcsolatokat, amennyiben megvásárolják a NIS-t a Gazprom Nefttől. A megállapodás csak abban az esetben lép hatályba, ha a MOL és a Gazprom Neft megállapodnak az adásvételi szerződésről, és azt az Amerikai Egyesült Államok Pénzügyminisztériumának Külföldi Eszközöket Ellenőrző Hivatala (OFAC) jóváhagyja."
hekki
hekki 2026. 06. 16. 17:54
Előzmény: #402135  Beze
#402158
Ez most jó hír a MOLnak meg a részvényeseknek? Végre változás zajlik a különadó fronton. Hurrá. Áraggyon! 
Shortelek 2026. 06. 16. 17:38
Előzmény: #402150  Fabricio
#402156
Komolytalan.
Danny 2026. 06. 16. 17:35
#402155
Tényleg szar egy papír ez ha egy ilyen hírre képes volt 1%-ot rallyzni , ok hogy be volt árazva stb de akkor is . Ennél még devizát venni is jobb most . Sok sikert nektek én átevezek a Nasdaqba . 
tmike 2026. 06. 16. 17:29
#402154
Mindíg lehet azon elmélkedni hogy mi volt előbb a tyúk vagy a tojás. Egy kizsebelt és lerabolt kasszát vettek át. Lehet ha nem így kapják meg más lenne ,de ezt soha nem tudjuk meg. Amit tudunk hogy az előző csapat szépen kifosztotta a kasszát. És ugy azért szarból várat nehéz .....
Tujafa 2026. 06. 16. 17:24
Előzmény: #402135  Beze
#402153
Még ezután jön a 25%-os osztalék és árfolyam-nyereségadó! Lopás? Az nem lesz!!! :D Jajj gyerekek, de naivak vagytok!
klikk
klikk 2026. 06. 16. 17:08
Előzmény: #402149  klikk
#402151
és még lenne vevő...
Vételi
(2026.06.16. 17:07:28)
Eladási
(2026.06.16. 17:05:20)
Ár
Mennyiség
Ár
Mennyiség
3 888,001 3350,00
Fabricio
Fabricio 2026. 06. 16. 17:06
#402150
A MOL megtette a
szükséges lépéseket az OFAC tárgyalási engedélyének meghosszabbításának megszerzése érdekében.
Megint halasztanak
klikk
klikk 2026. 06. 16. 17:06
Előzmény: #402146  klikk
#402149
1 milliárdos kötés....
SpKj 2026. 06. 16. 17:06
Előzmény: #402130  wtcsab
#402148
Azért ez nem egészen így van. Megveszi az ural olajat a Mol es utána brent árban adja.
A példádhoz hasonlítva, ez olyan, mint amikor az asztalos megveszi a fenyőfát és tölgyfa áron adja tovább. 
wtcsab 2026. 06. 16. 17:05
#402147
Z3888
klikk
klikk 2026. 06. 16. 17:05
#402146
z3888
Researcher
Researcher 2026. 06. 16. 16:58
#402145
Hernádi Zsolt ----> „Hosszú bizonytalan időszaknak vethetünk véget”
Researcher
Researcher 2026. 06. 16. 16:57
#402144
szerintem boritékolható a good , done deal! :)))))
spuur 2026. 06. 16. 16:44
Előzmény: #402138  zotlan
#402141
akkor még miért nem 5k?

friss hírek További hírek