Ha annyira tapasztalt és sikeres lennél, nem itt égetnéd magadat, hanem vmelyik (magán)szigeteden lennél. Ja, hogy nincs még olyanod, akkor lehet nem is vagy annyira sikeres és tapasztalt 🤣
Én figyelem tegnap volt 59k majd vissza ma 58 k is volt már.... tavaly októberben volt 126k ATH majd onnan felezett és nem is igazán tud felálni utána jött az ezüst majd az arany.... kipukadása most meg a tech szektort adogatják....
OTP részvényesek ide!