Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ktamask csütörtök, 16:59
Előzmény: #1329518  Lou70
#1329520

Én meg tudod mit mondtam? ??? 30k a hülyék longja :D
Macus
Macus csütörtök, 16:52
Előzmény: #1329518  Lou70
#1329519
Vettem is tegnap 100 certot :D 
Lou70
Lou70 csütörtök, 16:48
#1329518
Én mondtam tegnap, 45-ért ajándék :D
Macus
Macus csütörtök, 16:40
#1329517
Usa bankok 3% plusz jo adat jott ki ez repiteni fog minket is akar ma 46 fole es ha kitart holnap 47 ig ?
Macus
Macus csütörtök, 16:35
#1329516
Vajon zaroban 46 fole huzzak ? Elkepzelheto
csendben csütörtök, 16:35
Előzmény: #1329513  Zöldbéla
#1329515
Ha tudta volna,beírta volna! :-)
csendben csütörtök, 16:33
Előzmény: #1329507  error
#1329514
Nekem speciel nem a kedvencem a szigetvilág.De ilyen vicceket csak itt lehet olvasni (miòta megszűnt a Lúdas Matyi vicc lap!)
Zöldbéla
Zöldbéla csütörtök, 16:33
Előzmény: #1329496  csendben
#1329513
Sokat kell betenni! :)
bumm csütörtök, 16:32
Előzmény: #1329508  SchNorbi
#1329512
Ne legyünk ijedősek 46300 lesz a záró 
Zöldbéla
Zöldbéla csütörtök, 16:32
Előzmény: #1329502  csendben
#1329511
Mert akciós! :)
Tancsapda65 csütörtök, 16:32
Előzmény: #1329508  SchNorbi
#1329510
nálam már 900!
Zöldbéla
Zöldbéla csütörtök, 16:31
Előzmény: #1329434  Macus
#1329509

Ezt még egy kicsit korábban készítettem:
https://imgur.com/a/jSzxmuS
SchNorbi
SchNorbi csütörtök, 16:29
Előzmény: #1329507  error
#1329508
45.860,-
error csütörtök, 16:26
Előzmény: #1329494  csendben
#1329507
Ha annyira tapasztalt és sikeres lennél, nem itt égetnéd magadat, hanem vmelyik (magán)szigeteden lennél.
Ja, hogy nincs még olyanod, akkor lehet nem is vagy annyira sikeres és tapasztalt 🤣
bumm csütörtök, 16:25
Előzmény: #1329503  ursa
#1329506
Amcsiban is kitőrt a frász 
bumm csütörtök, 16:25
Előzmény: #1329503  ursa
#1329505
Amcsiban is kitőrt a frász 
bumm csütörtök, 16:25
Előzmény: #1329503  ursa
#1329504

ursa csütörtök, 16:23
Előzmény: #1329497  maldiv
#1329503
Én figyelem tegnap volt 59k majd vissza ma 58 k is volt már.... tavaly októberben volt 126k ATH majd onnan felezett és nem is igazán tud felálni utána jött az ezüst majd az arany.... kipukadása most meg a tech szektort adogatják....
csendben csütörtök, 16:23
Előzmény: #1329500  lukskypoker
#1329502
Úgy veszik,mintha akciós lenne! ;-)
bumm csütörtök, 16:23
Előzmény: #1329500  lukskypoker
#1329501
És van félóra meglesz a 46000 

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek