Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Lou70
Lou70 2026. 06. 11. 20:07
Előzmény: #1327737  Lizi
#1327740
már a piac sem hisz neki, azóta felét vissza is korrigálta az olaj :D
Pumesz 2026. 06. 11. 19:59
Előzmény: #1327733  Macus
#1327739
Hétvégén lesz a szülinapja...nem akarja elrontani. Inkább elmegy részegen ribizni bombázgatás helyett. :) 
bumm 2026. 06. 11. 19:57
Előzmény: #1327736  Macus
#1327738
Kösz, most boldog vagyok!
Lizi
Lizi 2026. 06. 11. 19:54
Előzmény: #1327733  Macus
#1327737
Remek. Megint megszivatott ez az idiota. 14:22-kor kirakja hogy mindent elsöprő bombázás lesz ma este, én erre készülve vettem shortot, 19:28-kor meg lefujja mert beszélt az iráni fiukkal és minden oké.
Örülök hogy nem lesz ujabb balhé, de már bosszantó hogy össze vissza beszél hónapok óta ez az idiota.
Macus
Macus 2026. 06. 11. 19:53
Előzmény: #1327734  bumm
#1327736
Kamat stop + taco hir , holnap olaj -4% szoval holnap menni kell nagyon ;) ha szerencsenk van 42 ig legalabb
Macus
Macus 2026. 06. 11. 19:52
Előzmény: #1327733  Macus
#1327735
Olaj majd -4%
bumm 2026. 06. 11. 19:42
Előzmény: #1327732  Lou70
#1327734
Az a véleményem az unios pénzekre beadott törvények miatt emelkedtünk ma, lehet mem kellett volna zárnom. Ha elfogadják akár több ezret mehetünk fel.
Macus
Macus 2026. 06. 11. 19:39
Előzmény: #1327730  Macus
#1327733
Trump says cancelling US strikes on Iran after talks with top Iranian leadershipTrump has claimed he cancelled planned US strikes and bombings against Iran after discussions were allegedly approved by the “highest level” of the Iranian leadership and multiple regional states. Jol mondtatok :D szoval holnap akar 42 ezerre is mehetunk , jo hir + kamatstop ;)
Lou70
Lou70 2026. 06. 11. 19:37
#1327732
Közben esik az olaj is. Már 92 alatt van. Optimista vagyok a holnapi nappal kapcsolatban. 
Lizi
Lizi 2026. 06. 11. 19:37
#1327731
Mi történt, hogy kilőtt minden 20 perce?
Macus
Macus 2026. 06. 11. 19:37
Előzmény: #1327729  Beze
#1327730
Nincs kizarva hogy az utolso pillanatban kirak egy postot ket ak 47 essel a kezeben mikozben egy tankban ul es vadaszgepek mennek el a feje felett hatterben robbanasok es kirakja hogy beke ! De iran konyorgott az eleteert de mivel nagylelku ezert megbocsat 
Beze
Beze 2026. 06. 11. 19:24
Előzmény: #1327727  DxDraco
#1327729
Pontosan
A foci vb-t fogja nézni bombázás helyett
Gergoo 2026. 06. 11. 19:19
Előzmény: #1327723  Macus
#1327728
Szerintem ez a normalitás felé első lépés, amit díjaz a piac...
DxDraco 2026. 06. 11. 19:09
Előzmény: #1327725  Macus
#1327727
Nagy összegben fogadnék, hogy az utolsó pillanatban visszavonja a bombázást és bejelenti, hogy az Irániak könyörögtek neki, és közel a nagyszerű és csodálatos béke aláírása.
Seri 2026. 06. 11. 18:57
Előzmény: #1327725  Macus
#1327726
Ok, legyen annyi, üsse kő, de az alá már többet menjen 😁
Macus
Macus 2026. 06. 11. 18:30
Előzmény: #1327724  Seri
#1327725
Orulj ha 41 en nyit :D foleg ha trump bombaz
Seri 2026. 06. 11. 18:27
Előzmény: #1327721  Naras
#1327724
Az brutál lenne, szerintem nem fog annyira magasan nyitni, de 42 000 magasságában jól esne, persze úgy hogy meg is tartja 🙂
Macus
Macus 2026. 06. 11. 18:26
Előzmény: #1327722  SchNorbi
#1327723
Azert … ez banknak jo hir nyilvan … embereknek kevesbe … hatasa margonalis. Ha hol irja chatgpt (jelentesben is ott van csak lusta vagyok megnezni) 4-5 milliardos hatasa van 2025 ben . Szoval fika . Lehet lesz pozitiv hatasa az arfolyamra de lenyegtelen
SchNorbi
SchNorbi 2026. 06. 11. 17:58
Előzmény: #1327721  Naras
#1327722
+10%  ????
Naras 2026. 06. 11. 17:41
Előzmény: #1327720  Guznyuc
#1327721
Na, ebből mi lesz, holnap 45 000 - en nyit a papír? :D 

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek