Meglátjuk. Én csak annyit állítok, hogy azért, mert megállt a szakadása, még nem lehet azonnal 5K közeli árakat vízionálni. A 3500 cél még mindig valid lehet.
Sajnos most nem látom a GLD ETF flow adatot, de meg lennék lepve, ha a hét pluszos lenne. Vagyis összefoglalva az összképen a nyomás hangyányit enyhült, de örömre még semmi ok.
Sajnos most nem látom a GLD ETF flow adatot, de meg lennék lepve, ha a hét pluszos lenne. Vagyis összefoglalva az összképen a nyomás hangyányit enyhült, de örömre még semmi ok.
Ezüst
Ha már Beze felhívta a figyelmet párszor az ezüstre - és úgy vettem észre többünket érdekel -, gondoltam nyitok neki egy topikot, ne máshol beszélgessünk róla! :)