Köszönöm elismerő szavaid. Bátorkodom megjegyezni megjelent az aranyon a halálkereszt is.
Van esélye innen nem esik tovább, de a kép még nem tiszta.
Részemről az optimizmus még nem alátámasztható.
Van esélye innen nem esik tovább, de a kép még nem tiszta.
Részemről az optimizmus még nem alátámasztható.
Ezüst
Ha már Beze felhívta a figyelmet párszor az ezüstre - és úgy vettem észre többünket érdekel -, gondoltam nyitok neki egy topikot, ne máshol beszélgessünk róla! :)