Topiknyitó: Lolmachine 2024. 02. 26. 12:55

Ezüst  

Hello!
Ha már Beze felhívta a figyelmet párszor az ezüstre - és úgy vettem észre többünket érdekel -, gondoltam nyitok neki egy topikot, ne máshol beszélgessünk róla! :)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Fibonacchi
Fibonacchi szombat, 12:55
#40960

https://invst.ly/1id574
A fiamnak is regéltem anno nem egyszer, hogy 108 EZER, felette ajándék!
Nem fogadott szót, most ücsörög :))) (még egy darabig biztos)  
Nem nagy összeg , de minden összeg nagy, ha negatívban vagy !!
Tanulni  a magad kárán! :)))))))))))
 
Fibonacchi
Fibonacchi szombat, 12:46
#40959
Fibonacchi
Fibonacchi szombat, 12:06
Előzmény: #40953  Beze
#40958

Köszönöm kérdésed! Jól vagyok, remélem Ti is!
Nandi szombat, 10:11
Előzmény: #40949  Bpali2
#40957
Köszönöm elismerő szavaid. Bátorkodom megjegyezni megjelent az aranyon a halálkereszt is.
Van esélye innen nem esik tovább, de a kép még nem tiszta.
Részemről az optimizmus még nem alátámasztható.
Nandi szombat, 10:10
Előzmény: #40949  Bpali2
#40956

Beze
Beze szombat, 07:31
Előzmény: #40954  Lolmachine
#40955
Én járok, topikgazda úr nem jár! :P
Lolmachine
Lolmachine szombat, 00:45
#40954
Hello Skacok! :)
Régen jártatok erre! 😁
Beze
Beze péntek, 22:32
#40953
Bakter fibooooooo!! Hogy vagy tesóó?? :))))
Fibonacchi
Fibonacchi péntek, 21:25
#40952

https://invst.ly/1icvrw
Ezt mindig figyelni kell!
Fibonacchi
Fibonacchi péntek, 21:17
Előzmény: #40950  Bpali2
#40951
Nincs mit!
Bpali2 péntek, 21:16
Előzmény: #40947  Fibonacchi
#40950
Kösz Fibo 👍
Bpali2 péntek, 21:15
Előzmény: #40948  Placi82
#40949
Még lehet annyi . Nem mostanra vártuk . Nandi rövid távon összeszedte amit tudott . Szépen megtanulta a leckét . Talán a kockázatvállalási hajlandóságot , a váratlan húzásokat hiányolom tőle .  De mindenképpen el kell ismerni jó munkát végzett rövid távon. Eddig . Inkább arra leszek kíváncsi mikor lesz az a pont ahol bevállalja a bullos scenariot.  ASR-nek pedig minden beírása hasznos 👍 ja amúgy Forma-1-es hasonlatt élve körön vagyunk még..😂. Nekünk nem kell annyi beállítást variálni ..
Placi82 péntek, 21:03
Előzmény: #40943  Bpali2
#40948
Én 6500 nal mondtam volna csak hogy ugye hogy ezt is  megmondtam, de elbasztak nekem. 😀 
Fibonacchi
Fibonacchi péntek, 21:00
#40947
Placi82 péntek, 20:43
Előzmény: #40940  randomly
#40946
Mélyben valami már eltort, de a felszínen még semmi sincs. Mély kuss  van évek óta.  Neverteken a bovlit Ez véleményem. És tudom is hogy mi tört el, de lenyomták. Egyszerűen zseniálisak. Azt hittem ebből a szarból nem másznak ki. 
Ezért fogadtam az aranyra és energiára. Ez van.... Tévedni emberi dolog?!?! 
Placi82 péntek, 20:39
Előzmény: #40941  Nandi
#40945
Ezennel kijelentem, hogy megkövetlek  Nándi! 
Placi82 péntek, 20:38
Előzmény: #40942  ASR
#40944
Fizetek egy belga vagy ír sört is  ha elmondod:, mert én már elvesztettem a fonalat. :) 
Bpali2 péntek, 20:11
#40943
Mikor emelkedés van síri csend van . Semmi célár,—> “ megálló” . Érdekes módon nincs . Pedig a korrekciónak is van korrekciója 😂. De ha mínuszba lenne 10 Dollárral már röpködnének a célárak . ,,.😉 
ASR péntek, 12:47
Előzmény: #40938  Placi82
#40942
Azt gondolom, elég pontosan értem. :) A különböző faktorokat viszonylag egyszerűen össze lehet rakni egy kerek képpé.
Nandi péntek, 06:30
#40941
GLD ETF flow továbbra is negatív.
Mindenféle optimizmus korai.

Topik gazda

Lolmachine
Lolmachine
3 4 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek