Amit írsz eggyetértek, amúgy mindig elfelejtjük, hogy a kémiai nobeldíjasunk anno felvázolt egy lehetőséget ami sok oldalról megoldás lehetne. Egyrészről az atomerőművek hulladék, főles hőjének felhasználásávsl metanolt lehetne előállítani így a mobil energia függőség is csökkenne és többszörösen előnyt lehetne kovácsolni. Ezzel csökkenthrtő lenne a hőenergia probléma.
Ami valós probléma amit te is írtál, mert Paksnál a folyami hőszennyezés is probléma , de sem a Duna sem a Heller-Forgós tornyok nem biztos, hogy meg tudnák oldani környezeti negatív hatások nélkül a hűtést.
Ami valós probléma amit te is írtál, mert Paksnál a folyami hőszennyezés is probléma , de sem a Duna sem a Heller-Forgós tornyok nem biztos, hogy meg tudnák oldani környezeti negatív hatások nélkül a hűtést.
Ezüst
Ha már Beze felhívta a figyelmet párszor az ezüstre - és úgy vettem észre többünket érdekel -, gondoltam nyitok neki egy topikot, ne máshol beszélgessünk róla! :)