Topiknyitó: Lolmachine 2024. 02. 26. 12:55

Ezüst  

Hello!
Ha már Beze felhívta a figyelmet párszor az ezüstre - és úgy vettem észre többünket érdekel -, gondoltam nyitok neki egy topikot, ne máshol beszélgessünk róla! :)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Placi82 2026. 06. 08. 20:29
Előzmény: #40469  Bpali2
#40480
Mind a kettő ugyanolyan szar sztem. Egy szinten vannak 
Placi82 2026. 06. 08. 20:28
Előzmény: #40478  Nandi
#40479
Hogy a budos pics. ba ne így lenne.
De itt vagy full TACO kell. Vagy all in strukturális, totalis financialis összeomlás. Fullba nyomva. 
Bár lenne egy ki nem számítható ideig egy  margin call effekt de utána helyre állna a kézzelfogható realértekek dicsősége... Köztük az aranyé is. 
Harmadik lehetőség, scenario nincs. 
Kétszereseen tul jegyezték Musk kibocsatasat egy oszeomlos NDX fázisnal.... :))) 
Kell egy gazdasági vilageges,  mert az emberek totál debiliek, érték szempontusagot  vesztett továbbá  racionalitas és reáliak elleni undorba szenvednek..... 
Nandi 2026. 06. 08. 20:13
Előzmény: #40477  Bpali2
#40478
Az arany/ezüstben ez elég vérszegény visszajövetel, pláne az elmúlt napok után. De legalább épp nem esik. De hát ki a kicsit nem becsüli, az simogassa, ugye.
Az aranyat talán megtartja a bűvös 4340 környéke. Talán. Az összkép még mindig erősen lefele... USDJPY, bond, rakéták... mi szól az emelkedés mellett rövid távon? Kell egy rendes taco.
Bpali2 2026. 06. 08. 19:27
#40477
USA korrigál ..👀. Milyen érdekes .. 😂😳
Bpali2 2026. 06. 08. 19:21
#40476
Eddig sem értettem mit erőlködsz a Commerzbank shortolásával , de ha már shortolod nem a legközelebbivel kell ..  sose . Longolni ugyanúgy. Vagyhó fillérező módjára eltenni az első biztos hasznot ..
randomly 2026. 06. 08. 17:11
#40475
Hmm, ez nem lett hosszú életű. Kiütési esemény (EBCBKTS41, EBCBKTS40, EBWTIOTL143) leszálltam a CBK short vonatról.
Seri 2026. 06. 08. 12:11
Előzmény: #40472  Bpali2
#40474
Köszi szépen 
Bpali2 2026. 06. 08. 12:03
#40473
Lehet shortolgatni de ezek 24 órás piacok … Hét második fele már érdekes lesz USA adatok Oracle ..,
Bpali2 2026. 06. 08. 11:58
#40472
Szóval zajlik egy átrendeződés a techszektorban  , de folyamatosan változni fog annak függvényében ki hol tart a fejlesztésekkel . Réz —> egyrészt az új Nvidia chipek már kevesebb külső memóriát igényelnek , illetve a chipek belül is a fény segítségével továbbítják az adatokat —csökkenő kereslet ; másrészt a datacenterek áramellátása , a betápok , trafok , nagy fesz vezetékek ,EV-K , napelem parkok,szélturbinák meg zabálják. Szóval közép hosszú távon mindenképp bullos . Ideig óráig dxy betehet neki ..de… Ezt gondolom
Makim 2026. 06. 08. 11:45
#40470
A tl 47 már nagyon közel van, remélem usa nyitáskor pozitív irányba mennek a dolgok és az arany is emelkedni kezd. Bár attól függ hogyan ébredt trump elnök úr egyem azt a kis ecset fejét. Nem most kezdtem a tőzsdézést de ekkora szarkavaróval nagyon ritkán lehet találkozni
Bpali2 2026. 06. 08. 11:42
#40469
Azért ne tegyük már egy szintre a Space X- et a gagyi kötvénypiaccal. 
Bpali2 2026. 06. 08. 11:35
Előzmény: #40464  randomly
#40468
De igaz . Egy ápeninnwl bohóckodni a BÉTen vagy az árupiacon kereskedni nem egy kategória . Nem én tehetek mások faxságáról..
Beze
Beze 2026. 06. 08. 11:12
Előzmény: #40463  vaczak
#40467
nekem is van bőven, 46-47
Nandi 2026. 06. 08. 10:41
Előzmény: #40465  randomly
#40466
A SpaceX a csúcsközelben akarta az IPO-t, de lehet kicsit megcsúsztak. Hamarabb szaladtak el az árak és a kötvényhozamok emelkedése alávág mindennek.
randomly 2026. 06. 08. 10:38
Előzmény: #40459  Bpali2
#40465
SpaceX 75-őt akar beszedni ... a google gyorssan mondott egy nagyobb számot ... AI -> Az Alphabet (a Google anyavállalata) 2026. június elején egy történelmi, 84,75 milliárd dolláros tőkeemelést (részvénykibocsátást) jelentett be, hogy finanszírozza a mesterséges intelligenciára (AI) és adatközpontokra fordított, rekordmagas, 180-190 milliárd dolláros éves tőkekiadásait. [1]A tőkebevonás három fő csatornán keresztül valósul meg: [1]
  • Berkshire Hathaway tranzakció: Warren Buffett cége 10 milliárd dollár értékben vásárol Alphabet 'A' és 'C' osztályú részvényeket.
  • Nyilvános részvénykibocsátás: A bankok által támogatott jegyzések révén eredetileg 30 milliárd dollárt céloztak be, ám az óriási intézményi kereslet miatt ez a csatorna 34,75 milliárd dollárra duzzadt. [1]
  • Folyamatos részvényeladási program: A harmadik negyedévben induló program keretében további 40 milliárd dollár értékű részvényt bocsátanak piacra
randomly 2026. 06. 08. 10:34
Előzmény: #40453  Bpali2
#40464
Ez szép volt! ;-)
vaczak 2026. 06. 08. 10:09
Előzmény: #40462  Nandi
#40463
Nem vagyok nyugodt TL46-al sem
Nandi 2026. 06. 08. 07:42
#40462
Biztonsági öveket ma is be kell csatolni...
Seri 2026. 06. 07. 22:06
Előzmény: #40459  Bpali2
#40461
Szia!
Réz tekintetében mi a véleményed? Hogy látod rövid és hosszútávon? 

Topik gazda

Lolmachine
Lolmachine
3 4 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek