Topiknyitó: buythedip 2024. 01. 22. 22:09

Eurós részvények vitasarok  

Nem tudtam valamiért a 'Külföldi tőzsde' kategóriát kiválasztani, de talán segít egy moderátor ha ez a topic lesz a fórum sztárja.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
buythedip 2025. 05. 13. 09:26
Előzmény: #7292  buythedip
#7300
Alfen -20%
Bayer +9%
Senki ne mondja, hogy nincs volatilitás az európai részvényekben!
buythedip 2025. 05. 13. 09:24
Előzmény: #7295  oldrider
#7299
Én úgy olvastam, hogy 13.200db Bayer részvény. :)
simonzoli13 2025. 05. 13. 09:17
Előzmény: #7293  todi
#7298
A Vonoviat meddig várod le így korrekcióban? 27,2 körül vennék még a pakkomhoz, ha addig lejön ?!
Goldstein17 2025. 05. 13. 09:17
Előzmény: #7293  todi
#7297
Tényleg szépen zuhan. Nem tudom miért tartottam meg, 24, 75-ös átlagommal már nagyon szép pluszban voltam.
oldrider 2025. 05. 13. 09:12
Előzmény: #7295  oldrider
#7296
Mostmár vehetitek a Bayert is! 😀
oldrider 2025. 05. 13. 09:08
#7295
Jelentési kötelezettségemnek eleget téve!
Visszaigazolás
Az Ön számláján az alábbi tranzakciók státusza változott:
 2025.05.13210 db BAYER N ORD eladási ajánlata teljesült 25,550 EUR áron.
oldrider 2025. 05. 13. 08:43
Előzmény: #7293  todi
#7294
Az OMV viszont továbbra sem akar szótfogadni az elemzőknek. Már megint 47 €!
todi 2025. 05. 13. 08:37
#7293
Vonovia premarket már 28,6€. Csinálja szépen tovább a korrekciót.
buythedip 2025. 05. 13. 08:16
#7292
Bayer:
Sales 2025Q1 13.74B (tavaly is ennyi volt), 13.41-13.99 közti várakozást láttam.
EPS 2.49, (2.82 volt tavaly), 1,93-at látok investingen várakozásként
Jogi és vámkockázatok jelentősek (ők mondták ma).
Premarketben +2.91%
Alfen is jelentett
Revenue 103.8M (116.8 volt tavaly)
Gross margin 28% vs 31% tavaly
Ebitda 5.5M vs 9.6M tavaly
Nem úgy megy az energy transition, mint ahogy korábban várták, ez látszik is a charton.
Múlt hónapban €10 alá ment, 2022 szeptemberében €120 volt. Broken momentum stock!
 
buythedip 2025. 05. 13. 07:53
Előzmény: #7290  oldrider
#7291
Egyik sem ment fel 300-ig, így egyiket se tudnád eladni 300-ért.
Bayer sem lesz ma 300, a jelentés nem rossz, és megerősítik a 2025-ös előrejelzést, de semmi izgalmas nincs benne.
oldrider 2025. 05. 12. 23:02
Előzmény: #7288  simonzoli13
#7290
Van Solanám (kripto), Bayerem, Vonoviám, Douglasom, jónéhány magyar részvényem. Mit kellene eladom 300-ért? 
oldrider 2025. 05. 12. 22:54
Előzmény: #7288  simonzoli13
#7289
Mit adjak el? Mi nem ment fel 300-ig?
simonzoli13 2025. 05. 12. 22:50
Előzmény: #7286  oldrider
#7288
Add el, hiszen valóban nem ment fel 300-ig !
oldrider 2025. 05. 12. 22:24
Előzmény: #7285  Steelman
#7287
Ügyes vagy, gratulálok!
oldrider 2025. 05. 12. 22:23
#7286
Vonoviának is kurvára örülök, mert benne vagyok 10ezer Euróval. Az összes német portál minden jót összeírt róla, de bejött Todi kolléga receptje és esik, mert a technikai elemzés megaszondta. Todi jól látta, én rosszul. Van ilyen. Azt hittem felmerészkedik 31-ig, de nem. Majd legközelebb, talán az xedik hullám után.
Steelman 2025. 05. 12. 22:18
Előzmény: #7267  Ecnedam
#7285
Pénteken vettem Sanofit, szerdán már fizetik az osztalékot.
oldrider 2025. 05. 12. 18:49
Előzmény: #7283  buythedip
#7284
7,9-ért vettem, második körben. (Először olcsóbban, de azt már eladtam.)  Én nem szeretem nézni amikor bárminek az árfolyama leesik és örülnöm kell, hogy igazam lett, mert a nemtomhanyadik hullám fog következni, de azelőtt még leesik 10 %-ot és ülök benne. Van, hogy belekényszerülök, de ha lehet elkerülöm!
buythedip 2025. 05. 12. 18:42
Előzmény: #7281  oldrider
#7283
8.1-től 9.5-re az majdnem 20% pár nap alatt.
oldrider 2025. 05. 12. 18:10
Előzmény: #7270  buythedip
#7282
Köszi! Délelőtt tévedtem, nem 9,55-re, hanem csak 9,5-re adtam be eladási megbízást a Stellantisra. Most jöttem haza a kertből, látom teljesült. Mindenkinek azt ajánlom vegye, mert amit eladok mindíg emelkedni szokott!
oldrider 2025. 05. 12. 17:59
#7281
Visszaigazolás
Az Ön számláján az alábbi tranzakciók státusza változott:
 2025.05.12389 db Stellantis Ord Shs eladási ajánlata teljesült 9,500 EUR áron.
 2025.05.121611 db Stellantis Ord Shs eladási ajánlata teljesült 9,500 EUR áron.

Topik gazda

buythedip
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek