Topiknyitó: Hathor 2022. 09. 18. 22:33

OTP Trollmentes topik  

Mivel igény van rá a fórumon nyitottam egy új OTP topikot, aki akar ír ide.
Lakás, ingatlan topikom troll mentes lett a moderálásom mellett, és az egyik legpörgősebb topik lett.
Írjatok ide, ha van kedvetek.
Hasznos fórumozást!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Puma12 2023. 03. 17. 12:59
Előzmény: #7934  Hathor
#7940
Ez mit jelent? Sajnos, nem értek hozzá. Pl. mi az, hogy este CECE nagy forgalommal?!
Hathor
Hathor 2023. 03. 17. 12:41
#7939
Na johet a lekonyulas zarora 200naposra 9510re
zintan
zintan 2023. 03. 17. 12:40
#7938
gmbl 2023. 03. 17. 12:22
Előzmény: #7924  ALANFED
#7937
Kulturáltan személyeskedő de, itt a tőzsdén is van olyan, hogy tévedett. Bár a folyamatok valóban tovább élnek, mint mi, de gondoljunk csak azokra, akik már kiszálltak, mert mindenüket elvesztették. Ők alighanem tévedtek.
BPK37
BPK37 2023. 03. 17. 12:10
Előzmény: #7930  Puma12
#7936
Nem tudom, lehet őket nem idegesíti a sok személyeskedés, politizálás és nem foglalkoznak a negatív jelekkel sem. Meg lehet utálják az általam felsorolt embereket. Lehet szeretik a sok amatőr, de mégis  magabiztos hozzászólót (amúgy ők járnak át látens módon ide titkon buzerálni néha, nem mi minuszolgatunk). Általában direkt Pomperj-t piszkálják, de kap más is. De ő a butus, hogy ezt felveszi és nem látja át :D Ez is ilyen kisemberes, besúgós, bomlasztós, kárörvendős, tradicionális, ártó magyar (2002 előtt amerikai) dolog. Két csoport, két keménymag. Nincs átjárás. Mondjuk az itteniektől van. Még a végén kiderül, hogy ez MSZP-s az meg Fideszes? Az lenne szép :D
Hathor
Hathor 2023. 03. 17. 11:55
Előzmény: #7932  Hathor
#7935
4minusz es nulla plusz az infoert.
Oke. Ebbol is tanulunk, mint mindenbol.
Mar aki kepes ra
Hathor
Hathor 2023. 03. 17. 11:45
#7934
Na megnyitottam utkozben chartingot napos 200MA-vsl, ami 9514nel fog.Irtam reggel ekorul forgunk majd, kicsit konszolidal, belso napok a heten.Este CECE nagy forgalommal.
https://kepkuldes.com/image/xt7fOA
Hathor
Hathor 2023. 03. 17. 11:45
#7933
Na megnyitottam utkozben chartingot napos 200MA-vsl, ami 9514nel fog.Irtam reggel ekorul forgunk majd, kicsit konszolidal, belso napok a heten.Este CECE nagy forgalommal.
https://kepkuldes.com/image/xt7fOA
Hathor
Hathor 2023. 03. 17. 11:33
Előzmény: #7931  pomperj
#7932
BUX és CECE átsúlyozás: Március 20-án hétfőtől változik a BUX és a CECE kosár összetétele és súlyai is. Az átsúlyozás ma várható. A BUX esetében a MOL és Richter súlya emelkedik, míg az OTP és Magyar Telekom súlya is csökken. 
pomperj
pomperj 2023. 03. 17. 11:26
Előzmény: #7923  Hathor
#7931
Tegnap valami fontos megvaltozott,
nem direktben az OTP charton, de az OTP-t korulvevo tozsdei vilagban. Pozitiv iranyba.
.
A legjobban ez a chart mutatja: SPY felfele fordult egy hosszutavi trendvonalrol felpattanva. 
Es raradasul, a megelozo esesben, ami a-b-c szerkezet, abban atfedte mar az (a) aljat, szoval az mar
marad 3 subhullamos. Nem lehet tobbe 5 hullamos lefele.
,
Nade, ha az eses volt 3 subhullamos, tehat korrekcios ?
Akkor a fo irany esetleg  megvaltozott?  megpedig felfele fordult (?!) Ketseges, de lehetseges.
Ez totalisan uj helyzetet jelenthet  az OTP szamara is. Akkor kimult  a vilagbol a bankpanik, 
es a tozsdek kiralya, az SPY index felfele indulasra lett nagyon gyanus. Es OTP kovetni szokta.
.
http://keptarhely.eu/view.php?file=20230317v01xb0f5t.jpeg
.
Az OTP charton meg nem latok hatarozottan semmi bullos fordulatot. 
A 60min charton ez a mai napon ahogy vartuk,  egy wave(iv) hullamnak sejtheto, 
ami vagy a-b-c, vagy ABCDE, ahogy a tegnapi daytrade chart mutatja itt lennt.
De nem kell nagyon megeroszakolni, hogy az egesz 5 subhullamos esest kesznek nezzuk.
Akkor legalabbis egy nagyobb felkorrekcio kezdodott, ahogy a tegnapi chart mutatja a  jobb szelen.
.
http://keptarhely.eu/view.php?file=20230316v02x05kq6.jpeg
.
Meg nincs ok bullos unneplesre. 
Az OTP charton meg nincs hatarozott bullos jel.
De a hatterbe abszolut idoszeru betenni a gondolatot, hogy OTP esetleg koveti SPY elso bullos
szignaljat, es fordulatra keszulodik.  AZt nem lehet tudni, milyen idore, es mekkorara. 
Csak feleledt a gyanu.
Puma12 2023. 03. 17. 11:18
Előzmény: #7929  BPK37
#7930
Kiegészülhetne, csak valamiért ők nem ide, hanem amoda írnak....
Vajon miért?
BPK37
BPK37 2023. 03. 17. 09:41
Előzmény: #7926  Hathor
#7929
Na ezt olvasnám én is szívesen. Kiegészülhetne még a másik csoportból Macival, farkasfuvel, az értelmes daniellel és még van egy kettő. 
Habár tudom valószínű ők okkal nem írnak ide, de ha klasszikus-liberálisak vagyunk, akkor mindenki elmező véleményére nyitottak lehetünk. Én csendben elolvasom mindenki elemzését, charját, stb. Ha nem tetszik, nem fogom csak azért lehordani vagy mások előtt megpróbálni hitelteleníteni, mert nem értek vele egyet.
Lehet mondjuk velem van a baj és nem vagyok "rendes" magyar. :P
További jó és lelkes munkát, ne csüggedjetek! Sokan sokat köszönhetünk nektek!
kovko
kovko 2023. 03. 17. 09:41
Előzmény: #7919  pomperj
#7928
Látod mennyi mínusz és még kérdezed kik ezek? Itt van a kutya elásva. Mi mind zsigerből undorodunk attól, ha egy férfi nőt utánozva nyávog. Mert elviselhetetlen. Nem tehetünk róla, belénk van kódolva, hogy ökölbe szoruljon tőle a kezünk. Az a természetes, hogy mi ösztönösen megölnénk, de aztán jön az emancipált nő, aki szerint a langyoskodás vicces, meg cuki és mi politizálni hagyjuk. A vége, hogy egyetlen nyamvatt sorozat sem maradt, aminek a harmadik részében ne valami férfismárt mutatnának és nem áll le. Soha nem áll le, mert végtelenül boldogtalan, ú az a legrosszabb. A legkényelmetlenebb, elvált, felkeményedett negyvenes használt bőr, akinek mindenről van véleménye és mindenhol ott van és itt még egy nyavajás meccset sem lehet benyomni, hát itt már esély sincs János! Itt leuralják a mindent is :))) Mi tehetünk róla.
Hathor
Hathor 2023. 03. 17. 08:36
Előzmény: #7926  Hathor
#7927
Egy nyitott lennek=En nyitott lennek.
Hathor
Hathor 2023. 03. 17. 08:35
Előzmény: #7909  pomperj
#7926
Pluszokbol tekintve ugy latom a folytatasra szavaznak az olvasok.
Remelem egyszer par jo elrmzovel egy kozos jo kis oldalt tudunk majd mukodtetni, egy nyitott lennek ra. 
Szarvas, Drian, PomerJ, én és pár kollega, vagy ezek valamelyike
Balna1969
Balna1969 2023. 03. 17. 08:29
Előzmény: #7909  pomperj
#7925
Kedves pomperj és mindenki más, aki valóban elemző szándékkal ír a fórumba: ne hagyjátok abba, ne szegje kedvetek a megszokásból minuszolgató néhány fórumtárs! Az ilyesmivel nem érdemes foglalkozni, jónéhány hozzászólással ellentétben a tieiteket legalább érdemes elolvasni, mivel értelmezhető és értelmezendő gondolatokat tartalmaznak, függetlenül attól, hogy egyetért-e veletek az emberfia vagy sem. Jómagam is elemezgetek TA alapon, sokkal egyszerűbb és nem annyira kifinomult módszerekkel, mint mások, de folyamatosan igyekszem okosodni, amihez nagyon nagy segtség minden elemzés, ami itt (vagy máshol) megjelenik.Köszi!
ALANFED
ALANFED 2023. 03. 17. 08:26
Előzmény: #7921  gmbl
#7924
kulturáltan okoskodó itt a tőzsdén nincs olyan , hogy tévedett , itt nincsenek lezárt folyamatok
csak az időtávok önkényes vizsgálata, hogy neked legyen féligazságod
Hathor
Hathor 2023. 03. 17. 07:56
#7923
https://kepkuldes.com/image/xtVTAY
OTP 200napos alatt zárt.
Jrlenleg minden napos mozgóátlag felette, 10K ellenállás is felette.
Alattunk hétfői 9150-9200körüli alj.
A 9150as aljig lehet dupla aljban reménykedni, meg 9514es 200napos körül tekerekgve ma bizakodni.
Alj törésnél újabb mélypont jön
Bpali
Bpali 2023. 03. 16. 21:48
#7922
Hagyjátok már Jánost békén. Amennyi támadást kap, kapott nem csodálom ha elkapta is az indulat. Nagyon sok topikot olvasok és nem kérdés, hogy szakmailag a TOP-on van. Nem , valóban nem minden chartja "jön be", de senki nem tévedhetetlen. Mindamellet a rengteg tapasztalatával időben felhivta a figyelmet bizonyos kockázatokra..Alapvetően Ő uyg van vele szerintem, inkább legyen az ember kockázatkerülőbb mint vakmerő...Igazából én tőle úgy érzem sokat tanultam már igy is. ezért.nem örülnék, hogy lelkes amatőrök elüldöznék innen. Főleg egy ilyen piaci helyzetben, amikor sokat lehetne tőle tanulni..
gmbl 2023. 03. 16. 21:29
Előzmény: #7899  pomperj
#7921
Mivel - bár forrásmegjelölés és a teljesség igénye nélkül - de megtiszteltél azzal, hogy a nem szakmai gyöngyszemek közül elsőként méltattad figyelemre az én véleményemet, engedd meg, hogy most az egyszer én is reflektáljak néhány, általam alapvetőnek tartott tévedésedre. Nem, nem nézed jól, hogy bukóban ülök-e vagy sem. Annak ellenére, hogy bizonytalan helyzetekben is meg merem osztani a gondolataimat másokkal, nem rettegve a tévedhetetlenség látszatának elvesztésétől, még képes vagyok rá, hogy időről-időre jókor vásároljak és még jobbkor adjak el részvényeket, akkor is ha erről nem mindig tud a nagyközönség. Persze megértem, hogy egyszerűbb 11k-nál kijelenteni, hogy 7k lesz majd az OTP, utána pedig minden esős napon a padból kiesve jelentkezni, hogy begyűjthesd a jól megérdemeltnek vélt nyíltszíni gratulációt, de ennek meg az veszélye, hogy a többi kisiskolás alaposan megutálhat, amint azt már bizonyára tapasztaltad is itt néhányak részéről. Én még nem tartok itt, ezért inkább némi maradék jóindulattal azt javaslom, hogy időnként saját hozzászólásaidat is méregesd hasonló kritikai érzékkel, mert akár nagy is lehet ott a baj, ahol a te korodban valakinek mások burkolt lehülyézésre van szüksége, hogy így nyalogatva korábbi sebeit, karban tudja tartani saját leharcolt önértékelését.

Topik gazda

Hathor
Hathor
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek