Topiknyitó: Törölt felhasználó 2022. 01. 25. 09:28

OROSZ-UKRÁN háború  

Kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye erről .
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Shortelek hétfő, 18:44
#82520
Már a krimbe sincs üzemanyag, hamarosan már a muszzka vasakba sem lesz, nem lesz mivel hazatakarodni orkiába, még most megtehetnék, hogy hazatakarodnak, vége muszkák, vége itteni musxka trollok.
FeherTibi hétfő, 18:23
Előzmény: #82517  Dehogynincs
#82519
Érdekes, én is a Tisza-ra szavaztam, de az oroszokat támogatom. Szerintem hagyj fel a bér kommenteléssel, és menj el dolgozni
FeherTibi hétfő, 18:18
Előzmény: #82517  Dehogynincs
#82518
szerintem téged és a haverjaidat, Shortelek (aki nyilvánvalóan nem mond igazat, hogy felnőtt volt a régi rendszeben, ahogy egyszer irta), stb. fizetnek a kommentelésért
Dehogynincs
Dehogynincs hétfő, 18:03
Előzmény: #82515  FeherTibi
#82517
Ennyien kergettük el az oroszbarát kormányodat áprilisban.
Dehogynincs
Dehogynincs hétfő, 18:01
Előzmény: #82513  FeherTibi
#82516
Meg fog lepődni. Csak egy nickem van és attól a nicktől nem hiszem, hogy tudnál ilyet vagy akár csak  hasonlót idézni.
FeherTibi hétfő, 17:59
Előzmény: #82512  Dehogynincs
#82515
A Tisza szavazókat nacizod le ? "Gratulálok" !
Dehogynincs
Dehogynincs hétfő, 17:59
Előzmény: #82511  Murdoch
#82514
Brüsszel mi is vagyunk.
A Macron-féle beolvasásra kitaláltam egy szót: demokrácia.
Döntések előtt érdemes vitázni. 
Nem tartom túl sokra a politikai "elit"-et, de az európai gondolat mellett állok.
FeherTibi hétfő, 17:58
Előzmény: #82512  Dehogynincs
#82513
Aki ilyet ir, hogy "Hulljon a muszka" vagy hasonlót, az náci. Vegyetek fel egy horogkeresztes pólót, és mászkáljatok abban, ne a fotelből fröcsogjetek
Dehogynincs
Dehogynincs hétfő, 17:52
Előzmény: #82510  FeherTibi
#82512
Nekem hiába hízelegsz.
Miért csak hármunkat emeled ki? A valasztas.hu oldalon is van 3385890 náci.
Murdoch hétfő, 17:51
Előzmény: #82509  Dehogynincs
#82511
Szives elnézésedet kérem, hogy ma reggel fél nyolckor még nem bukott meg egyik mainstream kormány se.
Nagyon nem izgat az oroszbarátságos kártya. Egy a támadás alatt álló országát is szétrabló, náci kollaboránsokat éltető ukrán rezsim mellett. És megkérdezhetem ki az a brüsszel? Ők?:
https://www.penzcentrum.hu/karrier/20260622/dobbenetes-osszecsapas-razta-meg-az-uniot-a-francia-elnok-kemenyen-beolvasott-magyar-peterek-nagy-tervenek-1200848#
Tökéletesen értem, miért aggódnak ezek az entitások, 2050-re a franciák kb. 20 % muszlim, svédeknél 18-30%, végtelenített szavazóbázis. És így nyer értelmet Vance tavalyi müncheni beszéde, egy iszlamizálódott európa, mint usa szövetséges, hát oké, kell a francnak. Te meg majd döntsd  el, hogy az európát tönkretevő nyugati elit mellett állsz, vagy sem. 
FeherTibi hétfő, 17:47
Előzmény: #82508  Murdoch
#82510
Zelenszkij és bandája egy náci horda. De ugyanigy náci Shortelek, Dehogynincs, pogacsa, stb. akik itt Ukrajnát támogatják. "Hulljon a muszka..."-stb. Náci mind
Dehogynincs
Dehogynincs hétfő, 17:25
Előzmény: #82508  Murdoch
#82509
Az egyik link 2024-es, a másik 2025-ös.
Nem mondom, hogy Orbán áprilisi bukása Putyin műve, de a bukásban benne van Orbán oroszbarátsága és brüsszelezése.
Murdoch hétfő, 17:13
Előzmény: #82507  Dehogynincs
#82508
Dehogynincs
Dehogynincs hétfő, 17:07
Előzmény: #82506  Murdoch
#82507
Azt írtad, hogy "futószalagon buknak a kormányok" #82502.
Mostanában az Orbán-kormány bukott meg. Ki volt még a futószalagon?
Murdoch hétfő, 16:55
Előzmény: #82504  Dehogynincs
#82506
Ó, nem erről beszélek, hanem arról az európai mainstream politikáról, amit három olyan vezető képvisel, akiket úgy kedvel a jónép, mint tudjukkit. Változásra nem számítok, korábban írtam is, hogy jön a következő kalandor, oszt ennyi. Majd akkor lesz változás, ha radikálisabb pártok jönnek, gondolom már az MI6 csekkolja a reform Uk-t, hogyan lehet ráhúzni a náci kártyát ésvagy vmi magánéleti szösszenetet. Persze az AFD-ra ott van (még) a Brandmauer, Le Pen-t koncepciós per áldozata. Merz népszerűsége is 15%, egy vicc:
https://www.lemonde.fr/en/international/article/2026/05/30/chancellor-friedrich-merz-s-unpopularity-fuels-talk-of-finding-a-replacement_6753957_4.html
Kissé zaklatott az európád, akihez tartozni szeretnél. 
Shortelek hétfő, 16:40
Előzmény: #82502  Murdoch
#82505

"Felkészül a másik két lókötő."
Putyinod mi?
Dehogynincs
Dehogynincs hétfő, 16:13
Előzmény: #82502  Murdoch
#82504
Ez kormánybukás?
A miniszterelnök lemondott (megbukott) de a munkáspárt hatalmon maradt.
Egyelőre nem úgy fest, hogy korábbra hozzák a soros válsztást.
vasarloCsapat
vasarloCsapat hétfő, 14:56
#82503
Putyin és Trump azt üzeni, hogy :)
https://youtube.com/shorts/Lpi0ax7Ko2A
Murdoch hétfő, 13:29
Előzmény: #82498  Murdoch
#82502
Akkor ez pipa.
https://www.portfolio.hu/global/20260622/unnepelnek-az-oroszok-trump-megbuktatta-moszkva-egyik-legnagyobb-ellenseget-844854
Az európai háborúpárti trióhoz még választás sem kell, futószalagon buknak a kormányok. Felkészül a másik két lókötő.
andras-80 vasárnap, 23:32
Előzmény: #82497  Istvan78
#82501
Most miért rombolod le az illúziójukat? Április 12-én már történt egy világfájdalom náluk, ne okozz még egyet nekik 🤣🤣

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek