Topiknyitó: Törölt felhasználó 2022. 01. 25. 09:28

OROSZ-UKRÁN háború  

Kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye erről .
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
keeper 2026. 06. 15. 11:57
Előzmény: #82358  Istvan78
#82360
"Az orosz propaganda egyszerűen a laborok funkciójáról hazudik, soha nem volt bizonyíték arra, hogy biológiai fegyverkezés zajlana, az ENSZ és független vizsgálatok nem találtak semmi ilyenre utalót."
-
Jajj persze, azért kellett megölni a Igor Kirilllovot is villámgyorsan. 
Meg ugye Kubában sem terjesztette el a CIA az afrikai sertéspestist és hasonlókat ezek ártatlanaok mint a friss hó. (Ők maguk ismerték be később, több ezer oldalnyi doksi is van róla...)
https://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Mongoose
https://ebrary.net/146426/political_science/biological_warfare_african_swine_fever
-
Micsoda véletlen a sertéspestis megint előkerül Európában is és pont akkor kezd felerősödni, amikor az unió kukacokkal akarja etetni a népet és erre alakul néhány strartup... és milyen furcsa valahogy a német határon megállt a folyamat, csak a keleti, mezőgazdaságban erős országokat érintette...
Istvan78 2026. 06. 15. 11:20
#82359
A banderista irányzat 22 után erősödött meg, nyilvánvalóan azért, mert az oroszok ellen kell megint harcolniuk az ukránoknak, mint ahogy a 2. VH alatt is és akkor a baderisták keményen harcoltak az oroszok ellen (a SZU-n belül). Viszont Z.-nek tekintettel kellene lennie a lengyelekre, arra, hogy mit követtek el a banderista katonai egységek akkor a lengyelek ellen. Elég súlyos hiba Z. részéről.
Istvan78 2026. 06. 15. 11:15
Előzmény: #82356  Murdoch
#82358
Ne hazudozz, nem volt semmiféle bukta biolaborok ügyben. Soha senki nem állította, hogy nincsenek polgári biolaborok. Sőt az USA részvétele is nyilvános volt ezekben. Az orosz propaganda egyszerűen a laborok funkciójáról hazudik, soha nem volt bizonyíték arra, hogy biológiai fegyverkezés zajlana, az ENSZ és független vizsgálatok nem találtak semmi ilyenre utalót.
Murdoch 2026. 06. 15. 10:28
Előzmény: #82355  Shortelek
#82357
Murdoch 2026. 06. 15. 10:22
Előzmény: #82352  Dehogynincs
#82356
Na meg Ukrajna legfőbb szövetségesétől ilyet se:
https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-sondaz-po-decyzji-zelenskiego-polacy-zabrali-glos,nId,23494676
A közvéleménykutatások alapján lejött a lengyeleknek, hogy a nácizmust favorizáló ukrán rezsim nem igazán a barátjuk. És még a brüsszelita Tusknak is élesen kellett reagálnia, biztos véletlen, hogy azóta már a moldávoktól repült Zé és nem lengyel tranzit volt:
https://english.nv.ua/nation/zelenskyy-reportedly-flies-to-uk-via-moldova-instead-of-rzeszow-50614238.html
A nemlétező biolaborokkal kapcsolatban a minap ugye bukta volt, Zének ez meg most már a sokadik nácis sztorija, szóval nem egyszeri bénázás, nehogy aztán ebben is legyen kőkemény valóság, amire utaltak anno a ruszkik.
Neked is változott az álláspontod, vagy szilárdan ragaszkodsz továbbra is a nácizmus irányába kilengő ukrán rezsim dicsőítéséhez?
Shortelek 2026. 06. 15. 10:21
#82355
https://www.portfolio.hu/percrol-percre/843230/cirkon-raketat-is-lelohetett-ukrajna-103958Ennyit a muszka lelőhetetlen rakétájáról, az arc nagyobb mint a tehetség a muszkánál, mosógép chip ennyit ér.
andras-80 2026. 06. 14. 11:43
#82354
Ma pihennek a ruszkipropagandisták? Hát milyen dolog ez, elvtársak! Vasárnap sem pihen a front, nektek se szabadna lazsálni! 🥰
andras-80 2026. 06. 14. 11:42
#82353
Búcsúzzunk szépen Iván
aki elmegy az legyen vidám bye-bye
búcsúzzunk szépen Iván
neked is jobb lesz talán
🤣🤣
Dehogynincs
Dehogynincs 2026. 06. 13. 15:04
#82352
Ilyen kemény kritikát fideszes politikustól még nem hallottunk
https://telex.hu/belfold/2026/06/13/fidesz-hidveghi-balazs-fidesz-kongresszus-kritika
-  a Fidesz háborúra és békére épülő kampánya nem találkozott a választók döntő többségének álláspontjával
...
- a kampány túlzottan külpolitikai fókuszúvá vált, és nem találkozott a magyarok identitásával, hogy a Fidesz Európával és a Nyugattal szemben pozicionálta magát. Szerinte a magyarok belefáradtak a Brüsszellel szembeni állandósult harcba is, és négy év után nem lehetett tovább hitelesen fenntartani az akut háborús veszély érzetét. „Az ukrán vezetéssel szembeni folyamatos és egyre kiélezettebbé váló konfrontáció végül óhatatlanul betolta a Fideszt az oroszpártiság térfelére, attól függetlenül, hogy erre nem volt szándék és nem a valóság.”
- 36 évvel a rendszerváltás után Orbán Viktorral és a Fidesszel szemben skandálták azt, hogy Ruszkik haza.
...
Murdoch 2026. 06. 13. 14:01
Előzmény: #82349  Shortelek
#82351
Naná, hogy anno a szovjetek is nyomták, de egyelőre foglalkozzunk a tényekkel. Az akkori mainstream sajtó körbehazudta a világot, hiába jelezték az oroszok a dolgot. Simán bedobta azt a primitiv dumát a média, hogy közönséges cuccokról van szó, meg hogy ezek csak a sarki patikában kapható bacik. Énmagam is belinkeltem már évekkel ezelőtt pedig ezt nem is 1x:
https://www.youtube.com/watch?v=ydSf57SRtcQ
Hát nem egy raklap kefírért hallgatták ki a 2014-es puccsistát, most értelmet nyert, hogy miért. Összszorult a töke az usának, hogy ezekkel a nemlétező biolaborokkal gond lehet így a nagy agresszió közepette.
Shortelek 2026. 06. 13. 12:21
Előzmény: #82348  GrizzlyG
#82350
Mit ért ehhez egy medve.
Shortelek 2026. 06. 13. 12:20
Előzmény: #82341  Murdoch
#82349
Ha valamelyik ország biofegyvereket gyártana
 az inkább a muszkáid, terrorista putyinod az aki ilyet bevetne.
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 06. 13. 11:53
Előzmény: #82347  Murdoch
#82348
A tények mindig összezavarják az ukrán propagandistákat :)) 
Murdoch 2026. 06. 13. 11:46
Előzmény: #82345  GrizzlyG
#82347
Magam előtt látom az első percét, ahogy átfutja a cikket és ezerrel dolgoznak a fogaskerekek, hogy ‘most mit is lódítsak.’ 😅😂
andras-80 2026. 06. 13. 11:28
#82346
Takarodó van a ruszkiknak Európából! Még a lesajnált ukránokkal se bírnak. 🤣🤣
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 06. 13. 10:52
Előzmény: #82340  Istvan78
#82345
😅😅😅 
Istvan78 2026. 06. 13. 10:50
Előzmény: #82343  Murdoch
#82344
Ebben egy szó nincs, hogy tömegpusztító fegyverekhez folytatták volna a kutatásokat. Látszik, hogy nem értetted meg vagy nem akartad megérteni a kommentem lényegét. Biolaborok kutatásokhoz mindenhol vannak, de nem tömegpusztító fegyverek fejlesztéséhez kapcsolódóan. Hazudsz, mint mindig.
.
"Világszerte gyakorlatilag minden országban folynak biológiai laboratóriumokban kutatások, amelyek nem tömegpusztító fegyverek kifejlesztéséhez kapcsolódnak. A modern orvostudomány, a diagnosztika, a mezőgazdaság és a járványvédelem elképzelhetetlen biolaborok nélkül."
Istvan78 2026. 06. 13. 10:30
Előzmény: #82341  Murdoch
#82342
Link? Mesélsz te is?
Murdoch 2026. 06. 13. 10:20
Előzmény: #82337  GrizzlyG
#82341
Még szerencse, hogy maga az usa kormány töltötte fel a cuccot, mit fognak itt vergődni a háborúpártiak, hogyan oroszpropagandázzák le. Sajnos már nem fog menni... Az európai mainstream sajtó hallgat, sunyít, csak a szokásos. És ugye kitették a kutatások tárgyát, csupa vidám dolog, hát nem mondjuk az agrárgazdasághoz kellettek:
"anthrax, tularemia, tuberculosis, SwineFever, New Castles Disease, MERS, SARS, Marburg, Ebola, Lassa, the Plague, Rickettsia"
Meg ugye yenki finanszírozással...

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek