Január óta a Gazprom öt vezető munkatársa halt meg látszólag előzmények nélkül – írja az Unione Sarda. Nagy gáz van a Gázpromnál? Orosz fanok indulhattok. Szép és jó ország. Nem EU-s. Orosz anyácska vár rátok. Mindenhol jó, de legjobb putyin alatt.
"Úgy tűnik, az ukrán hadsereg megkapta a Milkor M32A1 40 mm-es többlövetű gránátvetőket - és már használják is őket a harcokban. A szállítást korábban nem jelentették be, de valószínűleg az USA közelmúltbeli katonai segélycsomagjainak keretében szállították őket." https://twitter.com/UAWeapons/status/1521823283196350464
"Az orosz csapatoknak állítólag sikerült betörniük az Azovstal üzem fő komplexumába, a súlyos harcok jelenleg is tartanak. Nincs kapcsolat az ukrán harcosokkal - írja az Ukrajinszka Pravda Mariupol című újság." https://twitter.com/Militarylandnet/status/1521825660645355520
A hiteleket fogod fizetni a semmire, de egyre magasabb kamatokkal. A gazdaság pedig leáll az egész kontinensen. Nem az orosz, hanem a kontinens gazdasága. Semmit sem fogsz tudni gyártatni és a kajával, vízzel is problémák lesznek. Szerintem nem igazán vannak képben az emberek azzal, ami jön. Mit akarsz fizetni és miből? :)
OROSZ-UKRÁN háború