Topiknyitó: lea39 2021. 01. 25. 09:52

Akko fórum  

Moderált topic
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Labanc
Labanc 2026. 06. 16. 09:36
Előzmény: #22179  simonzoli13
#22180
Most épp 232
simonzoli13 2026. 06. 16. 09:31
Előzmény: #22177  Labanc
#22179
Hol áll?
simonzoli13 2026. 06. 16. 09:30
Előzmény: #22176  Toka
#22178
Elegem van már az egész építőiparból! Szabin vagyok.
Labanc
Labanc 2026. 06. 16. 09:30
Előzmény: #22175  simonzoli13
#22177
Én bent állok egy 5000db-os pakkal, nekem dobhatod
Toka 2026. 06. 16. 09:27
Előzmény: #22175  simonzoli13
#22176
Zoltán dolgozzon!Szabin van?Dolgozzon hogy nagyobb legyen a Gdp.Majd szép nyugdija lehet ha dolgozik.
simonzoli13 2026. 06. 16. 09:16
#22175
Ma adok kb. 10e. darabot, ha valakit érdekel?!?
orbitalis 2026. 06. 16. 08:52
#22174
meg lesz találva és föl fogja csapni a nép az árfolyamot. Hormuzi béke mellett érik az orosz-ukrán is. Euforikus hangulatban pedig a kis papírokat is venni fogják.
A számok jók lesznek, a jövőkép jó.
Többet kellene marketingelni az eredményeket meg csinálni egy jegyzőt 10-20k-val és nem lenne semmi gond.
Pár nap alatt az Appeninn árfolyama is befogható lenne. Egyelőre lassú nyönyörgés.
simonzoli13 2026. 06. 15. 18:10
Előzmény: #22172  Labanc
#22173
Szexi papír az tuti !
Labanc
Labanc 2026. 06. 15. 17:31
#22172
Top1 részvény volt ez ma prémium kategóriában, ilyet se látni minden nap...
orbitalis 2026. 06. 15. 13:48
Előzmény: #22168  Labanc
#22171
de jo menne ha bekerulne ilyenkor a cikkbe a Neo neve is vagy mint kivitelezo vagy mint uzemelteto.
Vica71 2026. 06. 15. 13:07
#22170
Kedves bróker Úr 1db-al szórakozik...
Manufacere 2026. 06. 15. 12:01
Előzmény: #22168  Labanc
#22169
fiftififti 2026. 06. 15. 00:00
Előzmény: #22164  Labanc
#22167
Rendben van ,értelek! 
Elnézést!!
fiftififti 2026. 06. 14. 23:58
Előzmény: #22165  Toka
#22166
De, hát Toka úr maga nagyon el van tévedve!!
Én nem magát minősítettem, csak egy vádaskodásra reagáltam!!
Foglalkozzon inkább a kedvenc akkó papírával mints6 mások komunikációit lereagálva jelentget!!
Mondjuk ez a viselkedés jellemző az unatkozó ,másokkal foglalkozó idős korosztály viselkedésére!
Toka 2026. 06. 14. 23:13
Előzmény: #22163  fiftififti
#22165
Fuftififti Ur ezt természetesen jelentem, igy nem lehet beszélni.Köszönöm megértését:Toka Úr
Labanc
Labanc 2026. 06. 14. 23:06
Előzmény: #22163  fiftififti
#22164
Nyugi ez nem neked szól, számukra te csak egy eszköz vagy...
Ismerem a beírásaidat, nem egy részvényt szoktál így leszólni... ami önmagában rendben is van, sok közülük meg is érdemli, ettől függetlenül tiszteletteljesen szeretnélek megkérni, hogy máskor jobban nézz utána cégek fundamentumaira, mielőtt ezzel kapcsolatban nyilatkozol, mivel vannak mások, akik ezt kifejezetten rosszindulatból a saját javukra próbálják fordítani...
fiftififti 2026. 06. 14. 22:51
Előzmény: #22162  Labanc
#22163
Te beteg elme, miről is beszélsz!?
Labanc
Labanc 2026. 06. 14. 22:21
Előzmény: #22157  Labanc
#22162
Előkotorhatod mind a 13 álprofilodat is, csakhogy végül likeokból legyen több, végtelenül átlátszó és szánalmas amit csinálsz :))
simonzoli13 2026. 06. 14. 21:27
Előzmény: #22155  Manufacere
#22161
Cca. 143 e. darab! ??????Az se semmi, ilyen likviditás mellett.. Nekem picit több, de 11 évet lehet várni kell a 300-,rá is..

Topik gazda

lea39
lea39
3 3 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek