Topiknyitó: Lorne_Malvo 2020. 05. 25. 21:13

Wizz Air részvényesek topikja  

Üdv!
Azért nyitottam ezt a témát, hogy a Wizz Air részvényesekkel meg tudjuk beszélni az aktualitásokat a vállalattal kapcsolatban.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
FeherTibi 2026. 06. 18. 09:11
Előzmény: #4959  FeherTibi
#4960
illetve úgy érzem, hogy ebben a cégben már nem biznak a befektetők, szinte el van felejtve. Mintha nem is lenne a tőzsdén, vagy valami hasonló. 1 éve is kb ugyanitt volt.
FeherTibi 2026. 06. 18. 08:52
#4959
Nem értem, a pozitív iráni hir ellenére miért van mínuszban a német tőzsdén, angol piac nyitás előtt :
https://www.marketscreener.com/quote/stock/WIZZ-AIR-HOLDINGS-PLC-21342459/
5000 2026. 06. 18. 07:15
Előzmény: #4957  5000
#4958
Meg segíthet az eső olajár az orosz-ukrán  békében is?
5000 2026. 06. 18. 06:04
Előzmény: #4956  Flyer
#4957
Olaj tovább le.
Mennyi is volt a háború előtt, kb 6000?
Jó lenne visszamászni oda.
Flyer 2026. 06. 18. 05:49
Előzmény: #4952  OSZLOPOS
#4956
Aláírták. 
FeherTibi 2026. 06. 17. 11:18
Előzmény: #4954  OSZLOPOS
#4955
valahol irták, hogy Trumpnak már nincs ideje a háborúval foglalkozni idén juniustól. Csak arra nem emlékszem, melyik háborúval nincs ideje foglalkozni. Szerintem egyikkel se, illetve az orosz-ukránnal idén nem is nagyon foglalkozott. Szóval szerintem az iráni háborút irták. 
OSZLOPOS 2026. 06. 17. 11:03
Előzmény: #4953  FeherTibi
#4954
ezt ugye viccnek írtad. A választások még messze vannak. Mindegy, én ebben hiszek, és a szoros stoppokat be is állítottam.
FeherTibi 2026. 06. 17. 10:19
Előzmény: #4952  OSZLOPOS
#4953
de a keménykedés emelkedő olajárat hoz, ami a republikánusok időközi választási esélyeit csökkenti. Szerintem a pártja a legfontosabb Trumpnak, nem Irán és nem is Ukrajna.  Szerintem mindent a párt érdekeinek vet alá, ezért alacsony olajárat akar, azaz inkább hagyja Iránt is. Megpróbált valamit, de nem sikerült. 
OSZLOPOS 2026. 06. 17. 09:47
#4952
elolvastam a Portfolion az állítólagos béke szövegét. Két eset van. Egy: Kamu a szöveg. Kettő: Trump megint tőzsdézik. Ilyet ő nem ír alá. Ma FED ülés. Kamatot kéne emelni az infláció miatt, ami főleg az olaj ár miatt van. Olaj ár a béke ígéretével bedöntve. Kamatemelés foga kihúzva. Aztán holnaptól egy hónapig mehet újra a keménykedés. Nem lennék meglepve, ha erről szólna az egész.
debepe 2026. 06. 16. 19:17
Előzmény: #4949  OSZLOPOS
#4951
Short állomány 9.6%... ahogy megugrott úgy csökken is. Ha nincs újabb pánikkeltés akkor jöhet a SC. Jövő héten 6000 forint feletti árfolyamot várok.
FeherTibi 2026. 06. 16. 17:28
Előzmény: #4948  Garajc
#4950
12 fonton vettem utoljára. Kb 11 font az átlagáram
OSZLOPOS 2026. 06. 16. 17:28
#4949
Ma megerősítette a tegnapi emelkedést. Mivel ugyanazon a szinten maradt, a forgalom viszont átlag alatti egy masszív 10% emelkedés után, azt gondolom, elfogyhattak az eladók. Azaz jobb árért lehet szerezni több részvényt. Az is igaz, hogy további 3% olaj esésre nem ment tovább.Hozzá teszem, a szorosban még mindig csak lézengenek a hajók. Az alakzat mindenesetre biztató, a mozgóátlagok sorba rendeződtek és jönnek fel ( a rövidebbek). ha megindulnak a tankerek vagy jönnek újabb jó hírek, pár nap pihenő után jöhet egy újabb ugrás. Ami forintot illeti:hát, nem elég, hogy vágni kell a kamatot, az Önmagában kevés lesz. nagyot kell vágni rajta, az hat. a B megoldás, hogy majd a rózsaszín köd azért felszáll. A kormány nagyon sok mindent csinál, viszont az előző kormány mindenféle kedvezményeihez, amik égetik a költségvetésben a pénzt, még nem nyúlt. kijön pár hiányadat, aztán jön majd a hűha. de az 2-3 hónap legalább.
Garajc 2026. 06. 16. 17:22
Előzmény: #4947  FeherTibi
#4948
És ha jól emlékszem valahol 1200 GBp környékén szálltál be a kereskedésbe?
FeherTibi 2026. 06. 16. 17:07
Előzmény: #4946  Garajc
#4947
Talán 437 Ft
Garajc 2026. 06. 16. 16:47
Előzmény: #4944  FeherTibi
#4946
Tibi, mi a bekerülési átlagárad forintban (ha szabad ilyet megkérdeznem, mert illeni, nem illik.)???
Dave777 2026. 06. 16. 16:31
Előzmény: #4944  FeherTibi
#4945
Majd az MNB kamatcsökkentés visszaigazítja
FeherTibi 2026. 06. 16. 15:50
#4944
az mondjuk nem jó, hogy a font gyengül a Forinthoz képest. Hamarosan beesik 400 Ft alá... Pár éve 500 Ft is volt. 
FeherTibi 2026. 06. 16. 15:14
Előzmény: #4942  Viktor
#4943
szerintem Trump ki akar szállni az iráni konfliktusból. Nem hiszem, hogy kockáztatja az időközi választásokat. Egy ilyen "pitiáner" ügyet csak nem húz el 1 évig.   Izrael más kérdés, de egyedül valószinüleg nem fogja vinni a háborút.   
Viktor 2026. 06. 16. 15:04
Előzmény: #4940  FeherTibi
#4942
Jól hangzik, rövid távú tervnek nem rossz. 
Én maximum az Iráni békére tippelek, de ügye még ott se írtak alá semmit. Ha jól értettem az is csak egy átmeneti megegyezés, ami nem tartalmazza a fontosabb témákat (uránkészlet, Libanon harcok, stb.)
FeherTibi 2026. 06. 16. 14:32
#4941
wit és brent is 80 dollár alá csuszott...   Ebben Trump mostanki G7 szereplésének is köze lehet, bár nem tudom, konkrétan mit mond

Topik gazda

Lorne_Malvo
Lorne_Malvo
4 1 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek