debepe

Regisztráció: 2024-01-23 17:09:50

Hozzászólások száma: 442

Utolsó hozzászólás: 2026-06-21 10:15


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

8 189
2026. 05. 30. 14:09

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a "NUTEX részvényesek topikja 2024" topikban - 2025-01-29 09:47-ig (61 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "NUTEX részvényesek topikja 2024" topik #3782 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Boldog karácsonyt
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-04-02 10:22-ig (4 nap, 23 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
gondold végig, miket írogatsz. ha van bizonyítékod jogsértésre, akkor sétálj el szépen a megfelelő szervekhez .a fórum nem az.

utolsó 20 hozzászólás

NUTEX mindenkinek vasárnap, 10:15
Az a baj hogy ezek össze vissza módosítgatjak az alapszabályt, a javadalmazási politikát és minden dokumentumuk egy olyan káosz, amit már ők sem tudnak átlátni. Ráadásul egyik folytatólagos közgyűlés időben kerülgeti a másikat. Nyilván a cég előbb utóbb kap majd valami felügyeleti bírságot, ami megint nem tesz jót az árfolyamnak. Ugyanakkor cserekleinek és mező ügyvédnek okirathamisításért a büntető ligában is meg kell majd mérettetniük magukat. 
Wizz Air részvényesek topikja 2026. 06. 16. 19:17
Short állomány 9.6%... ahogy megugrott úgy csökken is. Ha nincs újabb pánikkeltés akkor jöhet a SC. Jövő héten 6000 forint feletti árfolyamot várok.
Wizz Air részvényesek topikja 2026. 06. 16. 13:22
Vétel helyett felhalmozás? Ezt így tényleg leírta valaki? Nagyon komoly elemzők lehetnek a konkolynál.
NUTEX mindenkinek 2026. 06. 15. 11:16
Attól függ mit vártál a szombati naptól. Ha sült galambot akkor valóban nem. De nem erről szólt a diskurzus.
NUTEX mindenkinek 2026. 06. 15. 11:15
Igen. Egyértelmüen. Ugyanúgy mint Huber.
NUTEX mindenkinek 2026. 06. 14. 06:37
Köszönjük az erőfesszíteseket és az ötleteket. Jóntudni hogy valaki kézbe vette az ügyet. Cserekleinek börtönben a helye. Egy tisztességes menedzsmenttel pedig valós potenciál van a nutex növekedésében
Wizz Air részvényesek topikja 2026. 06. 12. 04:55
Remek észrevétel. Egyébkent a wizzair egyfolytában akciókat hirdet. Most a 22 éves szülinapi kampány miatt, de amúgy is allandóak az akciók. Először az volt az érzésem hogy ez kétségbeesett utashajhászás, de az eredmenyeket es a kilátásokat tekintve sokkal inkább azt érzem hogy agresszív piacszerzés folyik az akciókkal.
Sokkal inkább érzem kétségbeesettnek O'leary nyilatkozatait.
Napról napra csökken a short állomány is, szépen zarogatják a pozíciókat.
Mindent összevetve nekem trendfordulós a kép.
Tegnap elindult a VB is. Hátha a világnak egy kicsit a fietára van igénye az iráni és az orosz konfliktus helyett...
NUTEX mindenkinek 2026. 06. 08. 19:31
Igen ott leszek 1M részveny tulajdonosaként.
NUTEX mindenkinek 2026. 06. 07. 09:10
Mit kellene megértenem? En sikeres, boldog ember vagyok. Hiszek a befektetett energia es a megterülés arányosságában. Ebben a szellemben nevelem a két fiamat akik a legféltettebb kincseim. Látom hogy a világ nem jó irányba megy, de ettől még nem megyek falnak. És nem károgok állandóan hogy minden szar. Ha nem megy a szekér akkor tolni kell. Ha úgy se megy, akkor lehet hogy kereket kell cserélni. Egyszerű ez...
NUTEX mindenkinek 2026. 06. 04. 11:31
Úristen...
NUTEX mindenkinek 2026. 06. 02. 05:18
És újra felhívnám a figyelmet arra, hogy június 13-án Kecskeméten lehetőség lesz a részvényeseknek csereklei idióta szabályai nélkül részt venni egy fórumon, ahol a kialakult helyzetről és annak kezeléséről tudunk eszmét cserélni. Mindenkinek ajánlom figyelmébe aki nem csak a klaviatura mögül nagy király.
NUTEX mindenkinek 2026. 06. 02. 05:14
Íme újra a facebook csoport aki esetleg érdemi informáciokra is kíváncsi, és nem elégszik meg a portfolios színvonallal.
NUTEX mindenkinek 2026. 06. 02. 05:13
NUTEX mindenkinek 2026. 06. 01. 14:07
Már meg ne haragudj de annyira megterhelő ez a nihil stílus. Valaki kézbe vette a történetet. Nem muszáj egyet érteni és nem kell csatlakozni vagy támogatni sem, de ez az állandó vilagvége hangulat amit nyomsz... minden rendben veled?
Wizz Air részvényesek topikja 2026. 05. 27. 20:44
Ha valakinek van signiture előfizetese betehetné ezlnnek a cikknek a szövegét ide.
NUTEX mindenkinek 2026. 05. 27. 09:50
Oh igen. Az ominózus okirathanisítások egyike. csereklei bevett gyakorlata, hogy mást adott ki közleményben mint amit elhadart és megszavaztatott huberral, mint a közgyüleseken részt venni képes egyetlen legénnyel.
NUTEX mindenkinek 2026. 05. 27. 09:39
Ha esetleg valakit érdekel a facebookon van egy csoport nutex részvenyeseknek...
NUTEX mindenkinek 2026. 05. 27. 09:38
NUTEX mindenkinek 2026. 05. 21. 06:33
Egyetértünk.
Június 13-án pedig aki úgy érzi hogy tudna érdemit hozzátenni a folyamathoz, vagy csak szeretne értesülni a dolgok jelenlegi állásáról annak Kecskeméten a helye.
NUTEX mindenkinek 2026. 05. 21. 05:43
Semmi kapcsolat nincs Morvai és Holba között. Morvai orvoskent praktizál, vett nutex részvenyt és aktívan tesz az ellen az ámokfutás ellen amit csereklei és huber képvisel, az ellen ami a tőzsde és az NyRT fogalmának meggyalázása. Morvai nem a fotelből acsarkodik hanem kézbe vette az eddig elhibázottnak látszó befektetését. Morvai egy olyan jogi és korrupciós környezetben küzd sok cserbenhagyott részvényesért ahol sokan feladták volna már a harcot.
Holbáról annyit tudunk politikai ambíciói voltak valaha.
A két ember nagyon távol áll egymástól minden tekintetben.
Ez egy független látásmód, a tévedés jogát fenntartom.

friss hírek További hírek