Az a baj hogy ezek össze vissza módosítgatjak az alapszabályt, a javadalmazási politikát és minden dokumentumuk egy olyan káosz, amit már ők sem tudnak átlátni. Ráadásul egyik folytatólagos közgyűlés időben kerülgeti a másikat. Nyilván a cég előbb utóbb kap majd valami felügyeleti bírságot, ami megint nem tesz jót az árfolyamnak. Ugyanakkor cserekleinek és mező ügyvédnek okirathamisításért a büntető ligában is meg kell majd mérettetniük magukat.