Kinek érdeke ilyen áron kiszórni? Politikai bizonytalanság ide vagy oda ennél jóval többet ér a papír. Esetleg az állam vásárolna meg a Jászais kekvától minél olcsóbban és ehhez kell az alacsonyabb átlagár?
Mindenesetre undorító ami történik
Mindenesetre undorító ami történik
4IG Nyrt reszvenyesek.
Moderacio alatt lesz.