Topiknyitó: feel 2020. 01. 19. 14:04

4IG Nyrt reszvenyesek.  

4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
nyugdijas kedd, 21:41
#97120
JG az Emirségekben tárgyal energiárol és iparfejlesztésrol. es még sok másrol.  Nyilvánvaloan Magyarországot képviseli. Remélhetoleg kitárgyal valamit a 4iGnak is. Ha már ott van.
HunSuccess kedd, 21:18
#97119
“ A szlovák V4 elnökség négy pontja Robert Fico felsorolta a júliusban kezdődő szlovák elnök négy prioritását.(…) Végül pedig a védelmi iparok felfuttatására fókuszálnak majd…”
BigD21 kedd, 19:56
Előzmény: #97116  HunSuccess
#97118
Meggyőződésem, hogy a kormány és 4iG keményen dolgoznak a háttérben, hisz sok közös érdek van(!):- együttműködési stratégián ( milyen feltételekkel, win-win pozíció), ami a belföldi szektorokat érinti,- SAFE (konkrétumok, hogyan, kivel, milyen formában),- kommunikáció (hogyan lehet eladni a jelenlegi belpolitikai helyzetben, nagyon fontos, érzékeny terület).Kizártnak tartom, hogy Jászai ilyen “szabadon” jön-megy és Abu Dhabiban tárgyal  a Közép- és Kelet-Európában, valamint a Nyugat-Balkánon az energia területén felmerülő lehetőségekről, hosszú távú befektetési témákról valamint a következő generációs infrastruktúrára és a stratégiai partnerségről…
Majd úgy döntenek a magyar döntéshozók, hogy ez nekünk nem kell…
Igen, hiszek ebben a projektben!
Hogy mikor lesz ebből valami?
Majd mikor a kormány világossá teszi, hogy abban a formában, ahogy a Fidesz összerakta NEM, DE ahogy a TISZA gondolja, úgy rendben!
Nem tudnám megmondani, de ha valaki erre azt mondja, hogy ez rossz, működésképtelen, akkor nem hiszek neki!
user625
user625 kedd, 19:17
#97117
Ha a 4ig árfolyamalakulása mellé nézem a Rheinmetall és a CSG árfolyamalakulását, az a benyomásom támad, hogy nem a kormányváltás miatt esik az árfolyam. Vagy legalább is nem csak amiatt.
HunSuccess kedd, 18:17
Előzmény: #97115  BigD21
#97116
Legyen igazad! 
Meglátásod szerint mi és mikor indíthatja be a nagyobb mértékű vásárlást, mert Egyenlőre csak borús felhők látszódnak az égen.
Jelenleg alig éri el a napi forgalom a 100 millió HUF-os határt. 
BigD21 kedd, 18:04
#97115
Segítek, mert rosszul látjátok!
Sokan eladták 2k környékén és mikor hirtelen venni kezdik, nem sokan adják 3k alatt, így megint lesz egy erős emelkedés!!!
Getup
Getup kedd, 17:39
Előzmény: #97113  HunSuccess
#97114
Ha ez a kotta marad jövő7en meg is lesz...pislogunk csak mint eddig...
HunSuccess kedd, 17:34
#97113
Chart szakértők mit mondanak? Másik topikban már 1400-1600 van vizionálva. És ha ez így megy, a nyárra meg is lesz:(
Getup
Getup kedd, 17:30
Előzmény: #97111  HunSuccess
#97112
Ez igy nem lesz jo hogy minden nap min - 3% akar mi is van...jo átlettünk baszva ahogy csak lehet..
HunSuccess kedd, 17:23
#97111
Vajon fent a toronyban ilyenkor hogyan gondolkoznak? Hiszen minden tulajdonos vagyona szép lassan csökken, ég el. Mi lehet a háttérben? KGY és Q1 után szépen megugrott pár napig, azóta viszont beállt a február óta tartó pályára. Hol lesz a vége és az alja??
Kata726
Kata726 kedd, 17:09
Előzmény: #97106  Kosto97
#97110
Klassz! Tartós árfolyamemelkedéssel mikor rukkol elő?
Getup
Getup kedd, 17:06
Előzmény: #97108  Getup
#97109
-3%
Getup
Getup kedd, 17:06
#97108
Z 1860 jo lekotve megint.. itt csak az otp megy mar.
Sehmet
Sehmet kedd, 16:59
#97107
Azt gondolom, hogy még mindig folyik a profitrealizálás az ennél alacsonyabb árfolyamon vásárlók részéről, mivel tartanak a további eséstől. Remélem, nem sokára megszűnik az eladói nyomás. 
Csomi_1977 kedd, 16:43
Előzmény: #97104  jofej
#97105
Ogen fél éve látom is az árfolyamon ahogy jár tárgyalni . Kicsit maradjon már itthon és adja vissza a befektetői bizalmat a eészvénybe
jofej kedd, 16:19
Előzmény: #97093  dunyha
#97104
Jászai nem úgy viselkedik, mint akinek bajban lenne a vállalkozása. Minden nap tárgyal valahol a világban, ha gond lenne valószínűleg nem tenné, nem nevettetné ki magát, nem  tárgyalna komoly országok, komoly vezetőivel.
Getup
Getup kedd, 16:11
Előzmény: #97102  Imrus55
#97103
Hat aki leverte ide 5kről szerintem az...
Imrus55 kedd, 16:02
Előzmény: #97101  Getup
#97102
ismét 1871.- r.... ki a szar adja el pár fillér haszonért!
Getup
Getup kedd, 15:51
Előzmény: #97099  Rellim
#97101
Noo 2dbal 😅

Topik gazda

feel
feel
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek