Topiknyitó: feel 2020. 01. 19. 14:04

4IG Nyrt reszvenyesek.  

4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
TomJerry86 hétfő, 20:01
#97020
JG statusza nem valtozott, most is nagykovet. 
Nemtommilesz
Nemtommilesz hétfő, 19:30
Előzmény: #97018  Electricity
#97019
Vagy lemondott magától, vagy jelezték le kellene mondani - amíg lehet. Köztársasági elnököt is leléptetik, szöval széllel szembe kár pisálni. Én inkább arra gondolok, nyomatékos jelzésre lelépett. Az egyezségek megindultak, lépésenként pedig bedarálják ha nem lép magától arra amerre mondják neki. A kérdés, hogy a kisbüfik hogyan fognak járni. A nagyok mindig jól járnak.
Electricity hétfő, 19:24
Előzmény: #97016  Nemtommilesz
#97018
Miért nem jelentette be MP? Talán megegyeztek? Kiszáll az állam?
Getup
Getup hétfő, 19:18
Előzmény: #97014  Miner
#97017
Majd idővel rájössz kell még neked pár  év ugy lattom😉 vagy nagyon fentről szorultál be.. sok sikert👌
Nemtommilesz
Nemtommilesz hétfő, 19:15
Előzmény: #97013  Electricity
#97016
Ha korábban nem volt ott, az erős üzenet most. Nem hiányzott.
Rellim
Rellim hétfő, 19:13
Előzmény: #97013  Electricity
#97015
Igen, ez lehetséges.
Miner
Miner hétfő, 19:09
Előzmény: #96996  Getup
#97014
Azt nem mondja senki, hogy minden rendben van. Azt sem lehet tudni lesz-e újra 5K és mikor. De miért kell tovább rontani a helyzetet? Te sem tudsz ugyanúgy előre semmit, mint én. De ezeknek a hozzászólásoknak senki nem veszi hasznát, csak az, aki még nem vette észre, hogy már 2K alatt van az árfolyam. Ilyen meg szerintem nem sok van. A bizonytalanok könnyebben dobhatják a papírt, az árfolyamot meg az biztos nem viszi felfelé. Az meg hogy mitől esett, azt kellene tudnod, ha 18 éve tőzsdézel. 
A kedvencpapíromnek miért emelkedett az ára egy hónap alatt a 13X-ra és utána miért esett le ötödére? Az a papír is egy pohár g.ci lett? Biztos az ottani fórumon is voltak akik eladásra ösztökéltek másokat, de egy év múlva még meghétszerezte az árfolyamot. Ez a tőzsde. Aki 18 év alatt erre nem jött rá, hogy ilyenek előfordulnak, az rossz előadásra vett jegyet. 
Electricity hétfő, 19:09
Előzmény: #97011  Rellim
#97013
Szerintem már nem az. Nem verték nagydobra. Ez az üzenet. A többi nem érdekes. Korábban ez nem volt ott.
Electricity hétfő, 19:06
Előzmény: #97010  Rellim
#97012
Former. Így kezdődik. Ez nem a múlt?
Rellim
Rellim hétfő, 19:06
Előzmény: #97008  Getup
#97011
Topkomment!
Szintén...
Rellim
Rellim hétfő, 19:05
Előzmény: #97007  Electricity
#97010
Eddig is az volt.
Valahogy Őt nem akarják elmozdítani ebből a poziból.
Bár ha Szutyok Tamást sikerül, lehet, hogy neki is megszűnik a pozija.
Csomi_1977 hétfő, 19:05
Előzmény: #97004  Getup
#97009
Ez így van . Jól irányítják az egészet . 
Getup
Getup hétfő, 19:03
Előzmény: #97003  Rellim
#97008
Sokat gondolok rá hogy nem ugyan azt a kereskedést nézzem nap mint nap mint a felbeszélők pedig 2 helyen is  van real timeom mind1..  majd lesz jobb is 1x
Electricity hétfő, 19:00
Előzmény: #97003  Rellim
#97007
A beírása szetint: volt meghatalmazott és  rendvüli nagxkövet. Ez meg mi? Tud erről valaki?
dunyha hétfő, 19:00
Előzmény: #97000  Rellim
#97006
Ezekre régen rali volt, most pedig na...
Nem akarok semmi jó elrontója lenni, nem ezért küldtem be :D
Nem fog az a szerződés-aláírós toll az elmúlt hónapokban, cserélhetnének benne egy tintát :)
karalabe hétfő, 19:00
Törölt hozzászólás
#97005
Getup
Getup hétfő, 18:59
Előzmény: #97001  Csomi_1977
#97004
Nem csak te nem értesz hozzá mindenki csak irja a saját poziját vagy amit szeretne magának..csak azok tudják akik ezt irányitsák minden nap senki más hidd el nekem...
Rellim
Rellim hétfő, 18:57
Előzmény: #96999  Getup
#97003
Szerintem, simán csak rossz szemszögből nézzük.
Nem esett a papír, hanem itt van a helyén.
Nem az 1800 - 1900 az abnormális, hanem a 4965 volt.
Persze, engem sem vígasztal, hogy kitömtek mint a szart, de kb ahogy tisztul a kép, egyre inkább ez látszik.
Ui: egy károgó véleménye, ne hallgassatok rá!
Getup
Getup hétfő, 18:57
Előzmény: #97000  Rellim
#97002
Holnap az lesz erre mégtöbbet szokott esni csak már nem mertem beírni..mert..pedig mostanába ilyenre többet szokott esni mint egy szokásos esős napom egy  +1,5% buxnal...
Csomi_1977 hétfő, 18:56
Előzmény: #96999  Getup
#97001
Tavaly túl lett tolva nagyon . Én egyenlőre fél éve úgy látom a Föni elmegy mindenhova tárgyalni , készülnek a fotók . Kicsit lufi érzésem van de én nem értek hozzá !!! Vannak itt okosabbak . Most óvatos mindenki ezzel a részvénnyel sokan megégtek itt. 

Topik gazda

feel
feel
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek