Topiknyitó: feel 2020. 01. 19. 14:04

4IG Nyrt reszvenyesek.  

4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Nemtommilesz
Nemtommilesz hétfő, 13:30
Előzmény: #96957  Getup
#96960
Ne is foglalkozz az árfolyammal. Full kamu. 35  millás napi forgalom, próbálja lenyomni.
Getup
Getup hétfő, 13:28
Előzmény: #96954  Rellim
#96957
Pont ezt akartam irni nem volt róla szó még is megint ez esik... mint mindig..viccc mar ez.. r 1895..esik ha kell ha nem.
Kata726
Kata726 hétfő, 13:28
Előzmény: #96955  Nemtommilesz
#96956
Nem, Sulyok, Polt Péter, MNB az viszont kiemelten.
Nemtommilesz
Nemtommilesz hétfő, 13:26
Előzmény: #96954  Rellim
#96955
Próbálkoznak. Sarka Kata, Rogán Cecília nem hangzott el ?
Rellim
Rellim hétfő, 13:25
Előzmény: #96952  Kata726
#96954
Ennek ellenére, lekúrták az elmúlt percekben 1902-re...
scalad2 hétfő, 13:23
Előzmény: #96952  Kata726
#96953
Nem volt.
Kata726
Kata726 hétfő, 13:22
Előzmény: #96949  scalad2
#96952
Egy nagyon hosszú felsorolást olvasott fel MP,  szerepelt benne Lölö, Tiborc, Mátrai Erőmű, kaszinó, lombkorona sétány.... 4ig vagy hozzáköthető nem volt, persze én ezt szeretném kihallani....
Nemtommilesz
Nemtommilesz hétfő, 13:22
Előzmény: #96949  scalad2
#96951
Melóban nem fog menni, majd este :(
BT55
BT55 hétfő, 13:19
Előzmény: #96945  Tanulni_szeretnek
#96950
Csak a gyuloletet tudja felmutatni, ami a taplalja a prolikat. Orkia lettunk. 
scalad2 hétfő, 13:18
Előzmény: #96947  Nemtommilesz
#96949
Parlamenti közvetítés.
BT55
BT55 hétfő, 13:18
Előzmény: #96941  Audax1
#96948
Egyetertek. A magyar nep tragediaja az elmult ket honap. Ha neki nem jut, mert nem kepes megteremteni, akkor annak sem jusson aki megdolgozik erte. Le kell menni az aljaig, masbol nem ertett ez a nep, a vergodes kozeleg. Szaradjatok! 
Nemtommilesz
Nemtommilesz hétfő, 13:16
Előzmény: #96944  scalad2
#96947
Lemaradtam. Mit kellenen figyelni?
Marina5
Marina5 hétfő, 12:56
#96946
Vételi DbV. Á    rEladási ÁrE. Db
5051,9241,939807
4871,9231,9402,121
5311,9211,945737
3,7701,9201,9501,609
2,0001,9181,954290
2,0001,9151,955200
2,0901,9121,9564,188
1501,9081,95760
2,0001,9071,9581,000
5701,9061,960614
Piaci információk
Napi min1,921 HUF5 napos vált.-4.40%
Napi max1,960 HUF13 hetes vált.-36.27%
Nyitó ár1,926 HUF26 hetes vált.-54.15%
Utolsó kötés1,935 HUF52 hetes vált.6.46%
Utolsó kötés ideje2026.06.22. 12:55YTD árfolyam vált.-54.15%
Napi változás (HUF)-22.0000052 heti min. záró1,600 HUF
Napi változás (%)-1.12%52 heti min. dátuma2026.05.15.
Előző záró1,957 HUF52 heti max. záró4,965 HUF
Forgalom (db)13,53152 heti max. dátuma2025.11.12.
Forgalom (HUF)26,119,56410 napos átl. forg.100 e db
Piaci kapitalizáció572 Mrd HUF3 havi átl. forg.4,820 M db
PiacBÉTBéta (S&P500-hoz mérten)0.62
Tanulni_szeretnek hétfő, 12:49
#96945
A NER által üzemeltetett cégekről: minap mondta egy mezőhegyesi illető, hogy voltak ellenőrizni a Ménesbirtokot. A végeredmény szerint a cég rentábilis, az üzemeltetés megfelelő, sok más helyen jó lenne ilyen körülményekkel találkozni. Ezek és ehhez hasonló tények lesznek a döntéshozók asztalán, ami alapján folynak majd a "kiegyező"-tárgyalások. A politika színpadán várhatóan marad az elmarasztalás minden szinten, de ez valahol érthető...(bár általam a hazugság soha el nem fogadható)
scalad2 hétfő, 12:37
#96944
Huszonöt perc és indul a show!
Aki tudja figyelgesse, gondolkodjunk együtt - hátha hallunk vmit.
Rellim
Rellim hétfő, 12:25
Előzmény: #96936  Csomi_1977
#96943
Ezt meg tudod válaszolni magadnak, ha figyeled a könyvet/árfolyamot.
- 5000 környékéről leszánkóztunk 2000 alá. 
Ez a szint, annyira teszik a papírnak, hogy napok óta ott van. Most a 2000 az új 5000. 
 - Nincs valódi vételi erő. Úgy zajlik a kereskedés, hogy beáll a vevő a könyven egy (mindig)alacsonyabb árra, és várja, hogy ráöntsék. Többnyire ráöntik. 
 - Forgalom: ma pl kb a tizede az átlagnak. 
Vajon, 1-10 között mekkora most a befektetői bizalom?! 
R:1924 / 25m 
Eisenburgprofesszor hétfő, 12:21
Előzmény: #96941  Audax1
#96942
Top hsz. 
Sajnos sok magyarban az irigység veleszületett tulajdonság. 
Audax1 hétfő, 12:18
Előzmény: #96938  BT55
#96941
Egyszer már leírtam itt, két-három hópaja talán, hogy nincs tőkéstársadalom tőkések nélkül és mi azt akartunk 1989-90-ben. Ha nem akarjuk, hogy a külföldi tőkések teljesen kifosszanak, lerboljanak bennünket, akkor bizony magyar tőkésekre van szükség. Én szenzációs ötletnek tartom a NER-t, csak hát a kivitelezése nem jól sikerült és sokan  haragudnak rá a rossz kivitelezésért, de főleg azért haragudnak (politikusok), hagy nem őnekik jutott az eszükbe és nem ők csinálták meg. A neres cégek már közel 100 000 embernek adnak munkát és tevékenyen részt vállalnak az ország gazdasági fenntartásában. Mi, magyarok mennire imádjuk már a nyugatot , de ott nem kevés tőkés van, sőt sokkal gazdagabbak és nem kevés véráldozatot követelt a megalakulásuk, ez nálunk elmardt szerencsére!. Miért irígykedünk a magyar tőkésre? Jobban érzi magát a magyar, ha idegen tőkés viszei el a hasznot, idegen tőkés zsákmányolja ki? Nagyon bízom abban, hogy a 4iG túléli ezt az irígy korszakot és egy, max. kéthónapon belül elindul az eredetileg eltervezett irányba! Nincs másik ilyen cég és már szinte megkerülhetetlen. Ha mégis a megkerülés a szándéka az új kormányzásnak, akkor évekre elfelejthetjük a befektetéseinket. Bízom a józan ész győzelmében!

Topik gazda

feel
feel
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek