Topiknyitó: feel 2019. 05. 06. 16:37

AutoWallis Nyrt+topic  

Moderalt topic csak szolok :-)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
simonzoli13 szerda, 19:08
Előzmény: #34847  fiftififti
#34849
Nincs igazad, a 4ig szar, az Opusban talán lett volna fantázia, de abból nincs egy darab sem.
fiftififti hétfő, 22:35
Előzmény: #34845  simonzoli13
#34847
Hát basszus, te nem nagyon tanulsz semmiből!!
Egyik szarból mész a másik szarba! 
Ettől jobban jártál volna ha veszel most 4ig-et, vagy opust, de még akár deltát is 50 ft-on!!
Akármit is, de ezt a szart nem szabad venni továbbra sem!!!
kenyeres2
kenyeres2 hétfő, 22:00
Előzmény: #34844  simonzoli13
#34846
Nagy hiba volt!Lölő 2 héten belül megindítja az OPUST!
simonzoli13 hétfő, 19:35
#34845
Eddig egy nagy nullában vagyok az autó Wallisban, pedig, ide hoztam folyamatosan az akko leépítés ellenértékét! 200 a célàr! Hàt, nem tudom.....
simonzoli13 2026. 06. 19. 11:50
Előzmény: #34843  kenyeres2
#34844
Komolyan mondod? Már 4,6 m -ért vettem az elmúlt héten.
kenyeres2
kenyeres2 2026. 06. 19. 11:48
Előzmény: #34842  simonzoli13
#34843
120 FELETT NE PISZKÁLD!-:)))
simonzoli13 2026. 06. 19. 11:43
#34842
Veszegetem szépen az autó Wallist, ennek legalább van forgaloma, nem mint annak a fos akkonak!
feel
feel 2026. 06. 16. 15:06
Előzmény: #34840  signal2
#34841
Alacsonyabb arfolyam tobb mrp reszveny nekik.
signal2
signal2 2026. 06. 16. 14:26
Előzmény: #34839  kenyeres2
#34840
Ha még a magasban lennének a célárak, de azok is jönnek egyre lejjebb. Ami azt jelenti, hogy részvényesi értékrombolás történik. Ilyen teljesítménnyel bónuszt vagy részvényjuttatást felvenni etikátlan és a kisbefektetök kifosztása.
kenyeres2
kenyeres2 2026. 06. 16. 13:41
Előzmény: #34838  feel
#34839
MAGYARORSZÁG LEGGUSZTUSTALANABB RÉSZVÉNYE!!!Alkalmatlan vezetés, olyan MAGYAR PÉTERES! NAGY DUMA REKORD BEVÉTELEK MEG AMIT AKARTOK!!!!CÉLÁRAK AZ EGEKBEN ÁRFOLYAM A FÖLD ALATT!Köszönjük EMESE!!
feel
feel 2026. 06. 16. 13:11
Előzmény: #34837  Metwolf
#34838
Szepen kilopjak a penzt👌osztalekra is jutna de nem nekunk.
Metwolf
Metwolf 2026. 06. 16. 11:23
Előzmény: #34836  HARDCORETERROR
#34837
Nincs mit tenni, Zsolti jól dolgozott és jár neki ezért csaknem 400 misi + buksisimi, hiszen a célok teljesültek. Mi lett volna, ha nem?
HARDCORETERROR
HARDCORETERROR 2026. 06. 16. 11:04
Előzmény: #34835  vcsmate
#34836
bizalomépítő..
festina88 2026. 06. 09. 13:11
Előzmény: #34832  bikkmakk
#34834
Az autowallist eddig is lehet tudni, a wing meg praktiker meg nem releváns.
Kerekegesz 2026. 06. 09. 13:01
Előzmény: #34832  bikkmakk
#34833
pláne
bikkmakk 2026. 06. 09. 12:33
Előzmény: #34831  Kerekegesz
#34832
50 fillért! 147.5, 1.2 m óriási forgalommal.
Kerekegesz 2026. 06. 09. 12:04
#34831
Hírre emelkedett 1.-Ft-ot  R: 148 
signal2
signal2 2026. 06. 08. 10:59
#34828
https://bestsellingcarsblog.com/2026/06/czechia-may-2026-jaecoo-7-breaks-into-top-10/
"BMW (+13.5%) is the only additional Top 10 member in positive."
simonzoli13 2026. 06. 05. 11:05
Előzmény: #34825  Labanc
#34826
Az akkot pedig folyamatosan építem le, nagy a kitettségem abban aránytalanul nagy.
Labanc
Labanc 2026. 06. 05. 10:11
Előzmény: #34824  simonzoli13
#34825
A fundát kell nézni, nem a forgalmat... tavaly pl. shoppert meg vertikált vettem akkor, mikor volt több nap hogy ki sem nyitott... azt most nézd hova jutott az árfolyamuk/forgalmuk...
Akko is szerintem hamarosan eljut erre a szakaszra, amint beindul a kommunikáció 
simonzoli13 2026. 06. 05. 09:36
#34824
Ennek azonban van forgaloma, nem mint az akkonak.
Labanc
Labanc 2026. 06. 04. 21:31
Előzmény: #34821  simonzoli13
#34823
150 körül, nem mozdul ez semerre
kenyeres2
kenyeres2 2026. 06. 04. 21:22
Előzmény: #34814  simonzoli13
#34822
Halott pénz!2 éve vannak fizetett célárak mind 200 fölé mutat és itt tartunk.NEVETSÉGES és felháborító.
simonzoli13 2026. 06. 04. 21:07
Előzmény: #34820  Labanc
#34821
Mennyiért vetted?

Topik gazda

feel
feel
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek