Topiknyitó: Armyllosz 2014. 01. 10. 11:36

ENEFI - THE BEST  

link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kockaveto1 ma, 12:42
Előzmény: #31026  Mendo77
#31029
fix jól fizető állás? kényelmesen, elismerten.
GrizzlyG
GrizzlyG ma, 12:05
Előzmény: #31026  Mendo77
#31028
Egyetértek 
balentum
balentum ma, 08:17
Előzmény: #31026  Mendo77
#31027
Enefi=Nutex=Futur=Őrmester=Akko=DM-ker=Szar, ahol semmi nincs csak a duma és manipulálás!!
Mendo77 ma, 00:52
Előzmény: #31025  GrizzlyG
#31026
De ebből mi hasznuk van? Hisztiből meg sértődöttségből? Tényleg nem sok értelme van így ennek..
GrizzlyG
GrizzlyG péntek, 22:34
Előzmény: #31023  Mendo77
#31025
Tele van a vezetés profi manipulátorokkal, oda teszik, ahová akarják. 
Az árfolyamot simán leszarják, mert nem tapsolt a nép a kivezetéshez. 
A pénzük így is megvan. 
Jocek péntek, 22:02
Előzmény: #31023  Mendo77
#31024
Mindig arra megy amerre a legjobban fáj,  most éppen lefelé
Mendo77 péntek, 21:59
#31023
Komolyan érdekelne a rutinosabb rókák és tőzsdeguruk véleménye - mi indokolja a 220 Ft körüli árfolyamot? A kivezetés nem sikerült, a legfrissebb beszámoló alapján javultak a fundamentumok (árbevétel, saját tőke), és ha egyszer újra napirendre kerülne a kivezetés, akkor elvileg már ezekből az adatokból kellene kiindulni. Ha emiatt egy esetleges ajánlati ár már nem 280 Ft, hanem inkább 330 Ft körüli lehetne, akkor miért ül még mindig 220 Ft-on a piac? Per pillanat 214-en pöcsölünk. Úgy tudom a 180 napos átlagár is tényező egy esetleges kivezetésnél, hogy mennyi lesz az annyi, de annyira nem vagyok tisztában a jogszabályokkal. A pár nagy részvényes tarthatja lent az árfolyamot? Amúgy én ebben nem hiszek, mert a picsával egyenlő a forgalom. Vagy ez szimplán csak egy szar papír, ahol a bizalomhiány és az alacsony közkézhányad miatt nincs elég likviditás, aztán vagy itt ülünk 220-280 között 2030-ban is vagy egyszer kilő 500 fölé? Tényleg érdekel ki mit gondol, miben bízik, mivel számol… Én ezt a keveset, ami itt van hagyom, mert a funda jó és pár misit hozna, ha beindulna, olyan forgatókönyvet pedig én nem látok, hogy itt 180 vagy az alá menjen az árfolyam.
Jocek szerda, 19:10
#31022
Jocek szerda, 19:08
#31021
Úgy látom itt sem bánnak kesztyűs kézzel a részvényesekkel
https://tvc-screenshots.investing.com/tvc_96c9b5396e9104cf56ffe968b93c0e0f.png
Momentumtrader1 szerda, 11:10
#31020
most, hogy a fideszes ellenszél kikerült a rendszerből történhetne valami Soós Úr nem ?
GrizzlyG
GrizzlyG szerda, 09:11
Előzmény: #31018  Fenyo
#31019
Bizony, nem. Ez mondjuk annak idején nagy hátrány volt, most talán inkább előny. Persze, ha ki lehet használni. 
Fenyo szerda, 08:21
Előzmény: #31015  jang
#31018
És még egy ami kimaradt, csak hogy tisztázzuk, EZ NEM NER PAPÍR!
Fenyo szerda, 08:17
Előzmény: #31015  jang
#31017
Hacsak nem azért akart 280-at adni érte, mert tudja, hogy annál jóval többet ér, mint amit nagy valószinüséggel a várt auditált alá is fog támasztani. Tudod a Telekom is volt 300, de várhatod, hogy megint ott legyen, hosszú életet, bár ugye lehetetlenek nincsenek, csak jelenleg nem indokolt...
Mendo77 kedd, 10:41
Előzmény: #31015  jang
#31016
Na ezt aztán feltétlenül ide kellett okádnod😂😂 Jól esett? Keverd bele a politikai fájdalmadat abba, hogy Soósék miként vagy éppen miként nem menedzselik ezt a céget és miért tart itt az árfolyam. A mondandód lényegi elemére visszatérve - Mondd meg a gipsy kingnek, hogy olyan haverjának szervezzen ki euró milliárdokat legközelebb, aki legalább tud írni és olvasni. De ilyen úgyse lesz már, jó vergődést! Kellemes tankolást 1000-ért meg jó harcot a fronton (Ja, nem!)
jang kedd, 10:16
#31015
Menti itt a hőbörgés a 280 Ft-os kivezetés ellen, most meg a 190 Ft árfolyam nem tetszik, pedig várható volt a komolyabb visszaesés a kivezetés elmaradása miatt. 
Na most lehet agyalni tovább, hogy mi lesz? ÁVH-s tiszafiúk vajon megfingatják a céget és főtulajait is esetleg 10-20 évre visszamenőleg? Vajon miért akart exitálni az egyik főtulaj? 
De biztosan minden a kisbüfik "érdekeiért" történik itt is, mint sok más T részvénynél.
Ahová lenézett egyszer, oda valószínű még, hogy vissza is tér újra az árfolyam... rövid (190) és hosszútávon (120 és/vagy a 80 történelmi alj) is. Idézve tőzsdei bucimaci reggeli fogmosás közbeni aranyköpéseiből :)))
Fenyo hétfő, 15:37
Előzmény: #31013  GrizzlyG
#31014
Azért a szándékos leöntés az valószinübb, csak értelme semmi, tételt úgyse tud nyomott áron venni...
GrizzlyG
GrizzlyG hétfő, 15:00
Előzmény: #31012  signal2
#31013
Biztos sürgős volt... 
signal2
signal2 hétfő, 09:24
Előzmény: #31011  Momentumtrader1
#31012
Sok esze volt, aki 190-ert eladta...
Momentumtrader1 hétfő, 09:19
#31011
van vevő nyomik most lehet adni
Don_Quijote
Don_Quijote 2026. 06. 19. 18:40
#31010
Mivel záróban csak 181 db-ot dobtak rám,ezért maradok egy darabig még hétfőn is...
Don_Quijote
Don_Quijote 2026. 06. 19. 17:14
#31009
Erste könyv legalább 10 perccel le van maradva...
Don_Quijote
Don_Quijote 2026. 06. 19. 17:13
Előzmény: #31006  signal2
#31008
Még MOL-t? Van Multihome is...
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 06. 19. 17:04
Előzmény: #30998  Don_Quijote
#31007
Már eladáson is bent van 1000Ft-on, a kettő között nem érdekes 😎
Van épp elég instrumentum, ami kereskedhető, azokkal tornázok inkább. 
signal2
signal2 2026. 06. 19. 17:03
Előzmény: #31001  Don_Quijote
#31006
Meg TKom-ot, talán nullán van összességében. 
Don_Quijote
Don_Quijote 2026. 06. 19. 17:02
Előzmény: #31004  Don_Quijote
#31005
Hétfőn már nem!
Don_Quijote
Don_Quijote 2026. 06. 19. 17:01
Előzmény: #31003  balalajka
#31004
210-ért ma megveszem,ha beállsz a könyvbe!
balalajka 2026. 06. 19. 16:58
Előzmény: #30995  Don_Quijote
#31003
Ma 220-on eladnám, de tudom, hogy 300-at ér
Don_Quijote
Don_Quijote 2026. 06. 19. 16:57
#31002
Aki akar,az most adja,mert hétfőn már nem leszek ott 208-on! Én szóltam.
Don_Quijote
Don_Quijote 2026. 06. 19. 16:55
Előzmény: #30999  signal2
#31001
Mert szügyig vette az MBH-t,hogy nekünk jó legyen.
☹️

Topik gazda

Armyllosz
4 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek