Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Ivanhoe 2024. 03. 25. 14:29
Előzmény: #131879  SeldonKuper
#131880
Nekem biztosan nincs ott emberem. Eltévedtél kicsit.
SeldonKuper 2024. 03. 25. 14:23
Előzmény: #131877  Ivanhoe
#131879
Csak kíváncsi vagyok. Tudod e, hogy a NER-nek mi a szószerinti olvasata? 
Ezért van ott az a sok nemkívánatos emberetek!
SeldonKuper 2024. 03. 25. 14:18
Előzmény: #131872  bronz
#131878
A pedofilozást nem a fidesz teszi! Nem is fog rájuk égni!
A reformátusok meg nem politizálnak. Ezt tőlük tudom!
Ivanhoe 2024. 03. 25. 14:17
Előzmény: #131867  Sehmet
#131877
"Schiffer András"
Valaki komolyan vehető áll még az oldaladon? Miért Hadházy személyéről folytat vitát, miért nem azokról az ügyekről, amelyekről felvilágosítja a közvéleményt? Schiffer András a NER része. Ungár Péter a NER része, Hont András a NER része, Vitézy Dávid a NER része.
SeldonKuper 2024. 03. 25. 14:15
Előzmény: #131873  Heisenberg
#131876
És mi lesz, ha a Vitézy megnyeri, mert az embereknek ő tetszik? Neki van már Budapestje.
euler 2024. 03. 25. 14:14
Előzmény: #131868  euler
#131875
Előzmény: #7702  euler
SeldonKuper 2024. 03. 25. 14:13
Előzmény: #131860  euler
#131874
Szerintem csak rosszul informáltad, amikor előadást tarthattál neki, amikor szerencséd is volt hozzá!
Te abból nem tudtál  következtetéseket levonni.Most már késő okosnak látszani, hozzá képest.
Heisenberg
Heisenberg 2024. 03. 25. 14:10
Előzmény: #131864  wyl
#131873
Vitézy Dávid a NER trójai falova.
Varom mar, hogy csak egyetlen egy riporter tegye már fel ezt a kérdést:
Melyik frakció támogatását várja a Fővárosi Közgyűlésben? Mert többséget az LMP max a fityesszel tud szerezni. Persze, ha egyáltalán bejut. S mert közgyűlési többség nélkül Dávid max. a Millenáris halastavának a világitásáról tud dönteni, de meg az se tuti...:-)
Igy, aki Vitézyre szavaz, az bezony a fityeszre szavaz, teljesen igaza van Karácsonynak. 
Ez nem ellenszenv a részemről Vitezy ellen, hanem egyszerű kis politikai matek.
bronz 2024. 03. 25. 14:08
Előzmény: #131863  dexter
#131872
Maradjon még,le ne mondjon.
Így tudja legjobban fenntartani a témát.
Pedofil ügy ráégett a Fideszre és a reformátusokra.
Sehmet
Sehmet 2024. 03. 25. 14:05
#131871
Én mindig kiegyensúlyozottan szoktam tájékozódni, amiben az ATV és az RTL Klub is beletartozik. Már középiskolás koromban megtanultam, hogy ha nem tudja valaki, mi a másik érve, akkor annak cáfolatára sem készülhet fel. Azért az ATV Öt c. műsorában nem tudom, hogy például a neomarxista Konok Péter és Schiffer András, valamint a Momentum korábbi politika tanácsadója, Ceglédi Zoltán miért lenne kormánypárt, vagy az Egyenes beszéd, és az Aktual, ahol Lampert Mónika, Zamecsnik Péter, Lattmann Tamás, Borgula András, Kuncze Gábor, Barkóczi Balázs, és több momentumos szinte állandóan meghívott vendég, nem éppen kormánypárti propagandaműsorok. Sajnálom, ha valaki csak azt a médiumot hallgatja meg, olvassa el, amelyik megegyezik az előítéletével, a vágyvezérelt gondolkodásával. Audiatur et altera pars! - és az nemcsak a jogászok között ismert, hanem a kiegyensúlyozottan tájékozódók között is.
bronz 2024. 03. 25. 14:05
#131870
Schiffer, Hont már felejtős.
Heisenberg
Heisenberg 2024. 03. 25. 14:02
Előzmény: #131868  euler
#131869
Igazatok lett. Sajnos én is benéztem a csávót, főképp 2014 elôtti tevekenysége miatt.
Sajnos ő nerista lett, most árulta el igazán magat, amikor egy súlyos állami korrupciót leleplező ügyben kizárólag azt a narratívát nyomja, amit az állami propaganda. Simán beülhetne a Sajtóklubba is, nem lógna ki....
euler 2024. 03. 25. 13:48
#131868
Érdekes, hogy egyesek akkor kezdik el nézni az atv-t, amikor jobbérzésű emberek elfordulnak tőle. Pont a hont és ceglédi félék ámokfutása miatt. (Meg a többi, indexes tempó miatt.)
Schiffer szót se érdemel, van neki elég baja. Saját magával.
Évekkel ezelőtt szóltam/szóltunk pl. itt Signalnak, hogy ki ez az ember. Hát nem igazunk lett. 
Sehmet
Sehmet 2024. 03. 25. 13:35
Előzmény: #131861  euler
#131867
Annak Schiffer András is nevezte az egy héttel ezelőtti Öt c. ATV-s műsorban, amikor azt mondta, hogy "az ellenzék mindig megtalálja a maga futóbolondját". Volt olyan párt, ahonnan még nem ebrudalták ki Hadházyt?
Sehmet
Sehmet 2024. 03. 25. 13:32
#131866

"Már-már a kóros hiszékenység kategóriájába tartozik mindezt úgy interpretálni, hogy végre jön valaki „belülről”, és tuti információkkal megdönti a NER-t, de legalábbis – hiszen onnan érkezett – meg tudja szólítani a Fidesz-szavazókat. A harmadik alabárdos előlép a sorból, és lefejezi a gonosz királyt, de legalábbis fölszólítja a tánckart, hogy álljon át vele az ellenséghez.
.
Egyébként az utóbbi manőver sikerességével kapcsolatban is szerezhettünk már tapasztalatot. Simicska Lajos (fő gazdasági háttérember) szakítása, Jeszenszky Géza (nagykövet), Pálinkás József (volt parlamenti képviselő, MTA-elnök), Ángyán József (államtitkár) szembefordulása mind-mind jelentősebb történés volt a mostaninál, és azután nemhogy az atombombák nem hullottak, de érdemi követőik is alig akadtak a Fidesz-szavazóbázisából, amelyik 2014 óta összességében egyre csak növekszik.
.
Azonban a média egyes vezetőszemélyiségei és -talpasai és nem kevesen az elemzők közül mintha nem is akarnák érteni a rendszer működését, sőt tolerálni sem azokat, akik erre tesznek kísérletet, és nem csak a minél artikulálatlanabb kormányszidást tartanák feladatuknak."
.
Azt igyekszem elmesélni, hogyha létezik egy titokban rögzített felvétel, amelyen két miniszter beszélget, akkor azon véleményformálók és tartalomgyártók, akik máskülönben szent meggyőződéssel hiszik, hogy még kegyelmi kérdésekben is Orbán Viktor dönt, azok nem veszik számításba, hogyha valaki, hát ő már biztosan tudja, hogy mi hallható azon a felvételen. Sőt, azzal sem kalkulálnak, hogy minderről, de legalábbis egy volt férj lehetséges elszabadulásáról már a nyilvánosságra lépés előtt nagy valószínűséggel tájékoztatták őt."
.
Hont András: Hol fizet a Tóni? A Magyar Péter-jelenség és az újságírás | atlatszo.hu
wyl 2024. 03. 25. 13:27
#131864

Már a holdról is látszik, hogy az LMP a fidesz meleg zöld pártja :)https://telex.hu/kulfold/2024/03/25/lmp-zoldek-parbeszed-vitezy-karacsony
dexter 2024. 03. 25. 12:48
Előzmény: #131850  geza77
#131863

Balognak már rége vége van az egyházon belül, csak még tagadásban van.
De remélhetőleg az egyházon belül egyre többen fognak ellene felszólalni, így nem kétséges, hogy mi lesz a vége a történetnek.
dexter 2024. 03. 25. 12:43
#131862
euler 2024. 03. 25. 11:26
#131861
Megértem Hadházyt ha kiszáll ebből a reménytelen sárdagasztásból.
Milyen ország ez ahol egy, magát külügyesnek képzelő teremfocista köztisztviselő(!) "lyukas zoknis futóbolondnak" nevezhet egy megválasztott országgyűlési képviselőt ?!
Hadházy Ákos: Ha nem akarok Navalnij sorsára jutni, lehet, hogy jobban járok, ha inkább kutyákat műtök ...

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek