Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 07. 18. 08:40

Forex és sokminden más is  

na megszüntettem a kirekesztő topicot itt a másik ..



ez csak egy biztonsági topic , ami arra szolgál hogy ne érje szó a ház elejét ha a kerekedők a kereskedés közben mellet más is eszükbe jut - nyugodtan megírhatják.



mindent az éppen kialakultért a spontenaitásért , és nem a merev szabályok szerintiekért .. /abból úgy is van annyi de annyi az életünkben és a kereskedésben is



az ember nemcsak gyúr, hanem levegőt is vesz lazít is ..



"akkor jutsz el a csúcsra , ha azt könnyedén is teszed "



szóval senki ellen nem létesült ez a cucc .. ezt leszögezem, és elnézést kérek mike-tól az előbbi megszüntetett topicnak a címéért .



átjárható nyugodtan az egyikből a másikba


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 12. 15. 17:12
Előzmény: #10119  Törölt felhasználó
#10120
Örömmel olvasom amit írsz. Ugyanezt mondtam nemrég szodának. Inkább egyedül, mint egy elhazudott kapcsolatban csak azért mert gyerekek, meg anyagiak, meg jajj mit szól a környezet. Ebből rengeteg van, de én már nem kérek belőle.
Türelem... azt hiszem ennek az életemnek ez a nagy feladata. :)
32 vagyok, de azt hiszem ez teljesen mindegy.
Törölt felhasználó 2011. 12. 15. 17:04
Előzmény: #10117  Törölt felhasználó
#10119
Mindennek van előnye és hátránya. Én egyedül élek (persze barátom van), csak nem élünk együtt. Ennek is van előnye és hátránya. Régen én is azt hittem, hogy nagyon rossz lesz egyedül. Ma már nem így gondolom. Néha hiányzik az az igazi családi élet (klasszikus felállás, - papa, mama, gyerekek), de ha körbe nézek az ismerőseim között, annyi rossz házasságot látok, hogy akkor már inkább így élek. Nem szeretek hazugságban élni és sajnos az utóbbi időben egyre ezt látom a még együtt lévő házasságoknál. Talán el kell fogadni azt ami van és akkor könnyebb, mint folyamatosan lázadozni. Sajnos az ember olyan, hogy általában az nem jó, ami van. Te még fiatal vagy, ha 6 éves a gyermeked, de majd idővel rájössz, hogy türelem, türelem és még több türelem a nyugodt élet titka (szerintem).
Törölt felhasználó 2011. 12. 15. 16:58
Előzmény: #10116  apocca
#10118
Tudom, hogy nekem akkor is nehéz lesz. Tudom, hogy most is, akkor is nekem padló lesz belőle.
De neki akkor már kicsit könnyebb lesz. Fel kell készítenem, már amennyire ezt lehet. De most teljesen összezavarodna. Ráadásul nem is oda költözne a következő 3-5 hónapra ahol majd lakni fog. Tiszta kib... vele.
Törölt felhasználó 2011. 12. 15. 16:48
Előzmény: #10114  Törölt felhasználó
#10117
Én nem. Előtte már bőven érett a válás nálam. Sokáig hittem, hogy nem tudok egyedül kilépni, de nem így volt, engem a "harmadik" benne tartott a házasságban. (igaz, ez nem egy klasszikus harmadik felállás volt) Igazából, vele minden megvolt. Mindent megkaptam, tőle ami hiányzott. Azt hiszem nem tudta, hogy pont ő tart benne, igaz én is csak akkor jöttem rá amikor már ő egyik pillanatról a másikra nem volt. Sőt, valamivel később. Akkor keményen visszazuhantam az igazi valóságba és már nem volt hova lavírozni. Nem volt az a pár óra alatt beszívott plusz energia ami segített túlélni a mindennapokat. És szembesültem azzal, hogy vagy most kimondom, vagy soha. 4 évet vártam és nem változott semmi, csak süllyedünk. Én rengeteget változtam ezalatt a 12 év alatt, ő nem. Én felnőttem, ő kevésbé és teljesen más felé mentünk. De nem kell ezt agyon ragozni. Egyszerűen kiszerettem belőle, és eltűnt a tisztelet.
apocca
apocca 2011. 12. 15. 16:46
Előzmény: #10094  Törölt felhasználó
#10116
Nincs jó döntés Molnta,
fél év múlva se lesz (sőt még nehezebb lesz elengedni a gyereket). Összekapcsoltátok magatokat, gyerek született, és az élet azt mutatta rossz poziba léptetek (a topiknál maradva a veszteség most már garantált, a gyereknek is veszteség keletkezik, próbáljál valamennyit minimalizálni belőle).
pistu34 2011. 12. 15. 16:42
Előzmény: #10111  Törölt felhasználó
#10115
Én oroszlán vagyok, és eddig minden barátnőm (aki 2 napnál tovább tartott) ikrek volt (mellékesen szőke, ez van, fixált vagyok). De ebben a csillagjegyes dologban nem hiszek, nyilván nem úgy mentem oda ismerkedni, hogy "ugye te ikrek vagy?", a hosszú comb inkább dominált.

A feleségem is ikrek. Két énje van, tudtam, így vettem el, előtte megtanultam kezelni a kiképzési évek alatt, és jól megvagyok mindkettővel...

Süti: Isteni szelet (vékony piskóta, durván tömény és vastag diós krémréteg, majd ugyanolyan vastag fehér tojáshab a tetején.) vagy esetleg intelligens krémes.
Törölt felhasználó 2011. 12. 15. 16:18
Előzmény: #10111  Törölt felhasználó
#10114
Mindenki a harmadik személy miatt válik el? Nálunk pl. kiderült, hogy teljesen másképp gondolkodunk mindenről. Más a hozzáállásunk és más az értékrendünk, ami összeegyeztethetetlennek bizonyult a házasság alatt, - így elváltunk. Anyagiakon ment a vita, de végül megegyeztünk. Gyerekek természetesen nálam és elkezdtük élni a saját életünket külön-külön. Szó nem volt a "harmadikról" aki tönkre tette a kapcsolatunkat, mert az szerintem mi ketten vérmérséklet/neveltetésből adódóan tettük tönkre, vagyis lehetetlennek bizonyult az együtt élésünk. Ezt beláttuk és változtattunk rajta. Nem nagyon volt mit egymás fejéhez vágnunk, mert utólag úgy gondolom, hogy ha kicsit megfontoltabbak/felnőttebbek vagyunk, akkor össze sem házasodunk. Ilyen egyszerűen is el lehet válni. A gyerekek egyáltalán nem sérültek, azóta is beszélünk, csak ki-ki éli a saját életét. Biztosan szerencsénk volt, mert elég sok csúnya válás van.
Törölt felhasználó 2011. 12. 15. 16:14
Előzmény: #10112  Törölt felhasználó
#10113
uh, már a nyál is összefutott a számban... edzés előtt ilyet mondani... :)
Törölt felhasználó 2011. 12. 15. 16:08
Előzmény: #10110  Törölt felhasználó
#10112
Jövőhéten ha sütök mézest, csinálok egyet külön csak magának :)

Most palacsinta tortát kreálok.
Étcsokoládés puding, cseresznye/eperlekvár,dió töltelék sorba egymás után, majd a szeleteket leöntöm csokoládéöntettel és sok - sok tejszínhabot adok hozzá. :)
Törölt felhasználó 2011. 12. 15. 16:05
Előzmény: #10106  pistu34
#10111
20 évig éltünk együtt...

fogalmam sem volt , hogy a nejemnek van egy teljesen másik ,számomra tök idegen oldala is.

azzal együtt hogy miattam váltunk el, tudnék egy pár furcsaságot mesélni amiről álmodni sem tudtam volna róla azelőtt..

ne is válj el , mert barom furcsaságok jönnének elő .. abba tuti lehetsz hogy érnének meglepetések

(de ez fennállhat az ellenkező oldalon is .. )
Törölt felhasználó 2011. 12. 15. 15:51
Előzmény: #10105  Törölt felhasználó
#10110
rokonlélek )
Törölt felhasználó 2011. 12. 15. 15:32
Előzmény: #10101  Törölt felhasználó
#10109
gyerekek... ne csináljátok ezt velem, mert a sz...m szakad meg mindjárt, pedig férfi vagyok.
Nem bírom én az ilyet soha megérteni... megélni meg legkevésbé...
Törölt felhasználó 2011. 12. 15. 14:58
Előzmény: #10091  Törölt felhasználó
#10108
Kívánom, hogy találd meg a számodra elfogadható utat! :))
Törölt felhasználó 2011. 12. 15. 14:39
Előzmény: #10106  pistu34
#10107
Tegnap ettem egy nagyon fura csokit. Vanília pudinggal töltött lila tehenes csoki. ááááá... én nagy csoki faló vagyok, de ez kinyomta a biztosítékot, olyan édes volt, hogy iszonyat. A gyerekem aki nem különösebben rajong a csokiért pedig benyomott 6 kockát. Nem is értettem, azt néztem összeragad e a szája, de nem. :)))
Kellene valami sütit sütni, de még nem találtam ki, hogy mit. (mondjuk kb nekem majdnem mindegy most kb. a hűtőt is lenyomnám egyben)
pistu34 2011. 12. 15. 14:14
Előzmény: #10105  Törölt felhasználó
#10106
:( Nem szejetem a mézeset. Na de ez a szép, hogy mind különbözőek vagyunk.

Gyerek téma: nem tudnám elképzelni, hogy szétmenjen a családunk, és bármelyikünket nélkülöznie kellene a gyerekünknek.

Azt hiszem szerencsés vagyok, hogy - ha csak váratlan haláleset nem történik - ilyeneken nekünk nem kell gondolkodni.
Törölt felhasználó 2011. 12. 15. 12:55
Előzmény: #10102  pistu34
#10105
Nálam a mézes mustár az mindent visz.
Törölt felhasználó 2011. 12. 15. 12:50
Előzmény: #10101  Törölt felhasználó
#10104
Ilyen helyzetekben nincs jó döntés, csak rossz és kevésbé rossz. Sajnálatos módon (tisztelet a kivételnek/ a jelenlévők mindig kivételek) a férfiak többsége nem érzékeny, az édesanyák nagy része pedig szuper érzékeny a gyermek/gyermekük minden rezdülésére. A gondolatait/kat is képesek vagyunk kitalálni. Ezért nehéz ügy ez a döntés, amit molnta is meghozott, bár értem, hogy miért. Szorítok Neki, hogy az idő Őt igazolja!
Törölt felhasználó 2011. 12. 15. 12:50
Előzmény: #10102  pistu34
#10103
ezzel én is így vagyok. dijonit asszonypajti szokta a rántott hús panírjában a tojáshoz keverni, az viszont isteni.
pistu34 2011. 12. 15. 12:45
Előzmény: #10095  Törölt felhasználó
#10102
anno vettem én is párszor, a világ minden mustárját megkóstoltam már, orosztól kezdve franciáig. De nekem a hagyományos magyar mustár íz jön be. :) Az meg nem más, mint a befőttesüveges uni... ;-)
Törölt felhasználó 2011. 12. 15. 12:40
Előzmény: #10094  Törölt felhasználó
#10101
félidőben , amikor nálam laktak a gyerekek történt , hogy a lányom elfelejtette az indulási időpontját az iskolai kirándulásnak /közben már az oszt.társai elutaztak ..

telefon oszt.fővel és megmondta hova mennek /persze az isten háta mögé baz megye csücske/

a kicsi /7 éves volt/meg még suliban volt , úgyhogy elémentünk, mert egyedül meg nem lehetett otthon hagyni..

ott találtuk a volt nejemet , aki el akarta vinni Tamást /na persze hogy nem szólt erről előzetesen .
pont jött ki az osztályból Tamás,és elmagyaráztam miről van szó azaz, jobb lenne ha most anyuval lenne mert hosszú az út és későn érek haza .. Tamás szó nélkül fogta a kezemet hogy menjünk .. na ..nem voltam éppen a helyzet magaslatán mert fostam a nejem reakciójától , és nem is hiába , mert a lépcsőn lefele mentünkben megfogta Tamás szabadon levő kezét és húzta felfelé a gyereket ..magyarán, kétfelé húztuk mert Tamás az úristennek sem engedte el a kezemet, fogta szorosan ..
végül nejem belátta hogy ez a módi most így nem megy .. elengedte Tamás kezét végül, de odasziszegte a foga között felénk : " ezt nem sokáig fogjátok tudni csinálni! "

az úton hátul Tamás csöndben sírni kezdett ... úgy tettem , mintha nem venném észre

Topik gazda

szoda
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek