Topiknyitó: Törölt felhasználó 2020. 11. 02. 09:15

TRUMP VAGY BIDEN ?, SZAVAZZANAK.  

Mindenki csak egy nevet irjon ide.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
HPeter76
HPeter76 2020. 11. 06. 21:37
Előzmény: #1278  impudent
#1280
juj holnap..::)))
HPeter76
HPeter76 2020. 11. 06. 21:36
Előzmény: #1273  ________
#1279
Itt nyomozó ügynökség van.. Vonal kolléga..::)))
impudent 2020. 11. 06. 21:36
#1278
Őrbán miko veszi a kalpagját ?
HPeter76
HPeter76 2020. 11. 06. 21:34
Előzmény: #1276  HPeter76
#1277
Na ugye vágom én ezt..
HPeter76
HPeter76 2020. 11. 06. 21:33
Előzmény: #1272  HPeter76
#1276
ja Trumpi fogást akar találni a levélszavazatokon,na arról szól ez az ANYJUKT.. MINDENNEL MEGVANNAK EZEK KENVE..:::))))
badsector1
badsector1 2020. 11. 06. 21:32
Előzmény: #1265  HPeter76
#1275
"Na még ezt el lv. többet nem::))))"
Jó a megfejtésem?
Na még ezt elolvasom, a többit nem::))))
cintanyer 2020. 11. 06. 21:31
Előzmény: #1258  Törölt felhasználó
#1274

https://mandiner.hu/cikk/20201106_hogy_lehet_csalni_tomeges_levelszavazassal
Itt remekül le van írva, hogy hol vannak a rések. Azt ugye jól látom, hogy a levélszavazat nem anonim a leírtak alapján? 
________
________ 2020. 11. 06. 21:31
Előzmény: #1267  Törölt felhasználó
#1273

USA-ban most ezt a filmet adják mindenhol:
https://www.youtube.com/watch?v=Md31WwXqMyI
lehet ezért?
https://www.n-tv.de/politik/Vom-Oval-Office-auf-die-Anklagebank-article22152289.html
a végén még az asszony is kihátrál mögüle, nem marad más, csak O1G, meg Putyin
Bukta
HPeter76
HPeter76 2020. 11. 06. 21:30
Előzmény: #1271  HPeter76
#1272
" Trump például pár héttel ezelőtt azt nyilatkozta, hogy a levélszavaztoknál többezer szavazatot tud kinyomtatni egy külföldi állam, és ezzel tud csalni. Egyszerűen nem értem, miért mond ilyeneket. A levélszavazatok nem csak egyszerű papírlapok, hanem van rajta vonalkód, és alá is kell írnia a választónak, aminek meg kell egyeznie a rendszerben szereplővel. Szóval ez nem egy olyan sebezhető szavazásmód, mint ahogyan azt sokan gondolják. A legnagyobb probléma a levélszavazatokkal nem az, hogy sokszorosítják és meghamisítják őket, hanem hogy gyakran alulszámlálják őket. Ha nem egyezik meg a szavazó aláírása a rendszerben lévővel, akkor azt nem számítják bele, amiről a választó nem is kap értesítést. Bizonyára önnel is előfordult már, hogy a banknál kérték az aláírását és először visszautasították, mondván, ez nem pontosan úgy néz ki, ahogyan a rendszerben van. Amit szerintem Trump próbál elérni ezzel a kijelentéseivel, hogy legyen arra egy forgatókönyve, hogy miként reagál arra, ha a levélszavazatok a demokraták felé mozdítják el a választásokat. A koronavírus miatt sokan próbálják elkerülni, hogy személyesen kelljen szavazniuk, főleg a jobban lakta városokban, ahol több kisebbségi él és inkább demokrata beállítottságúak. Trump ezért előre próbál felépíteni egy narratívát, hogyha a levélszavazatok miatt végül kikapna, akkor el tudja mondani, hogy szerinte ez csalás miatt történt, az egész egy hoax. Szerintem ez okozhatja a legnagyobb problémát a novemberi választásokon. Igen, de a republikánusok közül is sokan szavaznak levélszavazattal. Miért gondolja, hogy a republikánus szavazók el fogják fogadni Trumpnak azt az elméletét, hogy a levélszavazatokkal csaltak a demokraták, ha ő maguk is így szavaztak? Biztos, hogy lesznek republikánus szavazók is, akik így szavaznak, de a levélszavazatokat inkább a sűrűbben lakta városi szavazók szokták használni, akik el akarják kerülni, hogy több órát álljanak sorban, ők pedig inkább a demokratákra szavaznak. A járvány miatt pedig biztos, hogy sokkal többen fognak ilyen módon szavazni, mint korábban. Ezért próbálják a republikánusok egyrészt limitálni a levélszavazás lehetőségét, ami egy erős választói elnyomás, másrészről pedig felépíteni azt a narratívát, hogy a levélszavazatok megbízhatatlanok."
HPeter76
HPeter76 2020. 11. 06. 21:29
Előzmény: #1268  badsector1
#1271
nyugi nem kristályosodott ki..
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 11. 06. 21:29
Előzmény: #1268  badsector1
#1270
Szerintem csak nem sikerült a firmware frissítés.
HPeter76
HPeter76 2020. 11. 06. 21:28
Előzmény: #1266  HPeter76
#1269

 Persze Bank be se fogad enélkül: Bizonyára önnel is előfordult már, hogy a banknál kérték az aláírását 
 -na még tovább olv..hova jut ezzel, hova akar ez kilyukadni..
badsector1
badsector1 2020. 11. 06. 21:26
Előzmény: #1265  HPeter76
#1268
Ezt a mondatod most nem tudtam megfejteni, kevesebb betűt vegyél ki a mondatból.
Törölt felhasználó 2020. 11. 06. 21:26
#1267

Putyin, Erdogan, Orbán, Kim Dzsong és már Trampot is ebbe a körbe lehet sorolni.
Ezek a vezetők olyan eszközöket is bevetnek hatalmuk fenntartására amelyek nem egyeztethetők bele a demokratikus értékrendbe.
Én is meglepődtem, de tényleg sok a közös bennük.
HPeter76
HPeter76 2020. 11. 06. 21:25
Előzmény: #1263  badsector1
#1266
ja emmá BESZÉD..
HPeter76
HPeter76 2020. 11. 06. 21:24
Előzmény: #1263  badsector1
#1265
Na még ezt el lv. többet nem::))))
HPeter76
HPeter76 2020. 11. 06. 21:23
Előzmény: #1262  Törölt felhasználó
#1264
Hát értem.. nagyjából védekezési Reflex na azt is a Pénz irányít..ne gondolja senki habokra tüntetnek..
 Érdek,hát ez az VAN EGY AZONNALI(IDE A LÓVÉT) NA MEG EGY TÁVLATI AZ MÁR EGY HŰSÉGESEBB 
TÜNTETÉS..BIZONY NEHÉZ EZT KIHÁMOZNI.. NA MEG MIT MOND A TÜNTETŐ(Ezt kell mondanod)
 én már azt is feltételezem mikor nem saját akaratukból vannak ott, Felhasználják Őket..
 Velejéig fertőzött,nyugodtan kimondhatjuk..Szegény népet sajnálom KINEK HIGGYEN.. 
badsector1
badsector1 2020. 11. 06. 21:23
Előzmény: #1258  Törölt felhasználó
#1263
" Trump például pár héttel ezelőtt azt nyilatkozta, hogy a levélszavaztoknál többezer szavazatot tud kinyomtatni egy külföldi állam, és ezzel tud csalni. Egyszerűen nem értem, miért mond ilyeneket. A levélszavazatok nem csak egyszerű papírlapok, hanem van rajta vonalkód, és alá is kell írnia a választónak, aminek meg kell egyeznie a rendszerben szereplővel. Szóval ez nem egy olyan sebezhető szavazásmód, mint ahogyan azt sokan gondolják. A legnagyobb probléma a levélszavazatokkal nem az, hogy sokszorosítják és meghamisítják őket, hanem hogy gyakran alulszámlálják őket. Ha nem egyezik meg a szavazó aláírása a rendszerben lévővel, akkor azt nem számítják bele, amiről a választó nem is kap értesítést. Bizonyára önnel is előfordult már, hogy a banknál kérték az aláírását és először visszautasították, mondván, ez nem pontosan úgy néz ki, ahogyan a rendszerben van. Amit szerintem Trump próbál elérni ezzel a kijelentéseivel, hogy legyen arra egy forgatókönyve, hogy miként reagál arra, ha a levélszavazatok a demokraták felé mozdítják el a választásokat. A koronavírus miatt sokan próbálják elkerülni, hogy személyesen kelljen szavazniuk, főleg a jobban lakta városokban, ahol több kisebbségi él és inkább demokrata beállítottságúak. Trump ezért előre próbál felépíteni egy narratívát, hogyha a levélszavazatok miatt végül kikapna, akkor el tudja mondani, hogy szerinte ez csalás miatt történt, az egész egy hoax. Szerintem ez okozhatja a legnagyobb problémát a novemberi választásokon. Igen, de a republikánusok közül is sokan szavaznak levélszavazattal. Miért gondolja, hogy a republikánus szavazók el fogják fogadni Trumpnak azt az elméletét, hogy a levélszavazatokkal csaltak a demokraták, ha ő maguk is így szavaztak? Biztos, hogy lesznek republikánus szavazók is, akik így szavaznak, de a levélszavazatokat inkább a sűrűbben lakta városi szavazók szokták használni, akik el akarják kerülni, hogy több órát álljanak sorban, ők pedig inkább a demokratákra szavaznak. A járvány miatt pedig biztos, hogy sokkal többen fognak ilyen módon szavazni, mint korábban. Ezért próbálják a republikánusok egyrészt limitálni a levélszavazás lehetőségét, ami egy erős választói elnyomás, másrészről pedig felépíteni azt a narratívát, hogy a levélszavazatok megbízhatatlanok."
Törölt felhasználó 2020. 11. 06. 21:16
Előzmény: #1259  HPeter76
#1262

Ez nem képzelgés, ezt azok állítják akik most is az utcákon tüntetnek, ez miatt is tüntetnek, Trump választási csalását hangoztatják.
HPeter76
HPeter76 2020. 11. 06. 21:14
Előzmény: #1259  HPeter76
#1261
Szavazatokba,hogy van már eleve HAMIS na ez is megfejhetetlen,,,, AZT AZTÁN TÉNYLÉG BIZONYÍTANI KELL""

Topik gazda

hexal
hexal
4 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek