Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 18:19

politika - rendőrség  

Tűrhetetlen a rendőrök részéről megnyilvánuló brutalitás.

Egyszerűen szándékosan ráúszították a rendőrséget a békésen tüntetőkre. Orbánnak inkább népszavazást kellet volna kedeményezni, ennek a mocskos söpredéknek az eltávolítására.

Én eddig bírtam cérnával, de most már nálam is betelt a pohár.

Lassan el fognak szabadulni az indulatok.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
BuySell 2006. 10. 24. 10:52
Előzmény: #318  Törölt felhasználó
#320
LET végérvényesen maradjunk annyiban hogy : engem nem érdekelnek a békés tüntetők egy szót nem szóltam a FIDESZesekről. én azokról beszélek itt folyamatosan akik az Erzsébet hídnál barikádot építenek és tankkal rohangálnak. És nem értek egyet azokkal akik "pontosan tudják" hogy mit tervezett a rendőrség, mert biztos nem tudják pontosan.
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 10:52
Előzmény: #307  BuySell
#319
LET: én azokat ítéltem el akik randalíroztak, de úgy láccik ezt 100 szor be lehet ide írni.

BuySell: jobban jársz ha rájukhagyod.. .
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 10:49
Előzmény: #315  BuySell
#318
Ebben kivételesen teljesen igazad van, mint ahogyan azt korábban a tárgyban is állítottam...
BuySell 2006. 10. 24. 10:48
Előzmény: #315  BuySell
#317
yesterday, miért te honnan tudod olyan pontosan hogy a rendőrség "mire ment ki" ?
Azért mert ott voltál és láttad az összes helyszínt? vagy helikopteren ültél?
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 10:47
Előzmény: #311  Törölt felhasználó
#316
BuySell!
Utólagos kiegészítésed meg olyan, "mintha azt írnám, hogy minden rendőr gazember. Holott csak arra gondolok, aki a fekvőbe is belerúg... És ezt a kiegészítést csak akkor teszem hozzá, amikor már megcáfoltak."
BuySell 2006. 10. 24. 10:47
Előzmény: #314  BuySell
#315
LET, azt a farkos idézetet biztos nem én írtam
BuySell 2006. 10. 24. 10:45
Előzmény: #309  Törölt felhasználó
#314
_dreamer köszi a reagálást ! végre valaki

a rendőrfőkapitánynak kell meghoznia a döntést, de itt olyan sokan kritizálnak hogy gondoltam ők jobb megoldást tudnak ha már kritizálnak.

nézzük: a nyugati felől az alkotmány utcából kezdődött meg a kiszortás. Astoria felől nem tudtak felfejlődni a rendőrök mivel ott FIDESZ rendezvény zajlott (ami ugye az egész környéket is járhatatlanná tette) = a rendőröknek csak a Nyugati felől volt mozgásterük. A hátráló tüntetők meg miért pont az Astoria felé hátráltak (hiszen mögöttük sehol se volt rendőr) lefordulhattak volna a Lánchíd felé is. Szerintem direkt hátráltak arrafelé támogatást remélve a FIDESZ rendezvényen résztvevőktől. Amikor már közel voltak a rendőrök nem léptek addig amég a gyűlés véget nem ért. Pedig ha tényleg jókis balhét akartak volna akkor az éppen zajló OVI beszédbe hajtáják a tüntetőket.
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 10:45
#313
SZERINTEM AZ OKOZOTT KÁRT A PÁRTOK (FIDESZ MSZP) KÖLTSÉGVETÉSÉBŐL KELL KIFIZETNI.

EGYEBKENT CSAK ANNAK FÁJ A FEJE AKINEK VAN MIÉRT.
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 10:45
Előzmény: #308  Törölt felhasználó
#312
havi041

Te meg mekkora kapitális féreg vagy!
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 10:44
Előzmény: #307  BuySell
#311
"Kíváncsi vagyok, ha a pár száz farok ott áll, akkor a százezres tömeg elsöpri őket úgy, hogy többé nem lesz kedvük..."

A megjelenés fizikai, csak az elsöprés morális?
Vagy mit találsz majd ki később?
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 10:42
Előzmény: #306  BuySell
#310
A tévét is néztem, de korábban kint is voltam, ellentétben veled, aki csak dumálsz. Még Bárdos András a TV2-től, akit igazán nem lehet azzal vádolni, hogy konzervatív jobboldali lenne, még ő is többször és határozottan kiemelte, hogy a tiltakozó éjszakai tömeg - egy-két kivétellel - békés, normális emberekből áll.

Úgy látszik, te nem érted, vagy inkább nem akarod megérteni a helyzetet. A rendőrség arra ment ki, hogy a korábban már tüntető tömeget a Fidesz-gyűlésre összegyűlt tömegbe szorítsa be, s így mindenkit szétverjen, hogy példát lehessen statuálni.

Különben meg akkor írj s dumálj, ha kint voltál, s a saját szemeddel láttad az eseményeket.
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 10:39
Előzmény: #297  BuySell
#309
BuySell én megmondom:

Tegyük fel, hogy a Kossuth tér kiürítése jó ötlet volt, szóval induljunk ki a Corvin utáni eseményekből..

A fidesz nagygyűlés és a tüntetők közé kellett volna rendőri erőt felvonultatni, hangosbemondón közölni a tömegoszlatás tényét, festéket tartalmazó vízágyúkkal megjelölni a tömeg hőzöngő magját, majd ezeket kiemelve a tömegből bevinni őket..

Amúgy meg nem én vagyok az országos rendőrfőkapitány, neki az a dolga, azért kapja a fizetését, hogy az ilyen kérdésre választ adjon.. Ha nem tud akkor azthiszem alkalmatlan a munkájára...
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 10:34
#308

Révész Máriusznak letépték a bajszát, miközben sámlira állva szólította fel a békés töntetőket, hogy merjünk nagyok lenni!
BuySell 2006. 10. 24. 10:33
Előzmény: #306  BuySell
#307
LET ugye ezt sem olvastad, akkor menj és keresd vissza : morális elsöprésról van szó nem fizikairól
BuySell 2006. 10. 24. 10:31
Előzmény: #303  BuySell
#306
yesterday kéééééééérlek, hol írtam én olyat hogy "aki tiltakozni mer" ????????? szóltam én egy szót is a FIDESZ gyűlésen résztvevőkről?

Tegnap este minden volt csak nem tiltakozás, remélem belekukkantottál a tévébe is néha és láttad milyen alakok voltak ott.

úristen, nem hiszem el hogy itt mindenkinek egy óvodás szintjén a szájába kell rágni mindent hogy nehogy félreértsék
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 10:31
Előzmény: #303  BuySell
#305
A rendőrség csak kormányzati célokat valósít meg.
Valószínűleg nem hibáztak, hanem pontosan betartották a célt.

Sarokba szorítani a tömeget, hogy csak kitörni tudjon, legyen minél nagyobb a kár, hogy az MSZP-SZDSZ népszerűsége nőjön, illetve, hogy az alkotmányos jogok törvényi korlátozására kellő köztámogatást kapjanak majd.

Ha ezzel ellentétben tévedett a rendőrség, akkor talán majd közpénzből alkalmaznak egy szakértői gárdát, akik elmesélik nekik, hogy mikor és hogyan kell gumilövedéket és könygázt bevetni.

Ha mindkét vélemény téves, akkor meg ezeket kellett volna elkerülniük, ha jól és a köz érdekében akarták volna végezni dolgukat!
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 10:30
Előzmény: #299  BuySell
#304
Én meg csak azt állítom, hogy nem erőszakos emberek vannak töbségben és nem hazaárulók vannak ott.

És hogy nem kell szétlőni, erőszakkal elsöpörni őket.

Én nem támogatom az erőszakot, mint ahogyan gyurcsány terveit sem, ezért ellenzem határozottan azt a tervezetekt, hogy ellentüntetők söpörjék el a töntetők és az elkeveredett pártatlan rongálók kisebb tömegét.
És nem csak azért, mert abból ezerszer nagyobb kár lenne, mint a mostaniak...
BuySell 2006. 10. 24. 10:29
Előzmény: #301  Törölt felhasználó
#303
" talán majd közpénzből alkalmaznak egy szakértői gárdát, akik elmesélik nekik, hogy mikor és hogyan kell gumilövedéket és könygázt bevetni. "

na majd te most elmondod úgyis olyan tájékozott vagy. Szerinted mit kellett volna csinálni?
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 10:29
Előzmény: #300  BuySell
#302
BuySell

Ezek szerint hazaáruló az, akinek elege van egy diktátorból, s ennek hangot ad és tiltakozni mer.

Az Árpád-sávos zászlóról meg csak annyit, hogy menj fel a Nemzetbiztonsági Hivatal honlapjára (link
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 10:26
Előzmény: #297  BuySell
#301
A rendőrség csak kormányzati célokat valósít meg.
Valószínűleg nem hibáztak, hanem pontosan betartották a célt.

Sarokba szorítani a tömeget, hogy csak kitörni tudjon, legyen minél nagyobb a kár, hogy az MSZP-SZDSZ népszerűsége nőjön, illetve, hogy az alkotmányos jogok törvényi korlátozására kellő köztámogatást kapjanak majd.

Ha ezzel ellentétben tévedett a rendőrség, akkor talán majd közpénzből alkalmaznak egy szakértői gárdát, akik elmesélik nekik, hogy mikor és hogyan kell gumilövedéket és könygázt bevetni.

Ha mindkét vélemény téves, akkor meg ezeket kellett volna elkerülniük, ha jól és a köz érdekében akarták volna végezni dolgukat!

Topik gazda

szabi78
3 3 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek