Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 18:19

politika - rendőrség  

Tűrhetetlen a rendőrök részéről megnyilvánuló brutalitás.

Egyszerűen szándékosan ráúszították a rendőrséget a békésen tüntetőkre. Orbánnak inkább népszavazást kellet volna kedeményezni, ennek a mocskos söpredéknek az eltávolítására.

Én eddig bírtam cérnával, de most már nálam is betelt a pohár.

Lassan el fognak szabadulni az indulatok.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 23:36
Előzmény: #217  Törölt felhasználó
#220
Az ilyen "urak" és "hölgyek" többszázával mászkálnak hasonló jobbos tüntetéseken.
Úgy kell nekik..
BuySell 2006. 10. 23. 23:35
Előzmény: #217  Törölt felhasználó
#219
nem hadakozott, de akkor hogy került az első sorba a rendőrök elé? városnéző séta?
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 23:35
Előzmény: #216  Törölt felhasználó
#218
ok, nem rossz példa az erdőtűz. Én nem is mennék ki oda, sokkal óvatosabb vagyok. (akkor miért foglalkozom határidős ügyletekkel... :-) Ja most HUF short a pálya... :-)
Félre a tréfát, azért kapott egy sárga mellényes sajtófotós is egy hármas sorozatot. Ha jól értettem.
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 23:33
Előzmény: #213  BuySell
#217
Az úr nem hadakozott, gondolom a feleségét taposták éppen, jó nagyot kapott, rossz volt nézni.
Amúgy békepárti vagyok, természetszerető, utálom a tömeget, stb.
Remélem nem lesz túl sok súlyos sérülés.
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 23:33
Előzmény: #211  Törölt felhasználó
#216
Nézd rider, nem védem a rendőröket, nem szorulnak rám, én kint voltam, de tudtam mit vállalok és nem mutogattam volna a rendőrökre (ha ismernél, tudod, hogy nem szoktam mutogatni, a tőzsdén sem az vagyok, aki ha mellényúl egy spekivel akkor azonnal másokat, a piacot, a céget, a felvásárlót, a PSZÁFot stb. szídja - én vállalom a tetteim és döntéseim következményeit).
Egy ilyen helyzetben egy rendőr nem tud mérlegelni ártatlan, nézelődő, kiváncsi, kicsit jobbos, mély jobbos de nem zúzós, kemény jobbos kemény zúzós, csak zúzós között. Mérlegelni utána lehet, miután megszüntették a balhét. Remélhetőleg a bíróságon már nem fognak ártatlanokat elítélni, ilyenről eddig nem hallottunk.
Ha egy erdőtüzet mész megnézni, ne csodálkozz, ha megégsz...
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 23:32
Előzmény: #214  Törölt felhasználó
#215
"Molotov-koktél a Ferenciek terénél

A Blaha után a Ferenciek terénél, a nagy barikádnál is elkezdték gyártani a Molotov-koktélokat. Az emberek üvegeket keresnek, benzinük már van."
Index
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 23:31
Előzmény: #211  Törölt felhasználó
#214
aki molotov koktélt dobál, aki kést ránt, aki sérülést okoz, kapják csak el, de ártatlanokat ne bántsanak.
és akkor, hogy miért támogatom a rendbontást? Ez kb. olyan, hogy nemá' hogy megmondják nekem, hogy hol álljak, vagy skandáljam, hogy a miniszterelnöl egy farok, vagy hogy ne csesszenek egy NATO lokátort a Zengőre, ha meg nem oda, akkor meg nemá', hogy Pécsre, a lakóházak szájába, és folytathatnám. Szóval mondanám, hogy kitartás, ne hagyjátok magatokat eltakarítani, de most már ennek túl súlyos az ára. Passzív rezisztencia? Nem tom. Ez most már dac. Mondom, az a nemá', hogy elhúzzunk innen, csak mer más azt mondja.
BuySell 2006. 10. 23. 23:30
Előzmény: #212  BuySell
#213
rider azt a kopaszt lehet hogy nem, de sok másikat igen. Ezek most az ún."politikai foglyok"

valóban szörnyű hogy az idős asszony és bácsi mit keres a rohamrendőrőkkel szemben, és hogy a lázadás közepén hadakoznak a rendőrökkel.
BuySell 2006. 10. 23. 23:28
Előzmény: #210  BuySell
#212
és mi ez a nemzeti motoros baromság???? azért vannak ott hogy ne legyen köbcentiadó? ez a magasztos cél?
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 23:27
Előzmény: #207  Törölt felhasználó
#211
az igazságérzetemet sérti, ahogy felléptek az MTV-s ostrom utáni napokban, már írtam, hogy több példát hallottam, amikor tök ártatlan embereket vertek, lecsuktak, stb. Mondom, mintha pénznyelőt kikapták volna a tömegből. A kincstári TV-n mutatott idősebb hölgy és úr megverése sem tetszett.
Ugyanakkor nem értettem, hogy az MTV ostromnál miért nem kapják már el azt a nagy kopasz vadbarmot, aki meg is ütötte jópár rendőr lábát. Na őt kellett volna elkapni, megagyalni, lecsukni. Ez nem történt meg, nem értem miért.
BuySell 2006. 10. 23. 23:26
Előzmény: #209  BuySell
#210
a mai örjöngést a vandálok kezdték a "foglaljuk vissza a Kossuth teret címszóval".

Ez tény
BuySell 2006. 10. 23. 23:25
Előzmény: #206  Törölt felhasználó
#209
szerintem ivissza kéne térni az alapálláshoz hogy honnan indult az egész.

Szabad e a rendőrökre támadni???

... és hogy aki rátámad az vállalja a következményeit is.
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 23:24
Előzmény: #206  Törölt felhasználó
#208
Érdekes a topic címe a jelen napi ünep szempontjából is: a mai nap egyik hőse, Nagy Imre haláláig legalább háromszor akkora komcsi volt, mint a mai MSZP minden komcsija együttvéve.
Hiába az emlékezet...
meg a napi politika...
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 23:24
Előzmény: #204  BuySell
#207
A rendbontást támogatom, ha nincs törés zúzás, hanem békés tiltakozás. Hiába nincs engedélyezve egy tiltakozás, tüntetés, ha azzal nem ártanak senkinek, akkor nem kell (szerintem) szétverni.
Megvan a véleményem a kormányról, az államháztartás helyzetéről, a miniszterelnökről, a pü miniszerről, és a választások előtt folytatott kommunikációjukról, erről bősz vitákat folytattam haverokkal, ide is írtam, tulajdonképpen nem ide tartozik.
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 23:20
Előzmény: #203  Törölt felhasználó
#206
Úgy mentem oda, hogy felkészültem, hogy ha gáz van, akkor megszívhatom.. (azért igyekeztem a szélén lenni, fotósok között, meg kinézve a menekülőutakat, meg persze volt nálam olyan igazolvány /nem rendőr/, amivel azt gondolom a verések után a beszállítást megúsztam volna).

De ha kapok, vagy bevisznek hát akkor meg is mondtam volna magamnak, hogy minek mentem oda:)
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 23:18
Előzmény: #203  Törölt felhasználó
#205
Üdv: azért érdekes, hogy atopicot indító nem "hallatja a hangját" már vagy egy órája...
Úgy nézem, hogy több a normális ember azért itt a fórumon, mint az őrjöngő.
Mellesleg matgab meg LET, meg a töbiek, biztos azért nem írnak, mert az első sorokban "harcolnak".
BuySell 2006. 10. 23. 23:16
Előzmény: #202  Törölt felhasználó
#204
rider, nem értem miért támogatod a rendbontást. miért?
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 23:13
Előzmény: #202  Törölt felhasználó
#203
de tényleg mi a fa..t keresel ott, katasztrófatúrizmus?? :-))
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 23:12
Előzmény: #200  Törölt felhasználó
#202
pénznyelő, gondoltál arra, hogy ha ugyanezt csináltad volna (hm, nézelődsz) az MTV-nél, vagy pár nappal később, akkor lehet, hogy megagyaltak volna a rendőrök, díszpéldánynak bevittek volna egy kis rugdosásra (ahogy ismerőstől hallottam-megbízható forrás), és példát statuáltak volna veled egy kis büntivel garázdaság vádjával. Voltak ilyenek !!! És még be is írhattad volna saját magadra ide a fórumra, hogy aki hülye haljon meg, különben is mi a fa..t csinát ott az a pénznyelő nevű, vessen magára, és különben is, hiszi a fene, hogy legalább egy icipipi kövecskét nem dobott a rendőrök felé. Ha viccesnek tűnik amit írtam, akkor bocs, rosszul fogalmaztam, komolynak szántam.
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 23:11
#201
Ezek az igen tisztelt uj forradalmarok, a "modern kori 56-osok" azok, akik a teren raduszitjak a pitbulljaikat, focimeccsen karlengetnek, kabatjuk alatt baseball utovel jarkalnak, ez acsodalatos, idologiat, politikat, tortenelmet egyaltalan nem ismero banda akarja megmondani 10 millionak, hogy mi a tuti. Az atuti, ha ide nem fektet be penzt a kulfoldi, ha nem jon ide turista a balhezasok miatt, dehat errol is csak a budos kormany tehet ugye... Nincs eleg baj az orszagban, kell meg ez is az unnep meggyalazasan es az orszag lejaratasan kivul.
Ussek csak oket arendorok, masbol ugyse ertenek. Legalabb most latjuk, hogy van rendorseg ebben az orszagban, sokszor ez ugysem tunik fol...sajnos.
Mob rules but not mob rulez

Topik gazda

szabi78
3 3 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek